Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam i też padła propozycja 25% rabatu więc zmieniło się nastawienie od ostatniego razu, przynajmniej coś proponują.

28 minut temu, picassopawel napisał:

Tym bardziej, że miałem Viaplay skandynawski od dobrych 2-3 lat przed wejściem do Polski, oglądałem tam Ligę Mistrzów i jakoś żadnych problemów nigdy nie było. Także naprawdę tego nie rozumiem. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy traktowani jako ludzie drugiej kategorii w UE.

To swoją drogą, ale wczoraj posypało im się również w Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na poprzednią stronę, dwie osoby już anulowały subskrypcję. Jak ktoś ma Viaplay przez operatora na dłuższą umowę, nie wymiksuje się. Pozostają zgłoszenia i UOKiK.  Reszta, aby zrezygnować musi mieć alternatywę, czyli chcieć oglądać sport z obcym komentarzem lub bez żadnego. A także ponosić dodatkowe koszty i trudności z konfiguracją urządzeń. Od strony technicznej - Bundesliga wygląda świetnie w DAZN i Sky CH, Premier League w HD nigdzie szczególnie ślicznie nie wygląda, dopiero feedy 4K ratują sytuację. Jedynie filmy i seriale w Viaplay jakoś działają, choć w weekendy, w trakcie popularnych transmisji, wolniej wszystko się uruchamia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldzio napisał:

Zeszliścia na psy. I tak będziecie ciągnąć te 25% rabatu do końca? Zero honoru żeby anulować to dziadostwo i podjąć męskie i radykalne kroki. Przez takich lalusiów ten szajs dalej będa nadawać i się z was śmiać pokazując wam środkowy palec.

Póki co innej alternatywy nie ma odnośnie Bundesligi, a anulować i czekać na co? Myślisz, że nagle oddadzą wszystkie prawa, bo im nie będzie się bilansować? Błąd zrobiło C+, które wzięło od nich sublicencję na pokazywanie Premier League. Z jednej strony to rozumiem, bo mieli nóż na gardle, ale z drugiej, gdyby tego nie zrobili i poczekali, to myślę, że minąłby ten sezon i nóż na gardle miałoby Viaplay. Wtedy byłoby ciekawie.

11 minut temu, aro napisał:

Na jaki adres @ pisać skargę i jakiej treści odnośnie tego marnej jakości obrazu i przekazu?

Wejdź na apkę w telefonie, potem ustawienia, na dole obsługa klienta, potem znowu na dole skontaktuj się z nami, wybierasz kategorię i piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Zuzia napisał:

Zerknij na poprzednią stronę, dwie osoby już anulowały subskrypcję. Jak ktoś ma Viaplay przez operatora na dłuższą umowę, nie wymiksuje się. 

 

 

Poza tym cena 10 zł ( w UPC wręcz mówiono o prezencie, a dopiero szczegóły umowy pokazują koszt usługi) to Viaplay będzie zdobywał klientów np. kablówek.

Płacić jednak 34 zł i nie mieć pewności czy będzie działać to jednak trochę hard core.

*Mecz Bringhton- Leicester poza rozdzielczością nie sprawia żadnych problemów, a oglądam na Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lakiman napisał:

*Mecz Bringhton- Leicester poza rozdzielczością nie sprawia żadnych problemów, a oglądam na Android

Problemy mają jak jest więcej wydarzeń, patrz wczoraj Bundesliga o 15.30  i Premier League o 16. Po prostu więcej ludzi wchodzi i ogląda. Gdyby do tego dodać jakieś KSW czy UFC o tej samej porze, choć to mało prawdopodobne, to myślę, że byłaby kaplica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obserwacje są takie- najwięcej problemów jest z apką na Android TV. Muszą się za to zabrać w pierwszej kolejności. W przeglądarce praktycznie nigdy nie ma problemów z działaniem( Firefox), oprócz tych globalnych dużych awarii podczas których jest czarny ekran. Ale przycinek nie mam. Właściwie na Tizen też nie miałem problemów. Ale na tym systemie rzadko oglądam. Natomiast Android TV to niestety coraz większa porażka, coraz więcej problemów. A jest to najczęściej oglądana platforma. A no i jeszcze smartfon z Android, tam apka zawsze działa.

Podsumowując, to jak najszybciej apka na Android TV do wymiany. Polecam oglądać przez przeglądarkę na stronie Viaplay. Teraz MUN- ARS bez najmniejszych problemów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawop napisał:
4 godziny temu, aro napisał:
Na jaki adres @ pisać skargę i jakiej treści odnośnie tego marnej jakości obrazu i przekazu?

Ty tak serio? Skargę to możesz napisać na problemy techniczne, a nie dlatego, że jakość obrazu Ci się nie podoba. Tym bardziej, że informują, że nadają 720p.

Kto informuje?Ostatnio jakiś osobnik powiązany z Viaplay wprowadzał w błąd że jest 1080 na większości meczy PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, picassopawel napisał:

Problemy mają jak jest więcej wydarzeń, patrz wczoraj Bundesliga o 15.30  i Premier League o 16. Po prostu więcej ludzi wchodzi i ogląda. Gdyby do tego dodać jakieś KSW czy UFC o tej samej porze, choć to mało prawdopodobne, to myślę, że byłaby kaplica. 

Ale co się dziwisz   to efekt tego ze Viaplay niedomaga  technicznie  ,a wpiera  odbiorcom ze to ich wina i problem ze mają za słaby internet  zły sprzęt co jest bzdurą i wprowadzaniem w błąd klienta .

A  problem leży po ich stronie na ich łączach  których jest za mało ,są za wolne  i serwerach  których jest za mało

https://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/dlaczego-viaplay-dziala-slabo-czyli-o-dzialaniu-serwisow-streamingowych-slow-kilka/9qd6ql1

 

 

Ten rok przesiedzę   na  darmowym canal+ online  to mi wystarczy  do obejrzenia  1-2 meczy w weekend  ,do przyszłego sezonu może coś się zmieni na lepsze  jak ludzie pójdą po rozum do głowy  bo to chyba jedyna opcja  na wymuszenie zmian .

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adamus napisał:

25% zniżki przez mesangera dawali :D

Z automatu  BOT dyle daje i odpisuje  ..  kiedyś  dawali 15% .

Ale ktoś tu pisał ze jak tą zniżkę  zaakceptujemy to  z automatu musimy subskrybować  kolejne 3 miesiące  ...nie zagłębiałem się w to ,ktoś  sprawdzał w ich  regulaminie czy jest taki zapis ?

 

Ja ciągle czekam na ich oficjalną odpowiedź po interwencji w UOKiK ,  wielkich  nadziei sobie nie robię  bo widzę ze zlew totalny  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy większość ,ale sporo  osób rezygnuje .Te ich dane o liczbie klientów też mocno pudrowane ..

 

Na pewno niemożna  tej sytuacji akceptować i przechodzić nad tym do porządku dziennego na zasadzie (trudno jest jak jest  dalej będę płacił 34/55zl)  .

Jak u mechanika  płacisz za wymianę oleju ,a mechanik go nie wymienia ,a mówi ci  ze wymienił i bierze kasę to też    machasz ręką  ,mówisz ok   do zobaczenia nast. razem ? .. na pewno nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...