Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, k05 napisał:

Na meczu Wolverhampton - Southampton nie ma wcale głosu.

 

12 minut temu, k05 napisał:

Co ciekawe nie ma też na tym meczu logotypu Viaplay w prawym górnym rogu. 

 

Zgadza się. Brak dźwięku, brak logotypu.

 

usterka-viaplay4.jpg

 

Tu dźwięk był, ale brak logotypu.

usterka-viaplay5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kunkore napisał:

@ZuziaU mnie na telefonie działał mecz Southampton, był angielski komentarz, przy równoczesnym polskim w C+Online, nie wiem co oni odwalają. 

 

11 minut temu, dsd napisał:

Na Chelsea-WHU zmienili Borka na angielskiego komentatora! "Fair enough"! :-D

 

Ciekawostka. Bo u mnie na pierwszym brak kompletnie dźwięku (dlatego nie widać kodeka audio), a na drugim był komentarz angielski.

 

usterka-viaplay3.jpg

 

usterka-viaplay6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jack777 napisał:

Na kanale UPC Galeria jakość obrazu meczu Bayeru oczywiście lepsza niz na apce Viaplay, to oczywiście jest standard w porównaniu transmisji strim do TV tradycyjnej (podobno zacofanej)

To też, ale jak jest ze źródłem? Bo klatki mi się nie zgadzają.

 

galeriaupc.jpg

 

viaplayorginal2.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie teraz derby Mediolanu na Eleven 4K i to jest sama przyjemność oglądać w takiej jakości nawet bez HDR, gdyby Viaplay zrobił pakiet dla kablówek i sat z 3 programów tak jak Eleven z transmisjami głównych meczów myślę że miałby więcej subskrybcji niż w chwili obecnej tylko w strimie, a i przy okazji serwery by to odciązyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

Ja już działam

 

wYfm00I.png

To jest ich standardowa odpowiedź. Będę do nich pisał w poniedziałek. Zobaczę co się jutro wydarzy na Arsenal - United. Podejrzewam, że pewnie coś się wydarzy.

Ja zazwyczaj (profilaktycznie) mam anulowaną odnawialną płatność. Wtedy na propozycję 25% rabatu na kolejną płatność odpowiadam, że kolejnej płatności nie będzie i oddają te 25% (lub więcej) ceny subskrypcji na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym my tu w ogóle piszemy? Platforma na naszym rynku jest już ponad rok. Po problemach przy Bundeslidze w zeszłym sezonie i KSW "fani" Viaplay pisali, że na pewno wszystko się poprawi jak zaczną transmitować PL. Prawda jest taka, że jest jeszcze gorzej. 
Tak właśnie wygląda transmisja wydarzeń sportowych LIVE poza satelitą... 
Odebrali możliwość oglądania Bundesligi i PL tym, którzy nie mają dostępu do szybkiego internetu. Chociaż właściwie nawet tym, którzy taki dostęp mają też odebrali. 
A w przyszłym roku tak będziemy oglądać F1 ;)

 

Edytowane przez damian3k1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz: WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY.

 

Ja od 3 dni nie jestem subskrybentem Viaplay. I jest mi z tym naprawdę bardzo dobrze. Wolę w ogóle nie oglądać Bundesligi niż co tydzień zastanawiać się czy uda mi się obejrzeć interesujące mnie mecze czy też nie. Pomimo, iż od 2002 r. oglądałem każdy sezon Bundesligi, tym razem postanowiłem odpocząć od tego (czas i pieniądze można wykorzystać w przyjemniejszy sposób niż na "emocjonowanie" się pikselami, zacięciami, dziwnymi komunikatami itd.).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, k05 napisał:

Ja otrzymałem informację, że jak chce inną rekompensatę to mam reklamację napisać na adres e-mail. 

Komsultant sam przyznał, że mają ustalone z góry, że mogą przyznać klientowi max 25% rabatu na kolejny miesiąc. 

Dokładnie tak jest. Napisałem reklamację przez Messengera i czat na przeglądarce. Na Messengerze nie odpowiedzieli, na czacie dosłownie po paru sekundach dali mi 25% rabatu. Trzeba podać cztery ostatnie cyfry karty kredytowej, do kiedy jest ważna karta i mail podany przy rejestracji i rabat przyznany.

Pierwszy raz zdarzyły mi się na AppleTv4K takie przeboje. Fakt, że trwało to może parę minut, ale ja wychodzę z założenia, że nie po to płaci się 34zł, żeby oglądać pikselozę, a tym bardziej, że od następnego roku chcą brać ponad 50. Mam niemiecki DAZN i jakoś tam problemów nie ma, SKY niemiecki swego czasu też mi działał bez zarzutu. Mam wrażenie, że Polska przez niektórych dalej jest traktowany jako kraj "trzeciego świata". Tym bardziej, że miałem Viaplay skandynawski od dobrych 2-3 lat przed wejściem do Polski, oglądałem tam Ligę Mistrzów i jakoś żadnych problemów nigdy nie było. Także naprawdę tego nie rozumiem. Zawsze byliśmy, jesteśmy i będziemy traktowani jako ludzie drugiej kategorii w UE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...