Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrubyBubu

Nie wiem bo loguje się za każdym razem, na xboxie jest możliwość podglądania zawartości

No w sensie sam sobie znalazłem i zainstalowałem na Fire sticku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Poczekajmy z osądem biblioteki.

Mnie osobiście interesuje jakoś Bundesligi reszta to tylko dodatek do bogatej kolekcji usług streamingowych w moim domu 😁

To szczerze zazdroszczę,  że masz na tyle dużo czasu by z nich korzystać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
Na Xboxie działa tak samo jak na PS4/PS5.
Po rejestracji na konsoli od Sony logując się na Xboxie apka automatycznie zostaje spolszczona i można korzystać.
prosze bardzo xboxa862ec4144ba5f09062e9aef82d06a89.jpg



7de97c6bcba570162f6917b6451f53b7.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nerwy?, o aplikacje czy o co? :)
wersja apki ta sama więc powinno działać również, wczoraj nie chciało więc może była aktualizacja, wyloguj się i sprawdź433df3771cc937dd9412d5f65fdc75d0.jpg

Edytowane przez GrubyBubu
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Po wylogowaniu jest możliwość podglądania zawartości bez rejestracji i logowania, nie było tego wcześniej, głównie dla osób które chcą zobaczyć zawartość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

W chwili obecnej nie ma sensu się rejestrować, bo nic tam nie ma, więc jak ktoś jest ciekawy to sobie zobaczy...jakiś problem ponownie się zalogować?, pisać zapomniałeś? :D, zawsze można przełączyć konto na Xboxie i też będzie jakby wylogowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie ma sensu się rejestrować, bo nic tam nie ma, więc jak ktoś jest ciekawy to sobie zobaczy...jakiś problem ponownie się zalogować?
Po co mam to robić? Podaj mi rozsądny argument. Ja nie widzę takiego i nie mam takiej potrzeby.
Jestem zalogowany na trzech urządzeniach. I kończę tą jałową z tobą dyskusje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
4 godziny temu, cidik napisał:

Udało się. Założenie konta na PS4 a później apka na androida i logowanie z fona1ffe83d6499c6f80aefda1f8f0e8e98e.jpgdccbd3f285cb2eeb337e4709c619e22d.jpg71654887540af5de2ca7397e67c5a876.jpg4b01c78531883d6e95b509cf8ac9dde5.jpgf2aec157642fe51d6c213b49be96cf00.jpgccea6c9055d3d43e64452ff3f2acb195.jpgbd12ae7940a18b8c1c1d212fc71b5091.jpg

Podczas transmisji sportowych jest znaczek Viaplay , natomiast w filmach / serialach jest czysty ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GrubyBubu napisał:

Wjechała apka na android tv i można popatrzeć jakie bitrate, jeden z najnowszych seriali średnio 4-6 mb w porywach do 7 z hakiem7cd79a911c809b9fe6c5fca8a9471b40.jpgb4f2ff25bc581992ce0c7a4da33ec7f3.jpg



 

 

Czyli potwierdza się to o czym pisałem rano, średni bitrate to będzie właśnie te niecałe 6 Mbit/s jak wynikało z deklarowanego przez nich zużycia danych. Jeżeli to samo będzie na meczach Bundesligi to naprawdę nowa jakość wjechała do Polski, naprawdę jest się z czego cieszyć, zapłać więcej, dostań to samo w jeszcze gorszej jakości. Jak pisałem Eleven na satelicie to niecałe 7 Mbit/s i akurat w kwestii jakości jestem w stanie się zgodzić, że nie jest idealnie, ale tutaj ma być jeszcze gorzej, ale mimo i tak znajdzie się grono zadowolonych 😂

 

Kodek jak widać AVC, inaczej H264, czyli też jak pisałem wcześniej, więc można porównywać z satelitą 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

na telefonie w Vectrze , super ciesze sie Twoim szczęsciem :-D

11 minut temu, nix124 napisał:

 

Czyli potwierdza się to o czym pisałem rano, średni bitrate to będzie właśnie te niecałe 6 Mbit/s jak wynikało z deklarowanego przez nich zużycia danych. Jeżeli to samo będzie na meczach Bundesligi to naprawdę nowa jakość wjechała do Polski, naprawdę jest się z czego cieszyć,

 

Kodek jak widać AVC, inaczej H264, czyli też jak pisałem wcześniej, więc można porównywać z satelitą 1:1

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...