Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, _Artek_ napisał(a):

No nie, bo w umowie mam zapewniony dostęp do gal KSW, powinienem mieć opcje. rezygnacji z opcji dodatkowej w której nie ma treści na które się umówiliśmy. 

 

Nie wiem jak wygląda ta umowa, ale czy przypadkiem nie masz tam wpisane, że zapewniają Ci dostęp do pakietu "Total"? Pakiet != prawa.

 

23 minuty temu, Vaniliovsky napisał(a):

Mam nadzieję, że nowym partnerem będzie Canal+. 

 

Oby nie znowu jakiś twór. 

 

Info z sieci: [KLIK]

 

Nie wiem kim jest ten człowiek. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

Mam nadzieję, że nowym partnerem będzie Canal+. 

 

Oby nie znowu jakiś twór. 

I co z tego jak ta gala pewnie będzie extra płatna dodatkowo za 40zł. A dla C+Online pewnie +10zł extra co miesiąc do podstawowej subskrypcji tak jak jest teraz. Ale na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualna współpraca Canal+ z KSW pewnie będzie oparta na PPV. Canal+ ma już ten model sprawdzony z galami Fame.

 

Osobiście nie interesują mnie gale MMA, ale muszę przyznać, że Canal+ dobrze to biznesowo wymyślił. Szczególnie jeśli mówimy o pojedynczych wykupieniach. Z jednorazowym wykupieniem dostępu do gali Fame użytkownik zyskuje miesięczny dostęp do oferty filmowo-serailowej Canal+ Online. I cyk. Liczba subskrybentów wzrasta, widz też otrzymuje coś więcej niż tylko galę :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Tomek1623 said:

Tak apropo, mówi się coś gdzie to F1 w 2025 czy nadal cisza?

Póki co chyba żadnych plotek nie było.

 

Wszyscy zakładają powrót F1 do Eleven albo Polsat Sport ale może to C+ by się skusił aby pozyskać fanów sportów motorowych (nowych klientów znaczy się, wyniki oglądalności z Viaplay zapewne dokładnie znają).

4 minutes ago, viaplayfan said:

@k05 teraz ewentualna podwyżka ceny za CANAL+ Online nie byłaby super?

Jednak KSW (przynajmniej jeżeli ma dobrą kartę walk) przyciąga.

C+ zrobił już jedną galę KSW w PPV, kolejne pewnie w tym samym systemie by były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, player_one napisał(a):

Wszyscy zakładają powrót F1 do Eleven albo Polsat Sport ale może to C+ by się skusił aby pozyskać fanów sportów motorowych (nowych klientów znaczy się, wyniki oglądalności z Viaplay zapewne dokładnie znają).

Słuszna uwaga, chociaż uważam, że Polsat będzie mocno zabiegał o F1.  Zakup praw do F1 przez  C+ może się okazać dla nich znacznie lepszym biznesem aniżeli do ligi angielskiej.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, kjackiew said:

Z dniem 8 listopada br. umowa o współpracy zawarta pomiędzy Viaplay a Federacją KSW zostanie zakończona. Oferta serwisu Viaplay w Polsce nadal koncentrować się będzie na transmisjach najwyższej jakości treści sportowych dostępnych w naszym portfolio, takich jak rozgrywki Premier League oraz Bundesligi, decydujące wyścigi niezwykle emocjonującego sezonu F1 i wielu innych.

Subskrybenci Viaplay nadal będą mieli możliwość obejrzenia zaplanowanej na 19 października gali KSW 99, która będzie ostatnią pokazywaną w naszym serwisie. Transmisje z kolejnych, jak i poprzednich gal KSW, nie będą dostępne na naszej platformie oraz w bibliotece Viaplay."

Fani KSW, którzy załapali się na subskrypcję roczną muszą być wkurzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, viaplayfan napisał(a):

@k05 teraz ewentualna podwyżka ceny za CANAL+ Online nie byłaby super?

Jednak KSW (przynajmniej jeżeli ma dobrą kartę walk) przyciąga.

Gdzieś czytałem, że koniec kontraktu na Fame MMA zbiegnie się z początkiem kontraktu na KSW. Być może jedno zastąpią drugim. 

 

44 minuty temu, aboutreka napisał(a):

Słuszna uwaga, chociaż uważam, że Polsat będzie mocno zabiegał o F1.  Zakup praw do F1 przez  C+ może się okazać dla nich znacznie lepszym biznesem aniżeli do ligi angielskiej.

Polsat ma ogromne problemy finansowe i panuje zamieszanie wokół kwestii właścicielskich co powoduje, że jego akcje na giełdzie spadają w dół. 

 

CANAL+ mógłby w F1 zainwestować. Tym bardziej, że mają naprawdę bogate zaplecze ze strony francisuskich kolegów. Oprócz wywiadów tworzą dużo reportaży, a nawet filmy dokumentalne. Jednym z ich filmów jest "Grand Prix Monako. Wielkie odliczanie", który można zobaczyć e CANAL+Online. Taka współpraca mogłaby im się opłacić. Z resztą już przy okazji Ligi Mistrzów dostają wywiady przeprowadzane przez francuski CANAL+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, k05 said:

CANAL+ mógłby w F1 zainwestować. Tym bardziej, że mają naprawdę bogate zaplecze ze strony francisuskich kolegów. Oprócz wywiadów tworzą dużo reportaży, a nawet filmy dokumentalne. Jednym z ich filmów jest "Grand Prix Monako. Wielkie odliczanie", który można zobaczyć e CANAL+Online. Taka współpraca mogłaby im się opłacić. Z resztą już przy okazji Ligi Mistrzów dostają wywiady przeprowadzane przez francuski CANAL+. 

Chętnie dopłacę pieniądze jakie daję za VP na CANAL+ z F1 i PL. Myślę, że nie ja jeden. Fanem nie jestem, ale u wszystkich brak mi Multi-Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa wrócą do właściciela i będzie przetarg od nowa. O ile z kopaną nie będzie problemu i chętni staną do licytacji bo sezony się pokończą do końca czerwca '25 to ciekawie będzie z F1. Wątpliwe jest aby ktoś chciał pół sezonu wykupić. Z drugiej strony ciężko się spodziewać, że Viaplay przestanie po tym sezonie i już nic nie będzie pokazywać do połowy przyszłego roku.

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w marcu będzie zapewne jak co roku dobra promka na F1 Pro. Minus że po angielsku, reszta to wszytko lepiej niż na Viaplay, że o Eleven nie wspomne. Bo co jak co, ale Viaplay poza jakością, wszystkie swoje prawa opakował o wiele lepiej niż poprzednicy, i to się przez długi czas jeszcze nie zmieni

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Przemolo napisał(a):

Viaplay przepłaciło za prawa i teraz będą tańsze

Tak, ale inflacja sprawi, że nie będzie cena taka jak kiedyś. Z tego, co wiem Viaplay Group w swoich wynikach traktowało łącznie Holandię, Polskę, kraje bałtyckie. W Holandii Viaplay też pokazuje Premier League i nie planuje stamtąd wychodzić.

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cidik napisał(a):

w marcu będzie zapewne jak co roku dobra promka na F1 Pro. Minus że po angielsku, reszta to wszytko lepiej niż na Viaplay

 

Ja bym z chęcią dopłacił aby F1 i PL mieć po angielsku, no ale z braku innych opcji skazany jestem na Viaplay. Plus to dobry obraz, na to akurat nie narzekam.

 

Dziwi mnie to, że w C+ można dołączyć VP natomiast w PB już nie, a jak wiadomo wykupienie VP osobno kosztuje znacznie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, player_one napisał(a):

Viaplay zapowiedziało wyjście z Polski do połowy 2025.

Sezon F1 2025 startuje w połowie marca. Jest sens to w ogóle brać na te 2-3 miesiące?

 

Strzelam, że od początku 2025 przejmie to ktoś inny.

 

Strzelam razem z tobą. Niedorzeczne by było, gdyby dalej te prawa zostały u nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

W Holandii Viaplay też pokazuje Premier League i nie planuje stamtąd wychodzić

Tam jest głównie boom na F1 ze względu na Verstapena. Gdyby np Kubica wygrywał tyle wyścigów co on to u nas też na pewno byłby podobny boom  😉 no i raczej nie byłoby viaplay za piątaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...