Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Vader, wiem, że nie jest łatwo. Użytkowników telewizorów z modułem jest stosunkowo mało, w dodatku jeszcze znaleźć korzystających od tego samego dostawcy, tego samego modelu, itd. Sam się przekonałem szukając kiedyś informacji o współpracy CAM z moim TV . A i tak o pewnych niuansach w pełni się przekonałem dopiero po zakupie. Na przykład, że telewizor zawiesza się na niektórych kanałach, na szczęście nie mam ich w pakiecie (chociaż może właśnie z tej przyczyny...).

Dlatego nadal uważam, że prawdopodobnie najszybciej zweryfikujesz swój problem instalując moduł w innym modelu TV. Może jak sugeruje przedpiśca, w jakimś serwisie Sat, markecie RTV itp.

Nie pomyślałeś i kolega wyzej to samo proponujac o tym, ze w markecie ze sprzetem RTV przynajmiej ja wątpie w to, ze wszystkie TV tam są podpięte pod satelite mające tuner SAT. Samo wsadzenie modułu mi nic nie da przecież. O ile wogóle z jeden mają podpiety pod satelite bo nawet jak skoki nie raz leca i ktoś włączy w takim markecie leca z naziemnej cyfrowej.

 

Jak dal mnie to w jakimś stopniu wina modułu, skoro Cyfrowy Polsat miałem i działało to czemu tu nie bo nowsza Nagra??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego miałem kiedyś moduł polsatowski,wszystko było super,potem zrezygnowałem na jakiś czas z satelity,następnie wziąłem dekoder NC+,kupiłem sobie po jakimś czasie tv sony ze slotem na moduł ci+,lecz nie było opcji wymiany dekodera na moduł nc+,to sobie pomyślałem,że kupię moduł ASTONCRYPT,lecz ten zaczął mi wariować,nie rozkodowywał kanałów wybiórczo,też kombinowałem co może być nie tak. W końcu nadarzyła się się okazja i zerwałem umowę z NC+,aby podpisać nową,ale już z modułem NC+,teraz wszystko śmiga bez żadnych problemów.Akurat w moim przypadku moduł ASTON nie dogadywał się z tv sony.A odnośnie modułu NC+ to może sprawdzą Ci w salonie NC+.

Edytowane przez kosa16051971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego miałem kiedyś moduł polsatowski,wszystko było super,potem zrezygnowałem na jakiś czas z satelity,następnie wziąłem dekoder NC+,kupiłem sobie po jakimś czasie tv sony ze slotem na moduł ci+,lecz nie było opcji wymiany dekodera na moduł nc+,to sobie pomyślałem,że kupię moduł ASTONCRYPT,lecz ten zaczął mi wariować,nie rozkodowywał kanałów wybiórczo,też kombinowałem co może być nie tak. W końcu nadarzyła się się okazja i zerwałem umowę z NC+,aby podpisać nową,ale już z modułem NC+,teraz wszystko śmiga bez żadnych problemów.Akurat w moim przypadku moduł ASTON nie dogadywał się z tv sony.A odnośnie modułu NC+ to może sprawdzą Ci w salonie NC+.

Nie napisałeś jaki to moduł aston? bo ja posiadam od 6 lat moduł aston 2.26 w TV samsung i śmiga aż miło. [NC+]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie modułu NC+ to może sprawdzą Ci w salonie NC+.

Jak im w Salonach kupisz TV z tunerem satelitarnym, albo jakiś dekoder inny to moze by i sprawdzili. Jeździć po całym Lublinie i szukac salonu, który sprawdzi to bez sens dla jednego MTV Live HD. Wszystkie inne kanały z tej częstotliwosci 12015 latają bez problemu.

Nie napisałeś jaki to moduł aston? bo ja posiadam od 6 lat moduł aston 2.26 w TV samsung i śmiga aż miło. [NC+]

Z karta Cayman czy Cameleon po Cyfrze?

Mówił prawdę, biorąc moduł masz inne oferty choćby bez nc+go TV. Jedynie wzięcie nowej umowy wchodzi w grę.

Kolego z nc+ czemu na TV LG nie działa z Waszym modułem kanał MTV Live HD, czemu tego jednego kanału nie chce zdekodować? Poczytaj moje posty w tym wątku bodajże dwie ostatnie strony tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz parametry kanału i wyszukaj na nowo jeśli inne niż poniżej.

Częstotliwość, pol.:11075 MHz, pol. V 

SR, FEC:27500 kS/s, 3/4 

Standard / modulacja:DVB-S/QPSK 

Wiesz Panie z nc+, że na liście kanałów nc+ MTV Live HD jest tykji z 12015? Tak samo MTV Music Polska,VH-1, Paramout HD??

 

Więc jak tv z czytał listę nc+ to jakim cudem wyszuka na 11075??

 

Kolejny pracownik nc+, który się nie zna?? Tak jak na infolinii i czacie w ICA??

Poza tym na 1175 MTV Live HD było w DVB-S2 Nawet Satkurier o tym pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem aktualne parametry, w takim razie przywróć ustawienia fabryczne TV i wyszukaj kanały na nowo.

Zrobiłem tak wczoraj. Pobrał liste kanałów z 10.719 i MTV Libe HD jest z 12.015 DVB-S2 27500 3/4

Więc chyba masz nie aktualne informacje podając, że MTV Live na liście nc+ jest z 11.075.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę przekaż tą informacje przez formularz "Napisz do Nas" w moje ncplus lub pod numerem 22 310 47 47. Ja z poziomu forum niestety nie mogę wpłynąć na listę.

Nie obraź się, ale pisałem tak przez ICA, pisałem na czacie w ICA, dzwoniłem i jedyna odpowiedz to wina telewizora bo na dekoderach działa.

 

Co mi indywidualnie zmodyfikujesz listę kanałó wyszukiwaną z 10.719, żeby mi MTV Live HD działało??

 

Co ciekawe u rodzicó na dekoderze z multiroomu zrobiłem reset do fabrycznych pobrał liste z 10.719 i MTV Live HD działa, a skoro pobrał tą samą liste to nie możliwe, żeby pobrał z 11.075.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po grzyba na swojej liście kanałów dajecie MTV Live HD z 12.015?? Przecież sobie tego nikt nie wymyslił, ani ja. Wybieram nc+ w TV LG i pokazuje skąd pobiera kanały z 10.719 więc chyba mozesz to jakoś sprawdzić czy potrzebujesz listu podpisanego przez Prezydenta Dude, albo mojego polecony Piorytet?? Napisze tam, a pewnie napisza mi, ze na liście jest z 11.075 jak ty na początku i po zamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak kolega wyżej na 11.075 nie ma MTV Live HD!!!!!


Dla GTI MD bo nie potrafi:

 

MTV Live HD:

 

Viaccess 5.0 (0500) 7901 050600 Mediaguard 2 (0100) 6143 0068 Conax (0B01) 6006   Nagravision 3 (1803) 6022   Viaccess 3.0 (0500) 6605 032A00 Nagravision 3 (1813) 6143   Irdeto 2 (0604) 6901   Nagravision 3 (1861) 6222   Nagravision 3 (1884) 6042   Videoguard (0931) 6801   Nagravision (186C) 7122   Verimatrix (5604) 7141  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej występuje błąd w liście kanałów.

 

Częstotliwość, pol.:12015 MHz, pol. H

SR, FEC:27500 kS/s, 3/4

Standard / modulacja:DVB-S2/8PSK

 

i to są parametry poprawne ale jest róznica w wersji PMT I SID

 

PMT i SID są źle

SID:21

PMT:1061

 

Poprawne:

SID:1

PMT:1010

 

http://www.sat-charts.eu/service,130E,MTV-Live-HD,12015H27500,1.html

 

http://www.sat-charts.eu/service,130E,MTV-Live-HD,11075V27500,21.html

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałęm, że nc+ ma coś zwalone z kodowaniem na MTV Live HD bo skoro z 12.015 wszystkie inne kanały dekoduje to ewidentna wina operatora, ale po co sprawdząc z modułem, a może w siedzibie nc+ też nie mają TV z tunerem SAT i nie mają gdzie sobie wsadzić, żeby sprawdzić moduł tak jak w salonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...