Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Zdaniem ludzi, którzy się na tym znają to jakość wystarczająca, żeby nie powiedzieć najbardziej odpowiednia dla sportu. Wkleiłem nawet w tym temacie dziś artykuł. A biorąc pod uwagę, że Viaplay to usługa skrojona typowo "pod streaming" to 720p u nich może wyglądać niejednokrotnie lepiej przy dynamicznej transmisji, niż np w C+ online. 

Nie jestem zorientowany, więc pytam. Czy DAZN czasami nie pokazuje sportu w 1080p? Może nie wiedzą, że najbardziej odpowiednia dla sportu jest rozdzielczość 720p i trzeba im to jak najszybciej powiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vigoo napisał:

Nie jestem zorientowany, więc pytam. Czy DAZN czasami nie pokazuje sportu w 1080p? Może nie wiedzą, że najbardziej odpowiednia dla sportu jest rozdzielczość 720p i trzeba im to jak najszybciej powiedzieć. :)

Ale po co te uszczypliwości? Pytasz, więc otrzymałeś odpowiedź. Poczytaj tekst, który zamieściłem. Tam jest wyjaśnione wszystko co trzeba i jak trzeba. Wg autorów tekstu taki standard wystarczy do tego, żeby transmisja sportu przebiegała bez przeszkód i często jakość obrazu bywa lepsza, niż ta w 1080p, który nie u każdego nadawcy wygląda "tak samo". 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vigoo napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź.

Ok, czyli DAZN się nie zna. Pełna amatorka.

Bez urazy chłopaki, ale obrona czegoś za wszelką cenę czasami wychodzi komicznie.

Czyli średnio interesują cie fakty. Bo otrzymałeś konkretną odpowiedź, a szukasz na tym tle nie wiem sam czego? Powodu do jakiejś zaczepki? Niczego nie bronię "za wszelką cenę". Na pewno nie za cenę bezsensownych utarczek słownych. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

No ale czemu player, EuroSport i eleven wam się nie podobają skoro nadają tez w tej rewelacyjnej jakości 720p, ba jak psioczyliscie na Showmaxa ze miał to cudowne 720p… a nie do filmów to już 720p jest chypa nie bardzo, no ale te 5mb to już chyba jest extra w Viaplay, bo gdzie indziej be?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sceptycy nigdy nie odpuszcza , no cóż karawana jedzie dalej:mrgreen:

Edit

Bardzo dobrze im mniej was marudy wykupi usługę,  tym stabilniesza transmisja będzie. Bo nikt się na to nie rzuci jak szczerbaty na suchary( tak by było gdyby cena była za niska ) 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

I co z tego?Kupujesz ofertę że wschodu i taniej wychodzi roczny abonament niż wykupywanie u nas PPV. A gale te są pokazywane😂

Ale ja nie chce niczego ze wschodu. 30 zł jako PPV za UFC jest tańsze niż to co proponuje Polsat za KSW. To jasne. I gdyby taką cenę zaproponowali, to kto wie, przy walce Polaka, raz na jakiś czas byłoby to atrakcyjne. Jeśli Polsat jednak straci te prawa, to przy braku zainteresowania np ze strony TVP, trzeba się przygotować na PPV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Toma441 napisał:

Czyli średnio interesują cie fakty. Bo otrzymałeś konkretną odpowiedź, a szukasz na tym tle nie wiem sam czego? Powodu do jakiejś zaczepki? Niczego nie bronię "za wszelką cenę". Na pewno nie za cenę bezsensownych utarczek słownych. 

Fakty są takie, że specjalista od sportu w streamingu pokazuje go aż w 1080p. Zakładam, że wiedzą co robią i takiej jakości oczekiwałbym od Viaplay. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...