Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, bgmnt napisał:

@lakiman Prawda, chodziło mi o Prime :).

@Emilio1985 Leciał live jakiś baseball tylko akurat, nic nie cięło.

Inne apki typu YT czy Netflix ładują szybko kontent.

 

Transmisje live na telewizorach z Android TV działają dobrze, tzn płynnie. Problem z klatkowaniem jest przy retransmisjach. Natomiast na przystawkach jest odwrotnie.

 

Inne apki przy wolnym łączu będą działały w miare normalnie. Tylko Viaplay długo się "namyśla", zanim rozpocznie się odtwarzanie materiału.

 

39 minut temu, Pawop napisał:
Godzinę temu, Emilio1985 napisał:

 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Emilio1985 napisał:

Transmisje live na telewizorach z Android TV działają dobrze, tzn płynnie. Problem z klatkowaniem jest przy retransmisjach. Natomiast na przystawkach jest odwrotnie.

Kolejny raz piszesz bzdury. Tylko tyle napisze bo szkoda czasu i uwagi na prostowanie Twoich tez, które głosisz ze 100% pewnością, a które często nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo bredzisz jak potłuczony.

 

Nie bede dyskutował z gościem któremu Netflix nie klatkuje na 50 Hz.

 

Jeśli w dodatku na telewizorze z systemem Android TV, Viaplay Ci klatkuje podczas transmisji na żywo, to serio jesteś klinicznym przypadkiem poważnych problemów ze wzrokiem. Jak najszybciej idź do okulisty, może jeszcze nie jest dla Ciebie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Może w końcu przestaniecie się kłócić?

Ja już skończyłem dyskusję z tym delikwentem. Pisałem tylko jak co działa na konkretnych urządzeniach z którymi mam/miałem styczność. 

To że delikwent próbuje mi wmówić co widzę na swoich urządzeniach mimo że jest inaczej to już nie do mnie uwaga. 

Kolega usilnie stara się przekonać, że skoro na jego tv z androidem coś działa w dany sposób to tak jest na każdym innym tv z tym systemem. A to tak nie działa. Co sprzęt innego producenta to efekt finalny może się różnić. 

 

Tyle w temacie. Więcej postów już nie będę na ten temat produkował bo robi się śmietnik.

 

Edytowane przez mingo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo no i bredzisz.

 

Nikogo nie mam zamiaru do niczego przekonywać, ale jeśli Ty tak to odbierasz to już Twój problem.

 

Kolega @bgmnt pisał że u znajomego na telewizorze Hitachi z systemem Android TV 9, transmisja live z meczu baseballowego działała płynnie. Ja to potwierdziłem i dodałem, że klatkowanie jest (a właściwie będzie) podczas retransmisji - tzn gdy dane wydarzenie trafi do działu "wcześniejsze transmisje" (dostępne przez 48 godzin). Na co Ty zarzuciłeś mi że bredze. Widzisz, zarzucasz mi że próbuje Ci coś wmówić, a robisz to samo w stosunku do mnie.

 

Może łaskawie napiszesz na jakim telewizorze z systemem Android TV masz problem z klatkowaniem na Viaplay? Zdaje się że masz Samsunga z podłączonym Chromecastem? W takiej konfiguracji klatkowanie na transmisjach na żywo masz jak w banku, podobnie jak na każdej innej przystawce Android TV.

 

Tak na ten moment Viaplay działa.

 

No chyba że nie widzisz różnicy między telewizorem z systemem Android TV, a telewizorem z podpiętą przystawką Android TV i tak, po prostu, chciałeś się głupio wtrącić do rozmowy, nie mając pojęcia o czym ja pisze, to spoko.

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo lekkie klatkowanie na Android TV 9, na FLIX TV BOX. Patrzyłem bez okularów, z odległości 1m. Dlatego korzystam z wtyczki KODI. Coraz lepiej Viaplay działa, ale jeszcze niech ten dźwięk dopracują.

 

Poza tym pamiętajmy, że jest 50 Hz, a nie 60 Hz. Dla oka jest to różnica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adamus napisał:

musisz wejść najpierw w kafelek NHL.

Nie doprecyzowałem.  Na tel. i kompie jest ikonka NHL i są skróty. Natomiast Android (przystawka Mi Stick) ikonek nie ma. I skrotow też nie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2022 o 08:19, Adamus napisał:

Opcja mulitlive dziala z poziomu przeglądarki,lub ew. na tel. bo na Samsung na Tizenie nie ma tego....

na czym ogladaleś,jak można wiedzieć ;)

Jak Was rozumiem,to osoby majace dostęp do Viaplay przez C+ mają kanały eventowe i wszystkie mecze PL.

Osoby bez Viapaly w pakiecie ,tylko 2 mecze z satelity?

Oglądałem na ich boxie (od C+). 

Co do PL się zgadza. Osoby z Viaplay mają w C+Online wszystkie mecze, ci bez Viaplay tylko te z C+. 

Szkoda, że meczów z europejskich pucharów nie wrzucają do C+Online. 

Dziś można byłoby oglądać mecz Lecha i Igi Świątek jednocześnie. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników tego serwisu, nie mieszkam w Polsce, ale korzystam z viaplay od 2 miesięcy.Wydaje mi się, że jakość obrazu transmisji sportowych jest coraz lepsza, jakie masz wrażenie ? Powiedziałbym, że jest zdecydowanie lepiej niż w sierpniu.No i pytanie, kiedy dostaniemy jakość 4k?Czy jest taka szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jenik napisał:
Martwię się o jakość obrazu, czy jesteś zadowolony z jakości? 

Na większych TV jakość obrazu będzie gorsza. 4K nawet w Szwecji, jeżeli chodzi o sport jest po prostu mało.

Już się nie zapowiada, oficjalnie to ogłoszono. Na umowie z partnerem jest taniej.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, k05 napisał:

Teraz jest ok, jest płynnie. Ale początki były bardzo trudne :).

 

4 ekrany w multi-live na C+ box i jest płynnie? To jakiś ewenement chyba i masz wyjątkowego boxa. Nie uwierzę póki nie zobaczę, bo nikomu innemu płynnie to nie działa na tym sprzęcie.

 

Chyba, że inaczej płynność pojmujemy na tej samej zasadzie jak niektórzy nie widzą różnicy w jakości na Viaplay.

Edytowane przez nix124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...