Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

W fioletowej sieci spokojnie można dostać Viaplay za 10 zł (umowa na 12 miesięcy). Tylko co z tego, jak jest jakość VHS. Teraz włączyłem mecz w 4K farmazonów z Legii Warszawa i obraz żyleta 😀 Tylko po co mi obraz 4K na meczach nieudaczników życiowych :doh: I want 4K on Viaplay :D

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek O 10 zł jeszcze nie słyszałem. Mógłbyś napisać coś więcej? Co do długości umowy to akurat w tym przypadku (dla mnie) 24 miesiące mi nie przeszkadzają. Nie wiadomo co Viaplay jeszcze wymyśli,na tak to przynajmniej mam gwarancję ceny.

Będąc maniakiem futbolu muszę się jakoś z nimi przemęczyć. Nie mam zamiaru bawić się w VPN a muszę mieć dostęp do Premier League.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, matinen napisał:

@Wodnik Szuwarek O 10 zł jeszcze nie słyszałem. Mógłbyś napisać coś więcej? Co do długości umowy to akurat w tym przypadku (dla mnie) 24 miesiące mi nie przeszkadzają. Nie wiadomo co Viaplay jeszcze wymyśli,na tak to przynajmniej mam gwarancję ceny.

Zajrzyj do tematu UPC. Play jako właściciel ma te same oferty. Viaplay jest u nich za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aandin napisał:

też będziesz miał.

a jak się ma, a obraz nadal jest rozmydlony? To internet może trzeba mieć z NASA a nie światłowód 600 mega? Viaplay jest super, zdecydowanej większości zacina i/lub obraz pływa, ale nielicznym chodzi wzorowo :) #zazdro

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kusguwu napisał:

Nie, starszy model horizon bez 4K.

To w takim razie tym bardziej  cieszę się, że korzystam z karty CI+ w UPC.

Kanały sportowe bezwzględnie lepiej tam  wyglądają niż to co oferują  przez stream Szwedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kisiel95 napisał:

teraz jest w tej rozdzielczości Everton - Liverpool.

A bitrate?

Ale muszę przyznać ze dźwięk jest lepszy przez appke viaplay (webos) niż bezpośrednio na Canal+ 

no ale oczywiście problemy musza być- fragment menu appki nie znika podczas transmisji 😂

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jack777 napisał:

I to widać w porównaniu z tansmisją na Canal+ sport2 w kablówce, jest zdecydowanie lepszy obraz od tego w apce Viaplay

Canal+ nadaje tę transmisję w Full HD z 8 Mbps. Nie mogę zrobić porównania ze względu na restrykcje Canal+ ale domyślam się, że może lepiej wyglądać.

 

9 minut temu, k05 napisał:

U mnie: "Coś poszło nie tak. Nie można załadować treści Viaplay. Spróbuj ponownie później.". 

W tygodniu nawet nieźle im szło, ale w weekend już są zgrzyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...