Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałeś o tym że 34 zeta za aktualną oferta jest ok. a za LM i PL dodatkowo tylko 6 zeta. Gdzie te dodatkowe rozgrywki to są więcej warte dla wiekszości kibiców co obecna oferta😂 Tu nikt nie pisze że te 34 zeta to dużo ale że to kwota dla większości nieadekwatna do oferty. Dla mnie osobiście to jedna sobota w pracy i mam prawie rok subskrypcji.Ale nie zapłacę za taką ofertę takiej kwoty.Może też dlatego że Bundesligi praktycznie nie ogladałem i do tej pory.Już nawet ogladałem ostatnio wiecej La Ligi a o Ligue1 czy Serie A nawet nie wspominam. Oczywiście głowne dla mnie rozgrywki to Liga Angielska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, że gdyby dostawca X posiadał wszystkie prawa, które wymieniłem to cena byłaby nie 40- a być może i nawet 60 zł. Ja byłbym gotów dopłacić kilka złotych, gdyby do tego co Viaplay oferuje obecnie, zaoferował albo LM, albo inne wymienione przeze mnie w poście. Dla mnie cena powyżej 40 zł za streaming to kwota już spora i musiałbym dostać coś więcej niż obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, neblyn napisał:

Naprawdę nie wiem o ce te spory? Jakby sprzedawali za kilka zł to też byłyby stęki i jęki. W Polsce nikt nie chce płacić za transmisje sportowe ponieważ można je ukraść. Za sport płaci się przy okazji wykupywania innych pakietów, których raczej nie można zaiwanić, bo ciężko o streamy na żywo Discovery, BBC, National Geographic, tematyczne TVN, tematyczne Polsat.

Eleven po wejściu do Polski sprzedawał za śmieszne 15 zł paczkę piłkarską, którą spokojnie można nazwać wypas na wypasy. Chętnych jak na lekarstwo, Dopiero jak C+ zaczął rozdawać za półdarmo(poniżej 10 zł), to ludzie brali jako dodatek wycyganiony do konsultanta do podstawowej umowy lub w opcji włącz - wyłącz, płacąc co drugi miesiąc. Żadna telewizja stricte sportowa nie zrobi w tym kraju biznesu. Żadna.

Najlepszy post jaki dzisiaj został tu napisany.

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Toma441 napisał:

Zdaje sobie sprawę, że gdyby dostawca X posiadał wszystkie prawa, które wymieniłem to cena byłaby nie 40- a być może i nawet 60 zł. Ja byłbym gotów dopłacić kilka złotych, gdyby do tego co Viaplay oferuje obecnie, zaoferował albo LM, albo inne wymienione przeze mnie w poście. Dla mnie cena powyżej 40 zł za streaming to kwota już spora i musiałbym dostać coś więcej niż obecnie. 

Widział ofertę DAZN DE i cenę?😂Zreszta o czym my piszemy LM w PSP a za tą cene to gdyby była Liga Angielska i UFC było by ok. Choć ja już mam wątpliwości czy kupia te rozgrywki skoro odpuszczali najbardziej atrakcyjne rozgrywki poza Bundesligą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził 🙂

Na pewno znajdą się tacy, którzy usługę w sierpniu kupią i zostaną na dłużej, będą też i tacy, którzy będą to wyklinać i hejtować bez względu na wszystko. Dla mnie liczą się oprócz samej zawartości - jakość, bezawaryjność, szeroka dostępność, potencjał . W kolejce czekają następni dostawcy, a w przyszłym roku pewnie kolejne niespodzianki na tym rynku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darius010 napisał:

To znajdź sobie piracko serial Natflixa, a później poszukaj Canal+. 

 

Czy masz na myśli, że seriale Netflixa ciężko znaleźć piracko? No chyba nie, są wszędzie na każdej stronie z torrentami chwilę po premierze.

C+ też ciężko według ciebie znaleźć nielegalnie? Zdziwiłbyś się jak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, Toma441 napisał:

 🙂

 Dla mnie liczą się oprócz samej zawartości - jakość, bezawaryjność, szeroka dostępność, potencjał . 

Szeroka dostępność,  naprawdę dla Ciebie to taka istotna sprawa?

Z tego co pisałeś masz nowe urządzenia na których raczej  będziesz mógł zainstalowac apkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lakiman napisał:

Szeroka dostępność,  naprawdę dla Ciebie to taka istotna sprawa?

To najważniejsze. Dostępność w tym znaczeniu, że oglądam gdzie chce, kiedy chce i na "wszystkim" . Jak netflix, którego jeszcze tylko w zmywarkach nie mają :)

Viaplay idzie podobnie. 

Dla przykładu C+ nie daje sobie z tym rady, teoretycznie jest gdzie trzeba, a faktycznie nie działa jak trzeba. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Toma441 napisał:

Może to zwiastun kilku niespodzianek w ofercie sportowej, o których dowiemy się dopiero po starcie? 

Mogli by sie tez postarać o NBA

Swoja drogą ciekawe jakie CANAL+ ma wyniki jesli chodzi o oglądalność NBA?  i czy  beda o te prawa walczyć, patrząc ze wkrotce jest przetarg na lige angielską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawop napisał:
23 godziny temu, Besciakos napisał:
 
Zarys oferty jest już mniej więcej znany. Wielokrotnie się już pojawiał, Podaje przykładowego linka: 
 

Zarys tak, ale brak konkretnych tytułów i dlatego nie można uczciwie oferty ocenić.

 

Doprecyzuje - ja oglądam LA LIGA oraz LM. Sporadycznie premier league. ....  Mam nadzieje, że teraz rozumiesz, dlaczego uważam to za słabą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pawop napisał:

Oferta Cię nie interesuje i masz, do tego prawo, ale czy będzie słaba czy dobra to się dopiero przekonamy. Mam nadzieje, że też rozumiesz
 

 

Rozumiem.... że dla mnie jest słaba .... dla Ciebie może być ICH ACH ... na temat Twojego gustu nie będę rozmawiał ... bo kończąc tę rozmowę - krótko mówiąc mnie to nie interesuje , pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sport to praktycznie wszystko wiemy.Jak nie będzie Ligi angielskiej to słabo na ofertę filmową to nawet nie liczę.Bo nawet zabrać z Netflixa seriale i z filmami jest słabo.Przynajmniej z takimi które są nagradzane i dobra obsadą.Oczywiście pisze o nowych filmach.Jedyny plus to prostota wybieramy z pozycji pilota w tv i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu i obserwacji popartej też obecnością na tym forum moje zdanie jest takie, że Viaplay wystartuje w lepszym stylu, niż canal + online działa od roku. Mają lepszą aplikację (chociaż korzystałem tylko ze szwedzkiej)i mogę podejrzewać, że wpadki jakie mają miejsce obecnie w C+ (brak kanałów live) nie będą występowały. Tam transmisje będą odbywały się bez problemu. Skąd wiem? Ano stąd, że C+ mam od roku w wersji online i do tej pory usługodawca nie potrafił usunąć swoich problemów, nie tworząc przy tym nowych. Po prostu, mam wrażenie, że zatrudniono osoby nie znające się na temacie. Wiem, że jest to nieco off top, ale wystarczy  porównać. Coś co jeszcze nie wystartowało działa praktycznie wszedzie ( koledzy z forum testują). A usługa działająca od roku zalicza kolejne wtopy.

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

 Ano stąd, że C+ mam od roku w wersji online i do tej pory usługodawca nie potrafił usunąć swoich problemów, nie tworząc przy tym nowych.

Ja mam od pierwszego dnia testów i usługa nadal pozostaje dodatkiem do oferty z satelity.

Taka wsam raz na wyjazd na wakacje i do rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...