Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, dsd napisał(a):

Anulować nie możesz, ale powinni oddać Ci tę nadpłatę 10,75 zł. 
No i przy bieżących wpłatach pod https://account.viaplay.pl powinny być też kwoty poprawne, tj. 33,25 zł

Ja jestem świadomy że anulować nie mogę i również bylem świadomy,  że przez 12 miesięcy będę placił 33,25 miesięcznie w momencie przedłużanie na pakiet roczny. Było napisane że od 2 stycznia będę 33,25 zł. A jest inaczej bo już policzyli według nowej stawki pakietu rocznego tak jak bym wykupił pakiet roczny dziś a nie w grudniu. Poprzedni pakiet za 34 miałem wazny do dziś wlasnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Toma441 napisał(a):

Przed chwilą normalnie anulowałem pakiet

Czyli Tobie jeszcze nie przeszło na tą roczna subskrypcję więc mogles anulować. Ale też zamiast 33,25 miało ci naliczyć 44zl.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, _Artek_ napisał(a):


Co ujawnili? Narazie Wilkowicz powiedział że będzie osobny pakiet sportowy we Viaplay ale nie powiedział kiedy i za ile.

Ok, myślałem o pakiecie za 55 zł.

Ma być oddzielny pakiet sportowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, czerstwy napisał(a):

Najlepiej wyszli ci co mają serwis z innymi usługami za kilka zł lub jak ja za darmo.

Dokładnie, niestety w przypadku bezpośredniego dostępu Viaplay ma bardzo duże pole do nadużyć marketingowych (mówiąc humanitarnie) lub nazywając rzeczy po imieniu do oszustwa (słowo bardzo nie lubiane przez osoby z kręgu konsultantów) 🤣  Jeszcze trzeba zauważyć ile osób tego nie sprawdzi i będzie praktycznie rabowane od nowego okresu rozliczeniowego przez cały rok.

Co prawda to tylko 129 zł w skali roku ale x ilość nieświadomych daje ładne słupki w excelu :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej, nie tak drastycznie by płacić za usługę 55 zł.

Nawet 34 zł było i tak za dużo(w zamian za jakość, którą otrzymywaliśmy).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Simi90 said:

Poza zmianą ceny, można dostrzec też coraz większą ilość streamów w 1080p: wczoraj 2 spotkania Premier League i mecz NHL, dzisiaj również magazyn i mecz Liverpoolu.

I ile wyższy jest bitrate w transmisji 1080? Bo jeśli nadal bez zmian to jest to gorszy obraz niż w 720p. No chyba ze ktoś ogląda na komórce albo tablecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Numi napisał(a):

Możecie ustawić kraj jako UK, zalogować się i porównać zawartość sportu w porównaniu do PL ?

Tak, tyle, że przez przeglądarkę adres będzie https://viaplay.com/gb-en/ 

Alternatywnie można użyć Kodi.

Szczegóły w wątku obok, bo ten dotyczy polskiej wersji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

…miejmy nadzieje że wraz ze wzrostem cen wzroście także jakość i stabilność transmisji sportowych.

Jakość raczej nie wzrośnie ponieważ analogicznie jest na innych rynkach. Co do stabilności też mam nadzieję, że WRESZCIE się ogarną bo tak jak jest zostać nie może. Ceny robią się kosmiczne jak na to co oferują. Całe szczęście odpowiednio wcześnie podpisałem cyrograf z Play (20 zł/miesięcznie). Bez Premier League nie wyobrażam sobie weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Najlepiej wyszli ci co mają serwis z innymi usługami za kilka zł lub jak ja za darmo.

 

13 godzin temu, Woocash napisał(a):

Dokładnie, niestety w przypadku bezpośredniego dostępu Viaplay ma bardzo duże pole do nadużyć marketingowych (mówiąc humanitarnie) lub nazywając rzeczy po imieniu do oszustwa (słowo bardzo nie lubiane przez osoby z kręgu konsultantów) 🤣  Jeszcze trzeba zauważyć ile osób tego nie sprawdzi i będzie praktycznie rabowane od nowego okresu rozliczeniowego przez cały rok.

Co prawda to tylko 129 zł w skali roku ale x ilość nieświadomych daje ładne słupki w excelu :)

Właśnie dlatego, że byłem przekonany że najbezpieczniej będzie mieć cenę za Viaplay "na papierze" zdecydowałem się wykupić usługę w Play wcześniej nie mając z nimi nic wspólnego. Teraz przynajmniej mam spokój przez 24 miesiące.  Co potem zobaczymy.  Najlepiej żeby do tego czasu zwinęli się z Polski. Znając życie to cena 55 zł pewnie w przeciągu tych 24 miesięcy wzrośnie jeszcze przynajmniej raz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilność wzrośnie bo cena będzie zaporowa i spadnie liczba niezależnych subskrypcji.  Ja też wykupiłem viaplay dla PL a okazuje się że większość meczów mojej ulubionej drużyny i tak pokazuje canal+ i to w nieporównywalnie lepszej jakości... No ale takie życie. 
A co mają niezależne subskrypcje do stabilności?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ jeszcze Viaplay dogada się z Orange, kilkoma innym dużymi operatorami i odbije sobie z nawiązką odpływ niezależnych subskrypcji. 😉

Swoją drogą ciekawe, ile w Vectrze będzie kosztował Viaplay, bo obecnie kosztuje ok 30 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...