Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Arkon napisał(a):

Pewnie wielu mnie skrytykuje, ale 19 zł to wcale nie jest taka dobra cena, tym bardziej przy umowie na 2 lata. Oferta filmowo- serialowa jest beznadziejna, Bundesliga i F1 mnie nie interesują, czyli tak naprawdę płacę 19 zł za max jeden mecz w kolejce Premier League, a nie zawsze ten hit mnie interesuje albo nakłada się na spotkanie Barcy czy Legii. Do tego najważniejsza, dla mnie, sprawa czyli kiepska jakość. To prawie 2 razy więcej niż u Ciebie w UPC. Nie ukrywam, zazdroszczę.

Nie przesadzaj za Bundesligę ,PL i puchary oraz KSW 19 zeta to nie jest dużo. Eleven ma słabsza ofertę i kosztuje ok 10zeta. Choć ja mam w C+ z dość bogatym pakietem taniej niz ma za jakiś czas kosztować ten serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytałeś tego co sam zacytowałeś. Napisałem wyraźnie, że Bundesliga, F1, a także zapomniałem o KSW mnie nie interesują. Gdyby nie max 1 mecz w kolejce Premier League oraz fatalna postawa Barcy w LM nawet bym tej platformy nie rozważał. Po raz kolejny napiszę 19 zł za w/w to nie jest niska cena, biorąc pod uwagę kiepską jakość meczów, nie uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie oglądam praktycznie Bundesligi i F1 ale oceniam obiektywnie że za taka cene to warto dla PL. Nikt m tez nie wmówi  że ogląda jeden mecz z danej ligi z kolejki i nic więcej. Zawsze od czasu do czasu ogląda się więcej. I tak szczerze to obecnie trudno 3 dobre piwa kupic w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, czerstwy napisał(a):

Ja też nie oglądam praktycznie Bundesligi i F1 ale oceniam obiektywnie że za taka cene to warto dla PL. Nikt m tez nie wmówi  że ogląda jeden mecz z danej ligi z kolejki i nic więcej. Zawsze od czasu do czasu ogląda się więcej. I tak szczerze to obecnie trudno 3 dobre piwa kupic w tej cenie.

Zapominasz, że dwa mecze są w C+. To po pierwsze. Po drugie niemal wszyscy na tym forum wiedzą, że zawsze wybiorę mecz Legii nawet kosztem starcia MC- Liverpool. Najważniejsza sprawa- większość meczów Legii i Barcy mam w super jakości(często w 4K), podobnie LM, a tu Premier League w tak kiepskiej. Ciekawe czy kibice F1 też będą zachwyceni zmianą nadawcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt Legia jak i Ekstraklasa gra tak czesto jak PL. Ta super jakość La Ligi brzmi zabawnie gdy co drugi mecz jest w Eleven. Nie mówie że jest żle ale nie super. 

7 minut temu, cidik napisał(a):

stabilność jest od dawna. Jakość jest jaka jest. Liga angielska warta jest 15 zł dopłaty? kup prawa i udostępniaj je za 15. Powodzenia w utrzymaniu biznesu

W C+ była za 20zł z innymi ligami. I gdyby Viaplay nie przepłacił to dalej by tam była w paczce za ok 20zeta. Dodatkowo 1-2 mecze w kolejce w 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał(a):

Chyba nie czytałeś tego co sam zacytowałeś. Napisałem wyraźnie, że Bundesliga, F1, a także zapomniałem o KSW mnie nie interesują. Gdyby nie max 1 mecz w kolejce Premier League oraz fatalna postawa Barcy w LM nawet bym tej platformy nie rozważał. Po raz kolejny napiszę 19 zł za w/w to nie jest niska cena, biorąc pod uwagę kiepską jakość meczów, nie uważasz?

Ciebie nie interesują, natomiast ja BL,KSW,Premier League i LE za 19 PLN brałbym z pocałowaniem ręki. I tak to właśnie jest : nie zawsze to co nas nie obchodzi, tak samo "nie obchodzi" kogoś innego...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tam robi skróty meczów ale skrót Arsenalu Londyn to tragedia, mecz wczoraj na live i z odtworzenia bez problemu działa.  Ja mam 3 konta viaplay bo w play za 15, w c+ za 19 i za 34zl ( ten w marcu zlikwiduję bo 55zl nie warto) 34 na 2 do przyjęcia.  Teraz mecz Chelsea to miło się ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał(a):

@Arkon ależ ja Tobie nic nie bronię.

Chcesz to subskrybuj, nie chcesz to nie.

Z jednym się pewnie zgodzimy: 55 zł w obecnej formie to nie będzie warte.

Chodziło mi o nazwanie tego serwisu dziadostwem. Dla mnie nawet 19 zł nie są warci. 55 to już paranoja z tak słabą jakością i beznadziejną ofertą filmowo- serialową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...