Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby widzieć nie trzeba się uczyć. Sprawdź jakie są ceny za wynajem transponderów do przekazu, a jakie do bezpośredniego nadawania. Proszę o adres punktu stacjonarnego obsługi klienta.

Tak, bo tylko transpondery kosztują i punkty obsługi klienta
Powtarzam, doucz się, bo piszesz farmazony.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, czerstwy napisał:

.PPV w PB miała średnio 200 tys subskrypcji po 40 zeta to chyba nie jest mało.

Załóżmy, że Polsat dał im 10-12 mln zł za prawa do transmisji (chociaż pewnie i tak sporo przesadziłem). W porównaniu do Ekstraklasy to jest kropla w morzu. A tu masz jedną z najlepszych federacji na świecie. Tego typu rachunki przelicza się na EURO. Bardzo prawdopodobne, że Viaplay dał więcej, z możliwością ekspansji na inne rynki i tyle. PPV w Polsce nie ma racji bytu, bo jest za mało chętnych na te usługi.

35 minut temu, czerstwy napisał:

Ostatnia gala która była w Viaplay zapewne nawet takiej oglądalości nie miała.

Nie musi mieć aż takiej oglądalności, jak została już opłacona przez Viaplay w większych pieniądzach niż w Polsacie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał:

Pisałes że sprzedaż była słaba.

Ilu abonentów ma Canal+? Nawet Viaplay osiągał podobne liczby (bo już prawdopodobnie będzie miał wyższe). Czyli twierdzisz tym samym, że Viaplay ma dobrą sprzedaż i osiąga sukces?
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-odbierac-viaplay-subskrypcja-ile-kosztuje-wlasciciel-nent-group

 

15 minut temu, czerstwy napisał:

Najlepsza federacja na świecie?

W MMA jedna z najlepszych.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, czerstwy napisał:

Jest tam przynajmniej ile konkretnie jest u nas osób które to opłacają?

To jest informacja o opłacających Viaplay, którą publikują. Taką liczbę subskrypcji miał Viaplay na początku. Możemy przyjąć, że populacja państw bałtyckich to 1/6 polskiej populacji, od całości będzie to mniej. Viaplay to sukces tak jak KSW, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie przyjmować co chcesz nie ma konkretnie napisane konkretnie ile u nas.😂 Viaplay to oferta zróżnicowan a KSW to jedna transmisja na jakoś czas która trwa kilka godzin😂Wiec porównywanie jednego do drugiego jest zabawne tym bardziej że na dziń sisiejszy nic nie wiadomo ile jedno opłaca a drugie ogląda🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, czerstwy napisał:

Wiec porównywanie jednego do drugiego jest zabawne tym bardziej że na dziń sisiejszy nic nie wiadomo ile jedno opłaca a drugie ogląda

Liczy się ile zapłacono, oglądalność nie jest wbrew pozorom najważniejsza. Mimo to szefowie KSW są z niej zadowoleni i KSW to jedna z czołowych pozycji. https://www.mmarocks.pl/ksw/gale-ksw-najchetniej-ogladanymi-tresciami-na-platformie-viaplay-w-polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja piszę o tym że KSW wcześniej nie miała złej oglądalności a co za tym idzie PPV sie sprzedawało.A ty mi bredzisz o C+ o sukcesach i liczbach nie potwierdzonych osób które ta usługę wykupili Viaplay. Kolejne bzdury to że KSW ma dobrą oglądaność to jest jedną z najlepszych organizacji😂 Skoro wykładnikiem jest oglądalność to jest lepsza organizacja nawet u nas🤣  https://sport.se.pl/sporty-walki/mma/fame-mma-pobilo-rekord-sprzedazy-ppv-znamy-dokladny-wynik-imponujaca-liczba-tylko-u-nas-aa-2ndw-9mUf-D7RY.html  oglądalność większa nawet od rekordowej w KSW😂 Oglądalność może być teraz większa bo dostępność tańsza a to że KSW ma większe zyski nie znaczy że Viaplay ma tak duże jak wcześniej Polsat. A to że zasięg większy to nie znaczy że widownia z zagranicy robi dużą widownię bo oni do tej pory o takim KSW nawet nie słyszeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 tys. wykupień to mało jak na Polskę (a w czasach COVID było pewnie mniej, tak samo jak tak jest to w Viaplay, jak i w KSW). Mi tylko o to chodzi. Pokazałem Viaplay, który ma przeszło x2 więcej wykupień w populacji o (już zawyżę) 7 mln większej niż sama Polska (i tak uważam, że to mało). Może przesadziłem z jedną z najlepszych federacji na świecie, ale co masz po UFC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, co może być nielogiczne wykupienia to nie oglądalność. Nie mieszajmy pojęć. Oglądalność wtedy nie jest mierzona, bo nie ma panelu Nielsena.

27 minut temu, czerstwy napisał:

oglądalność piłki nożnej

No np. MŚ, czy EURO w szczególności. Hitowe mecze żużla mają podobną oglądalność, co wykupienia PPV.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:
No tak porównie spotkań np MŚ do oglądalności np w C+,Viaplay czy PPV jest odpowiednia

No napisałeś o piłce nożnej. Poza tym (czego na początku nie zauważyłem a popełniasz ten błąd) wykupienia to nie oglądalność w skali 1do1.

Jestem sobie w stanie wyobrazić że ktoś wykupił PPV, a potem nie obejrzał z 1000 powodów.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już poruszany kilkukrotnie, nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi o złą synchronizację dźwięku z obrazem. Wydaje mi się, że każdy jeden mecz jak oglądam, to dźwięk wyprzedza obraz o jakiś ułamek sekundy, ciężko określić ile dokładnie, ale myślę że poniżej 0,5s. Niektórzy powiedzą, że się czepiam, a wiem, że dawniej były przesunięcia o kilka sekund, ale to na innym programie i z reguły jeśli mecz komentowany był ze stadionu.

 

Dla przykładu, jest jakaś płaska wrzutka ze skrzydła do środka, napastnik "dostawia" nogę i choć piłka mija słupek o 20cm, to emocje komentarza opadają w momencie oddawania strzału i wiadomo że gola nie ma. Jest to troche dla mnie irytujące. Tak, uszy mam umyte. Dzieje się tak zarówno jak oglądam na kompie na stronie, na telefonie w aplikacji i na Tizenie w telewizorze Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kisiel95 napisał:

Zdarza się, w KODI (wtyczka Viaplay) możesz sobie przesunąć dźwięk o ile chcesz (np. opóźnić)

To całe KODI, to tak jakby taki pośrednik przez który przesyłany jest strumień video z np Viaplay do ekranu telewizora? Gdzieś później w tym całym KODI trzeba chyba wklepać hasło i login z VP albo innego netflixa, disneya itp ale w interfejsie KODI, a nie w klasycznym dla danej apki menu logowania? Trochę takie "szemrane" :).

 

Mówisz, że jest tam opcja przesunięcia dźwięku bo mają jakiś lepszy odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, ajax1982 said:

Chodzi o złą synchronizację dźwięku z obrazem. Wydaje mi się, że każdy jeden mecz jak oglądam, to dźwięk wyprzedza obraz o jakiś ułamek sekundy

Poruszasz bardzo newralgiczny temat- kilku znawców najmądrzejszych powie Ci ze masz problemy ze sprzetem :) u mnie tez notorycznie się to zdarza- większy rozjazd jest na transmisjach ze stadionu bezpośrednio, ale często tez nawet rozjazd jest dźwięku z ustami osób w studio. 
takie uroki najlepszej platformy na rynku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sygnał idzie do C+ i tam na ich kanałach dźwięk idzie równo- zarówno na kanale sport jak i na event na tych samych transmisjach.  
Ba, są sytuacje ze studio przed meczem idzie dźwięk zle a w przerwie już dobrze. 
Wiec faktycznie wina po mojej stronie musi być-  zle apke na tv odpalam widocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej ciemność w trakcie meczy- przystawka - realme 4K Google TV - wcześniej działała od paru dni wskakuje obraz na sekundę potem czarny ekran i tylko jest dźwięk ( natomiast jak chce oglądać to samo z otworzenia działa okey), ponowny reset nic nie daje inna przystawka xaomi działa bez uwag, moze ktos mial taki problem czemu na żywo nie działa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...