Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2021 o 10:44, Ipo napisał:

Możesz mi powiedzieć jak uzyskać dostęp do tej aplikacji? Jeszcze przed świętami dostałem wiadomość na Messengerze, że uzyskam dostęp, podałem nr telefonu, mieli przysłać hasło i do tej pory cisza.

Minus tej aplikacji jest taki, że większość kanałów działa tylko w domu pod wifi z sms. Testuję ją jakiś czas, działa płynnie, miałem kilka problemów, ale po zgłoszeniu zostały usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma telewizor z Androidem lub webOS (LG) to apka też jest dostępna dla testów.

Można by powiedzieć, że to taki bezprzewodowy multiroom .

Co do apki na urządzenia mobilne, to ubolewam na tym że liczba kanałów jest na razie zbyt mała.

 

WYKAZ KANAŁÓW W APLIKACJI SMSNetGO!  (stan na 23.02.2021) -dostępne wyłącznie przez sieć wi-fi

Kolorem fioletowym są oznaczone stacje dostępne także w sieciach mobilnych.

1.  TV PULS HD

2. PULS 2 HD

3. WP TV HD

4. ZOOM TV HD

5. POLSAT NEWS HD

6 .ELEVEN SPORTS 1

7. ELEVEN SPORTS 2

8. ELEVEN SPORTS 3

9. POLSAT SPORT HD

10.POLSAT SPORT EXTRA HD

11. BOOMERANG HD

12.CARTOON NETWORK HD

13.DUCK TV

14.TOP KIDS HD

15.TELETOON+ HD

16.MINIMINI+ HD

17. NSPORT+ HD

18.NICK JR.

19.NICK TOONS HD

20.ADVENTURE HD

21.NATOPNAL GEGRAPHIC HD

22.NAT GEO PEOPLE HD

23.NAT GEO WILD HD

24.POLSAT VIASAT EXPLORE HD

25.POLSAT VIASAT HISTORY HD

26.POLSAT VIASAT NATURE HD

27.PLANETE+ HD

28.ALE KINO+ HD

29.FOX HD

30.FOX COMEDY HD

31.FILMBOX ACTION

32.FILMBOX EXTRA HD

33.FILMBOX FAMILY

34.FILMBOX PREMUIM HD

35.PARAMOUNT CHANNEL HD

36.STOPKLATKA HD

37.KINO POLSKA HD

38.KINO TV HD

39.ACTIVE FAMILY

40.SUPERSTACJA HD

41.DOMO+ HD

42.KUCHNIA+ HD

 

 

 

Edytowane przez danielpes5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedno, brak podstawowych kanałów naziemnych tj. TVN, TVN7, POLSAT, TV4 no i TVPiS (za tym to akurat nie tęsknie), chyba te kanały są ogólnodostępne i nie potrzeba na nie oddzielanej licencji.

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wkrótce je dołączą. Aplikacja jak na razie jest w fazie testowej ,co stanowi duże pole do popisu . Cały ten system powinni zaimplementować także w swoich dekoderach. By miało to charakter hybrydowy.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS wyłączył kanały Hustler TV,Brazzers TV HD,Private TV,Adult Channel,Blue Hustler.

Tym samym pakiet Różowy został zlikwidowany.

 

Kanały Playboy TV HD Polska.Eroxx HD,Eroxxx HD zostały przeniesione do pakietów podstawowych.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła wiekopopomna chwiła !  :D Jest oficjalne info z SMS o starcie nowego kanału https://www.smsnet.pl/aktualnosci/nowy-program-tematyczny-tvp-kobieta/ .

Ktoś się tam obudził : )

 

Żeby nie była za dobrze, informacji o starcie Filmax UHD,Filmax HD i TVC HD brak .A może ktoś "zupełnie przypadkowo" znajdzie sobie te kanały na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Linchpin napisał:

Czy wie ktoś na czym polega dodatkowo płatna +10 PLN opcja Wifi Premium? Niby jakiś oddzielny router z mocnym wifi? Co to za sprzęt?

A gdzie jest mowa o Wi-Fi Premium i o dodatkowej opłacie 10 zł ? Szukałem na stronie i nie mogę znaleźć takiej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Linchpin napisał:

Dostałem tradycyjną pocztą kopertę z "ofertą dla stałych klientów". Umowa mi się niedługo kończy. Do wglądu w linku tutaj.

hahahah, oferta dla "stałych klientów" identyczna jak i dla nowych :) + 10 zł na mocniejszy router który tak naprawdę powinien być w cenie, śmiech na sali, pozostałe pakiety tak jak na stronie SMS, żenada. Ja nie przedłużam umowy, nie ma to najmniejszego sensu, nic się nie zmienia oprócz tego że jesteś uwiązany na 2 lata. Mam TOP + 250 Mbit/s i umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jestem ich klientem od 1997 roku i zero jakiś benefitów z ich strony, także sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto napisac maila lub na massangerze i poprosić o przygotowanie oferty specjalnej. Robię tak od lat i zawsze są jakieś rabaciki. Zazwyczaj dużo taniej dają internet. Ostatnio dostałem też na pół roku wszystko w gratisie tzn. kanały premium C+, HBO i Cinemax, a także pakiet Różowy (ale tego ostatniego już nie ma z tego co ktoś pisał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ipo napisał:

Warto napisac maila lub na massangerze i poprosić o przygotowanie oferty specjalnej. Robię tak od lat i zawsze są jakieś rabaciki. Zazwyczaj dużo taniej dają internet. Ostatnio dostałem też na pół roku wszystko w gratisie tzn. kanały premium C+, HBO i Cinemax, a także pakiet Różowy (ale tego ostatniego już nie ma z tego co ktoś pisał).

W sumie masz rację, ale czy to użytkownik ma się prosić o jakiś bonus czy raczej operator powinien mnie zachęcić do pozostania w swojej sieci... Jak narazie nie nie mam zamiaru przedłużać umowy i wiązać się na kolejne 2 lata, to co mam zupełnie mi wystarcza, dodatkowo posiadam jeszcze Netflixa, HBO GO, Amazon Prime Video oraz Player.pl, więc chyba starczy, C+ jest mi zbędne oraz zwiększenie internetu do 600 Mbit/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że oferta przedłużeniowa biedna i pseudo specjalna to wiem. To jest standardowe pisemko rozsyłane do wszystkich. Chodzi mi o info, czy ktoś ma taki router, jaki to konkretnie sprzęt i czy rzeczywiście lepiej sieje sygnał? To jest 2.4 czy 5 GHz?

Który operator ci zaproponuje bonusy sam z siebie jak grzecznie płacisz abo? O to zawsze trzeba się upomnieć. Byłem w UPC i tam nikt ci nic nie zaproponuje jeśli nie wyślesz wypowiedzenia.

Ja zostaję w SMSNet, w mojej lokalizacji praktycznie brak konkurencji, ale będąc uczciwym nie mogę narzekać na usługi. Jedynie wifi z Cisco to bieda straszna, dlatego pytam o tę dodatkową opcję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Linchpin napisał:

To, że oferta przedłużeniowa biedna i pseudo specjalna to wiem. To jest standardowe pisemko rozsyłane do wszystkich. Chodzi mi o info, czy ktoś ma taki router, jaki to konkretnie sprzęt i czy rzeczywiście lepiej sieje sygnał? To jest 2.4 czy 5 GHz?

Który operator ci zaproponuje bonusy sam z siebie jak grzecznie płacisz abo? O to zawsze trzeba się upomnieć. Byłem w UPC i tam nikt ci nic nie zaproponuje jeśli nie wyślesz wypowiedzenia.

Ja zostaję w SMSNet, w mojej lokalizacji praktycznie brak konkurencji, ale będąc uczciwym nie mogę narzekać na usługi. Jedynie wifi z Cisco to bieda straszna, dlatego pytam o tę dodatkową opcję.

 

Nie posiadam od nich routera tylko sam modem, router mam swój tp linka jakoś wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej sieci od paru ładnych lat I co nie co mogę o nich powiedzieć.

NA PLUS 

-Konkurencyjne ceny

-Brak podwyżek abonamentu

-Szybko pojawiające się nowości

-Eleven w pakietach podstawowych

-kanały 4K  w  ramach testu 

-moduł CAM

-brak parowania kanałów, co w praktyce oznacza że można posiadać własny sprzęt

-aplikacja SMS Net Go

 

NA MINUS

-Komunikacja ! A raczej jej totalny brak. 

-Słabej jakości dekodery ( obecnie Black Can)--chiński badziew

-Słabej jakości routery i brak możliwości ich konfiguracji .

-Brak kanałów Polsat Sport Premium

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na stronie  https://www.smsnet.pl/#   w zakładce "Moje Konto " pojawiła się dziś możliwość konfiguracji routera od operatora.

Opatrzone to zostało także informacją https://www.smsnet.pl/aktualnosci/internet-zwalnia/

Jest to wyraźny krok na przód.

Czekamy jeszcze na wiosenne nowości programowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.04.2021 o 11:13, danielpes5 napisał:

Działa Wam jeszcze aplikacja SMS Net GO ? Bo mi się, po raz kolejny w przeciągu kliku tygodni wysypała. Przestaje mi się to podobać.

 

Raz działa, raz nie. Teraz aktualnie wszystko ok, ale co jakiś czas się wysypuje, rzadko z niej korzystam. Generalnie aplikacja, która działa jedynie w domu jest średnio użyteczna wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też czekam na ten kanał.

Rozmawiałem na ten temat z technikami i mówili ze "wszystko zależy od TVP czy kanał ten znajdzie się w ofercie SMS Net".

 

 

W dniu 16.03.2021 o 17:03, Linchpin napisał:

Czy wie ktoś na czym polega dodatkowo płatna +10 PLN opcja Wifi Premium? Niby jakiś oddzielny router z mocnym wifi? Co to za sprzęt?

Od dnia dzisiejszego posiadam tą usługę. Dostajesz w pełni konfigurowalny router HUAWEI WI-FI AX3 zgodny ze standardem WI-FI 6 Plus

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...