Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, aboutreka napisał:

A w innych krajach na czym polega ta dostepność Viaplay za posrednictwem podmiotów trzecich?

Nie wymieniają w szczegółach partnerów, ale tu coś więcej, jak wygląda dystrybucja usługi oprócz subskrybcji. 

Póki co o kanałach telewizyjnych pod marką Viaplay nie było mowy, ale kto wie jak to będzie w przyszłości. https://www.nentgroup.com/partners

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`New Amsterdam', `Chicago', `The Good Doctor', `S.W.A.T.', `Hawaii Five-0' and `The Handmaid's Tale', and blockbuster film franchises such as `Spider-Man', `Men in Black', `Mission: Impossible', `Bourne', `Bridget Jones' and `Indiana Jones'.
 
Mnie śmieszy .
Jaki ty masz problem ? Widać,  że nie jesteś zainteresowany usługa. To sobie napiszes : śmieszy mnie , słaba usługa,  kto to kupi. Nie potrafisz odpuścić? 
Ja w tym co robisz widzę hejtowanie , nie krytykę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowo-serialowa powalająca nie będzie. Z informacji Press wynika, że będą to produkcje stworzone przez studia NBCUniversal, Sony, MGM i CBS.

 

Wymienione jest też kilka tytułów i w sumie są one obecnie dostępne gdzie indziej.

 

https://www.press.pl/tresc/66506,3-sierpnia-ruszy-viaplay-w-polsce

 

Podsumowując - wbrew przewidywaniom niektórych stąd - oferta filmowo-serialowa bliżej jednak do wersji łotewskiej niż szwedzkiej ( 😀 - pozdrowienia dla @Toma441  ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Hejt dla samego hejtu.

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Jaki ty masz problem ? Widać,  że nie jesteś zainteresowany usługa. To sobie napiszes : śmieszy mnie , słaba usługa,  kto to kupi. Nie potrafisz odpuścić? 

Trochę liczyłem na skandynawską bibliotekę serialowo- filmową.Coś  bardziej oryginalnego.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam napisać, że jest dobra oferta. Nie jest. Jest tragiczna, jeśli to co zaprezentowali się potwierdzi jest gorzej niż w Showmaxie. Zobaczymy jak to będzie z 4k, obstawiam że nie będzie nic. 

 

Viaplay potraktowała nasz kraj jak jakiś 3 świat. 

 

Nie wiem, z czego się cieszycie. Z kolejnego loga w menu? 

 

Nie mam zamiaru uczestniczyć w kółku adoracji słabej usługi, bo jest nowa. Krytyka w tej sytuacji jest zasadna. 

Edytowane przez darius010
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystkie filmy oraz seriale na platformie Viaplay, a także większość treści oryginalnych, będzie dostępna z napisami w języku polskim lub polskim lektorem, natomiast programy dla dzieci będą oferowały polski dubbing." - to też istotne, oczywiście dla zainteresowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Viaplay potraktowała nasz kraj jak jakiś 3 świat. 
 
 

Kolego dostaliśmy to na co mogą mieć licencje w naszym kraju.
Ty wiesz , że Netflix I Amazon tez mają ciekawsza ofertę w USA czy w UK ?
Jak byś tam sie przyjrzał to byś stwierdził, że też cie ci gracze oszukali.
Tylko zapamiętaj sobie każdy kraj ma podzielone prawa. To co ma HBO gdzie indziej ma Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

🤣

Kolego dostaliśmy to na co mogą mieć licencje w naszym kraju.

Ty wiesz , że Netflix I Amazon tez mają ciekawsza ofertę w USA czy w UK ?

Jak byś tam sie przyjrzał to byś stwierdził, że też cie ci gracze oszukali.

Tylko zapamiętaj sobie każdy kraj ma podzielone prawa. 

Nikt mnie nie oszukuję. Póki co Viaplay pokazało co są warci i na pewno nie 34 zl. Zobaczymy co pozyskają już po starcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie spadną , tego możesz być pewny 

5 minut temu, _Artek_ napisał:

No ja tego nie kupię ale ktoś na pewno :D ciekawi mnie tylko o ile i czy w ogóle spadną ceny eleven sports i polsat sport premimum w związku z utratą praw do F1 i Ligi Europy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Toma441 napisał:

Every Major TV Distributor* więc może jakaś współpraca z Kablówkami? Moim zdaniem dobrym partnerem dla Viaplay byłby C+(online), ale sama usługa ma sporo własnych problemów. 

Tylko, że CANAL+ online to jest w jakimś sensie konkurent Viaplay. Kablówki to jest prawdopodobnie dobry trop.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale to samo można powiedzieć o netflix, a aplikacja Netflixa. jest przez C+ promowana tak samo, jak przez większość operatorów i dystrybutorów usług w Polsce. 

Viaplay by zyskał na promocji, a C+ by w jakimś stopniu zyskał kolejne treści, głównie sportowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...