Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, tyrla napisał:
 tylko że nie dali mi żadnej zniżki. Jutro będę próbować dalej.

Jak już dostałeś z 2 razy zniżkę, albo dadzą raz dużą, to wtedy nie chcą ponownie dać.

Kiedyś dostałem odpowiedź, że dostałem za dużo rabatów w danym okresie i mi nie dali.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kisiel95 napisał:

Jak już dostałeś z 2 razy zniżkę, albo dadzą raz dużą, to wtedy nie chcą ponownie dać.

Jeszcze parę takich weekendów i dojdziemy do sytuacji, że to Viaplay będzie płacił ludziom, żeby ich oglądali🤣🤣🤣.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 10:51, kisiel95 napisał:

Mi Play daje rabaty czasem, po 5/10 zł, to raczej nie jest najgorzej. Poza tym na plus, że nie ma śmieciowych reklam, jak podczas meczu na Elevenach potrafi chyba wyskoczyć okienko z bukmacherem. Mam pakiet łączony z TV, z której również wujek korzysta.

 

No to za to potrafi całkiem wywalić transmisje ale ważne, że nie ma reklam na ekranie.

Ciekawe czy wraz z podniesieniem abonamentu zaoferują więcej błędów podczas transmisji.

 

Ja na pewno rezygnuje z końcem miesiąca - nie jest to warte 34 zł ani tym bardziej 55 zł.

Jest Liga Mistrzów teraz co tydzień, w listopadzie mundial - będzie dużo piłki do oglądania.

A potem się zobaczy. Może jakaś promka od Play czy UPC wskoczy.

Edytowane przez dynecik
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2022 o 12:47, grreg2084 napisał:

Ja byłem związany z Viaplay przed ponad rok (w ramach wykupywanej subskrypcji). Zależało mi przede wszystkim na oglądaniu meczów Bundesligi. Problemów przez ten rok nie brakowało (zwłaszcza podczas ubiegłorocznego Der Klassiker), długo - w imię wieloletniej "miłości" do Bundesligi - tolerowałem różne niedociągnięcia ze strony Viaplay. Jednak kilka dni temu postanowiłem powiedzieć DOŚĆ (!!!) - nie po to ciągle płacę, aby emocjonować się regularnie pojawiającymi się problemami technicznymi (jedyne emocje, jakie mnie interesują to te meczowe).

 

Mi - jako zagorzałemu fanowi Bundesligi - podjęcie decyzji o "rozwodzie" z Viaplay zajęło ponad rok czasu. Minął pierwszy weekend, gdy nie mogłem oglądać ligi niemieckiej i na ten moment jestem zadowolony z podjętej decyzji (tym bardziej, że dało się usłyszeć, że zwłaszcza w sobotę znowu działy się "cyrki").

Ciekawostką jest, że nadal można oglądać Bundesligę na ich oficjalnym kanale na YouTube w 1080p choćby pod jedną z przeglądarek z wbudowanym VPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz od używania Viaplay obraz jest poprawny, akceptowalny i się nie rozmazuje na meczu piłkarskim (VIL - LCH)

Tak można w miarę komfortowo oglądać, zero przycięć buforowania jest widoczna poprawa jakości. Takie transmisje powinny być standardem.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kocik89 said:

Od  następnego tygodnia będę miał viaplay na umowę z canal plus. 

Coś mnie ominęło że już wiadomo na jakich zasadach, za ile C+ udostępni viaplay? Chyba że po prostu mówisz o normalnej umowie sat i dostępności meczów do końca września


@Pawop ale kto im kazał mega przepłacać za prawa? Rzucili takimi kwotami za Pl czy F1 że inni łapali się za głowy to teraz niech myslą jak spiąć budżet a nie lecą po taniości z infrastrukturą IT i odbija się to na klientach

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...