Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@SMSNETczy w Szczecinie można wymienić sprzęt w biurze na coś lepszego? 
Mam modem pod fiber300 OG-6404 (dramat - przerwy w internecie regularne)

do tego dekoder blackcan który daje sygnał pseudo HD - 1080i

Dzisiaj zdechło wszystko po raz kolejny - dodzwonić się do biura nie da rady :/

 

Jeszcze z rok temu wszystko pięknie działało 24h, mniej więcej od roku non stop coś nie tak

Modem się wiesza, dekoder sam się resetuje - generalnie jakość tego sprzętu taka bardzo mocno chińska 

 

Macie coś lepszego ? Nawet w wersji beta :) będzie lepsze niż to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasł kanał TV Regio HD ...jest EPG a kanału brak !  Wiem że telewizję regionalną macie w czterech literach , ale to już jest przegięcie.

Od jakiegoś czasu szczególnie w nocy występują przerwy w dostępie do większości kanałów. Kilka dni temu nie było pakietu Canal+  A nie dalej jak wczoraj około północy zgasła paczka HBO i Cinemax. A kanały TNT,Polsat Romans,Private TV Brazzers I Playboy TV bez żadnych zapowiedzi...raptem zmieniły częstotliwość . Po czym dziś rano powróciły na stare parametry. 

Kanału SMS info nie ma już z miesiąc. ( LOL :D ) Więc gdzie ludzie mają się dowiedzieć o przerwach konserwacyjnych ?

SMS Net ogarnijcie się wreszcie bo to już przestaje być śmieszne  !

 

PS : Przez przypadek ( ? ) :D na kanale Playboy TV pojawiła się  polska wersja językowa ...na ścieżce francuskiej

 

2b7f4d582ba7.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do końca marca będzie trwało otwarte okno  TVN 24 i TVN 24 BIS dostępne dla wszystkich abonentów.

Natomiast do wtorku 17 marca br. będzie trwało otwarte okno Canal+ Sport.

Na DocuBox HD wybrane programy są dostępne w polskiej wersji językowej.

 

Po dwóch miesiącach wrócił (!) kanał planszowy SMS info . Warto się zapoznać z komunikatem.

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie @SMSNET, dlaczego kanały Erox HD i Eroxxx HD zostały zakodowane, skoro widnieją ona jako FTA i dla posiadaczy pakietu TOP HD powinny być dostępne. Coś chyba jest nie tak...

 

Edit:

Kanały już są odkodowane.

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Zmiana usług.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 30.12.2019 o 11:42, SMSNET napisał:

@Black!end

 

Modemy z wbudowanym routerem Technicolor CGA2121, Technicolor 7230 oraz wyłącznie dla pakietu 150Mbit/s Cisco EPC3925. Użytkownik nie ma możliwości ingerowania w ustawienia routera.   

Dla klientów chcących samemu zarządzać swoją domową siecią wydajemy modemy działające w trybie bridge ( Arris CM3200, Castlenet CBC384DU1 - pakiety powyżej 150Mbit/s  oraz  EPC3008 -wyłącznie dla prędkości do 150Mbit/s).

 

Posiadam router Cisco EPC3925 i pakiet internetu 150Mbit/s za 39 zł. Internet po Wi-Fi jest baaardzo niestabilny. Często są chwilowe zawieszenia (brak dostępu do internetu). To samo dotyczy połączenia się przez Wi-Fi do konsoli Xbox (czasem w ciągu dnia nie jest możliwe połączenie internetu z konsolą). Sygnał Wi-Fi jest obecnie na najgorszym kanale 6 (najbardziej oblężonym i wybieranym automatycznie) i wychodzi na to że nie mam możliwości zmiany kanału. Nie wiem czy to jest główna przyczyną tak słabej jakości internetu po Wi-Fi, ale tak przypuszczam. Co mam zrobić ?  Wymiana sprzętu ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.12.2019 o 11:42, SMSNET napisał:

Pierwsza partia dekoderów poddawana jest obecnie certyfikacji. W dalszym ciągu pracujemy nad oprogramowaniem. Jak tylko otrzymamy konkretne informacje kiedy będziemy mogli udostępnić odbiorniki na testy to niezwłocznie damy znać.

 

Minęło 7 miesięcy i pytam się, co w tej kwestii się zmieniło? 

Po za tym, kiedy pojawią się nowości programowe? Bo po za Active Family, sieć nie dodała do oferty żadnego kanału!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam. Polsat Seriale jest w HD. Teraz ten kanał da się jakoś oglądać.Co do Polonii 1 to sytuacja jest bardzo dziwna.Kanał ten już dawno powinien być w HD a nie jest. Podobna sytuacja jest z paczką AXN. Kanały te są w dalszym ciągu w SD  !.( tutaj salwa śmiechu :D ). Leciał tam ostatnio drugi sezon polskiego serialu Znaki. Oglądanie tu czegokolwiek to istny dramat.  A że sieć "kocha SD" to dobitny przykład TTV. Kanał ten na przemian jest raz w HD raz w SD. Po telefonie do BOK-u przełączają do poprawnego formatu, by po kilku dniach wrócić do stanu pierwotnego ( :D.Dziś  TTV  HD znowu jest w SD. 

Ja już nawet nie wspomnę o 4K.Sieć do dzisiaj milczy na temat dekoderów.Ponury żart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpes5 napisał:

Dziś  TTV  HD znowu jest w SD. 

 

Nie martw się, w Sosnowcu też wskoczyła wersja SD. Muszą mieć jakiś program z sygnałem w wersji HD. Jednak ma to miejsce pierwszy raz odkąd ostatnio wspominałem że pojawiła się wersja SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...