Skocz do zawartości

HBO Max i Max za granicą - dyskusja, ZAP


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

No i wszystko zgodnie z przeciekami.

Nazwa następcy HBO Max to Max, nowy plan za 20 dolarów będzie miał 4K i obsługę 4 urządzeń (dotychczasowy za 15.99 będzie oferował teraz tylko FHD i dwa urządzenia jednocześnie, w HBO Max było 4K + 3 urządzania) - cóż, jak ściągać to od najlepszych ;).

W ofercie produkcje HBO, HBO Max, TNT, CNN, Animal Planet, Discovery, TLC.

Nowy serwis ma oferować co najmniej 40 nowych tytułów miesięcznie od tych marek.

Start w USA 23 maja.

https://variety.com/2023/digital/news/hbo-max-renamed-max-pricing-launch-date-1235532179/

 

Działa już strona www.max.com (dostępna tylko z amerykańskich IP).

 

maax.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna jej zaleta, że jest krótka. Jak podają na swojej nowej stronie, ci, którzy mieli HBO z pakietem telewizji kablowej lub satelitarnej, będą mogli mieć dostęp do programu Max bez dodatkowych opłat. Będą trzy plany dla nowych subskrybentów do wyboru:

Z reklamami - 9,99$/miesiąc lub 99,99$/rok (16% oszczędności). Strumień w Full HD na 2 urządzeniach jednocześnie.

Bez reklam - $15.99/miesiąc lub $149.99/rok (ponad 20% oszczędności)

Strumień w jakości Full HD na 2 urządzeniach jednocześnie, do 30 pobrań offline

Bez reklam (Ultimate) - 19,99 USD/miesiąc lub 199,99 USD/rok (ponad 16% oszczędności)

Strumień w 4K UHD na 4 urządzeniach jednocześnie, do 100 pobrań offline. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ich polityka to strzał w kolano. Discovery to już nie to samo co kiedyś. Najgorszą rzeczą na naszym rynku było skasowanie działu odpowiedzialnego z kręcenie seriali. Mówcie sobie co chcecie ale to tylko seriale nasze rodzime przyciągały kiedyś do HBO. Nikt z moich znajomych nie ogląda HBO Max. Ja mam darmo i nie zapłaciłbym za to ani grosza. Teraz po podwyżce (20$) za to co dziś mamy to jest kabaret. Nie wróżę sukcesu. Chyba że na start będzie promocja na 50% na zawsze i podzieli się to na 4-5 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cinemaniac4K napisał(a):
Dla mnie ich polityka to strzał w kolano. Discovery to już nie to samo co kiedyś. Najgorszą rzeczą na naszym rynku było skasowanie działu odpowiedzialnego z kręcenie seriali. Mówcie sobie co chcecie ale to tylko seriale nasze rodzime przyciągały kiedyś do HBO. Nikt z moich znajomych nie ogląda HBO Max. Ja mam darmo i nie zapłaciłbym za to ani grosza. Teraz po podwyżce (20$) za to co dziś mamy to jest kabaret. Nie wróżę sukcesu. Chyba że na start będzie promocja na 50% na zawsze i podzieli się to na 4-5 osób.

 


Polskich seriali to było raptem kilka, więc nie wiem jak ktoś mógł subskrybować serwis dla nich. To, ze Twoi znajomi nie oglądają HMAX nie jest żadnym wyznacznikiem. Ja nie mam wśród znajomych rolników, czy to oznacza, że oni nie istnieją?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop tylko "Gra o tron" odbiła się takim echem jak Pakt, Wataha czy Ślepnąc od świateł. Żadnym wyznacznikiem nie jest to że znasz samych miastowych... a tym bardziej co jest lepsze dla polskiego widza obracając się tylko w jednym kręgu.

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena po tym połączeniu wzrośnie również w Polsce pożegnam się z tą platformą. Nie będę płacił za dokumentalne badziewie, podczas gdy interesują mnie wyłącznie filmy i seriale.

Jak dla mnie to marketingowy strzał w kolano.

A 4K wyłącznie w najdroższym pakiecie, to czerpanie najgorszych wzorców z Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to ma wyglądać ? Trzeba kupić cały kontent jaki serwuje operator MAX czyli zmarszczki, domy, dramy, bimbrownicy. Czy można kupić same filmy i seriale z HBO ? To będzie podzielone na pakiety, czy wszystko razem albo do widzenia. Jak wszystko razem to widać ewidentną złość właścicieli że klienci nie chcą oglądać i płacić za kontent HGTV, Discovery itd. i wybierają tylko samo gęste Film i Serial a reszta out. Ewidentnie chcą przymusić do wciskania całego portfolio i jeszcze za to kasować więcej $. Taka kablówka w aplikacji, chyba że coś źle rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby to Discovery chociaż miało w ofercie kilka perełek, choćby coś takiego jak The Grand Tour na Amazon. Mnie ten dokumentalny bełkot kompletnie nie interesuje. Nie mówię że HBO jest słabe bo są też fajne produkcje serialowe... ale wrzucanie Discolipy na siłę i kasację produkcji polskiej... a co najważniejsze podwyżka - dyskwalifikuje kompletnie tą usługę. Chyba że będzie tak jak pisałem, czyli rabat jakiś duży i się to podzieli. Interesuje mnie też materiał 4K... którego jest tyle co kot napłakał. Więc tym bardziej nie rozumiem tej najdroższej opcji.

Edytowane przez Cinemaniac4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to ma wyglądać ? Trzeba kupić cały kontent jaki serwuje operator MAX czyli : zmarszczki, domy, dramy, bimbrownicy. Czy można kupić same filmy i seriale z HBO ? To będzie podzielone na pakiety, czy wszystko razem albo do widzenia. Jak wszystko razem to widać ewidentną złość właścicieli że klienci nie chcą oglądać i płacić za kontent HGTV, Discovery itd. i wybierają tylko samo gęste Film i Serial a reszta out. Ewidentnie chcą przymusić do wciskania całego portfolio i jeszcze za to kasować więcej $. Taka kablówka w aplikacji, chyba że coś źle rozumiem.
Będzie to wyglądało podobnie jak w D+. Tam też płacisz za Nat Geo, Star czy MCU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy komentarz z Ars Technica: https://arstechnica.com/gadgets/2023/04/warner-bros-discovery-will-launch-new-max-streaming-service-may-23/

 

"Good to see David Zaslav has not changed at all in the past 15 years. He cares about one thing only, shareholders.
When I was working for Discovery I watched him come in and gut the place of any credibility and turn it into the reality show dross it is now. Entire departments of people who wanted to inform AND entertain lost out to cheap populist junk that would fill the coffers. That was when shows like Sarah Palin's Alaska started to take precedence over Frozen Planet and Shark Week became more sensationalist and less educational with fictional shark "documentaries".
Quality is secondary to Zaslav and always has been and as soon as I saw he was in charge of HBO I knew exactly the pattern that would happen. Say goodbye to whatever HBO was, because it's not coming back."

 

"Dobrze widzieć, że David Zaslav w ogóle nie zmienił się przez ostatnie 15 lat. Zależy mu tylko na jednej rzeczy, akcjonariuszach.
Kiedy pracowałem dla Discovery, wszedł do akcji i wypatroszył to miejsce z jakiejkolwiek wiarygodności i zamienił je w kanał z reality show, którym jest teraz. Całe działy ludzi, którzy chcieli informować i bawić, przegrały z tanim populistycznym śmieciem, który miał napełnić kasę. To właśnie wtedy programy takie jak Sarah Palin's Alaska zaczęły mieć pierwszeństwo przed Frozen Planet, a Shark Week stał się bardziej sensacyjny i mniej edukacyjny dzięki fikcyjnym "dokumentom " o rekinach. Jakość jest drugorzędna dla Zaslava i zawsze była. Jak tylko zobaczyłem, że jest odpowiedzialny za HBO, wiedziałem dokładnie, jaki schemat się wydarzy. Pożegnajcie się z tym, czym było HBO, bo to już nie wróci".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...