Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pawop , będę sprawdzał tytuły, to dam znać czy gdzieś jest lektor. Teraz lecę do pracy i będę się bacznie przyglądał postom jakie się pojawia na temat usługi ;)

Jeśli dla dzieci jest dubbing to nie widzę problemu,  by dla dorosłych był lektor. Ogólnie jest lipiec i oficjalnie nie ma ich w Polsce.

Potestuje , to będę dzielić się spostrzeżeniami 😁

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie napisy są wystarczające, bo wolę, kiedy lektor nie zagłusza oryginału. Po drugie przy lektorze zawsze oryginalne udźwiękowienie filmu nieco traci. U nich to norma, że są napisy. Swego czasu netflix chciał wprowadzić dubbing, ale w PL był oburz, więc będzie kolejna dawka Hejtu za content z napisami 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali gdzieś konkretną datę startu, czy nadal tylko sierpień? Pozostał tylko miesiąc a jakakolwiek promocja/reklama leży i kwiczy...

Cały czas sierpień 2021. No i nie zobaczymy dwóch pierwszych kolejek 2. Bundesligi. Ale co tam, może będzie do obejrzenia cały mecz na Viaplay, tylko z dwutygodniowym opóźnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tyrla napisał:

Chyba będziesz pierwszym użytkownikiem w Polsce co zapłaci 34 zł po ukończeniu darmowego okresu emoji16.png

Kto wie , bo nic mi z konta nie zabrali jak podałem kartę. Nawet 1 zl w celu weryfikacji.

Moze bede pierwszy w Polsce z miesięcznym testowaniem 😁

Kto nie ryzykuje , ten nie ma.

 

2 minuty temu, tyrla napisał:

A poza tym jaką masz pewność że będzie pokazana w lipcu 2. Bundesliga ? Skoro oficjalnie startują w sierpniu emoji6.png

Nie mam i nie oczekuje tego. Testuje sobie na moim sprzęcie.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze screenu wynika, że "Opowieść podręcznej" (czyli w tej chwili chyba najbardziej znany u nich serial na licencji, przynajmniej z tych o których już wiadomo) ma tylko 3 sezony. Wygląda na to, że to podobna sytuacja jak jeszcze był u nas Showmax. Wtedy HBO miało takie prawa do tego serialu (wyłącznie starsze sezony, nowy pojawiał się prawie po roku od premiery), a Showmax miał odcinki premierowe. Jak Showmax upadł to premiery przeszły już na HBO, teraz wygląda na to, że Viaplay będzie w tyle i nawet tego nie udało im się przejąć, ale to dobrze :) 34 złote przypominam, łudźcie się dalej, że oferta filmowa będzie super i dlatego tylko to kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nix124 napisał:

łudźcie się dalej, że oferta filmowa będzie super i dlatego tylko to kosztuje ;)

Czy tylko ja jestem z tych osob co nie licza na to?  😁

Do filmów/ seriali jest

  • Amazon
  • HBO GO
  • Netflix
  • Canal+

Viaplay to tylko dodatek o czym tutaj od zawsze pisze. :D

Co do screanow wrzucam je na szybko nie przeglądam dokładnie co tam jest , bo człowiek ma jeszcze inne obowiazki.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie liczę na to i traktuję to jako dodatek nic nie warty. I z tego powodu uważam, że oferta sportowa za 34zł jest śmieszna, ale niektórzy będą tego bronić (ty, bo już tak masz i każda nowa zabawka za pieniądze dla ciebie jest ekstra), ale niektórzy próbują usprawiedliwiać biedną ofertę sportową tym, że będą tu też wartościowe filmy i seriale, ale wygląda na to, że to też nie będzie miało miejsca.

Edytowane przez nix124
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nix124 napisał:

(ty, bo już tak masz i każda nowa zabawka za pieniądze dla ciebie jest ekstra),

Mylisz się , sa usługi streamingowi co mi nie podeszły.

Zabawki za pieniadze , to tak , ale elektronikę , samochody sie zgodzę lubie dobre miec :D

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawowy jest netflix, a resztę dobieram jak mi pasuje. Podobnie będzie z Viaplay. Osobiście liczę na dobrą jakość, czyli HD bez zawieszek i problemów z buforowaniem, jak w C+ i 4k tam gdzie możliwe, chciałbym dalszego inwestowania w ofertę sportową, czy kilka seriali które u nas są z różnych przyczyn niedostępne, a widać je w oryginalnej wersji aplikacji. Dla mnie ta usługa ma potencjał, a myślę, że w perspektywie ich wejście wymusi lepszą jakość, także na Playerze czy Ipli. Nie spodziewam się cudów, ani fajerwerków, a bardziej solidności i pozytywnego podejścia do klienta w przypadku zgłaszania ew. awarii, czy sugestii. Bo z tym bywa różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą wszystkie mecze BL live i czy będzie Multiliga w LE. 

 

Ja jestem z opcji anty, kupię albo nie kupię. Ale główną przeszkodą dla mnie jest cena w relacji do oferty. Nie jestem z tych co liczą na premiery z USA tego co u nas nie ma - spodziewam się podobnej oferty do AXN czy FOX (nie że to samo, ale te ilości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu
@GrubyBubu kolego dzięki za screeny ale napisz przy okazji co to za telewizor z takim obrzydliwym cloudingiem? Żeby przypadkiem nikt nie kupił :D
Też mnie to zdjęcie zaciekawiło, ale że clouding mało prawdopodobny to darowałem sobie dalsze teorie :)
Samsung Q80T z podświetleniem direct

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , tyle , że jestem ciekaw , czy będzie śmigało na konsolach jak już udało mi się zarejestrować. No nic , o 23:00 się przekonam .

Jeszcze tego wam nie wrzucałem, że są kanały Live. Pewnie u nas nie będą dostępne.
Obecnie wyskakuje mi komunikat , że nie mam ich w pakiecie.

d3661f1a763eb878baefcaeabc443d2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kingofsouth napisał:



Jeszcze tego wam nie wrzucałem, że są kanały Live. Pewnie u nas nie będą dostępne.
Obecnie wyskakuje mi komunikat , że nie mam ich w pakiecie.

d3661f1a763eb878baefcaeabc443d2d.jpg
 

Co nie znaczy, że z czasem czegoś takiego nie wprowadzą u nas, tak jak pisałem ta usługa ma potencjał, a sama apka jest dosyć ciekawa. Na szwedzkiej stronie też można wziąć pakiet z kanałami TV, kilka z tamtejszego rynku udało mi się podejrzeć, możliwe, że jest i więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...