Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, aandin napisał:

Nie dla wszystkich. Tylko dla tych co dostali maila z kodem.

 

Ja mam kod, dostałem.

 

A skąd wiadomo, ze to zostało przedłużone bo jak aktywowałem to w niedzielę to tam byłą informacja, ze do 9 stycznia, a nie lutego.

Edytowane przez dynecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka informacja z innego portalu. Ale wygląda na to że dotyczy to wybranych klientów UPC.

Ja też korzystam z Viaplay poprzez konto UPC mojej mamy i też nie miałem żadnego maila o przedłużeniu dostępu do 9 lutego. Na razie jeszcze działa.

Być może mieli tak dużo aktywacji że nie są w stanie w ciągu jednego dnia ich wyłączyć. I rozłożyli to na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu bałagan w UPC. Niektórzy nie dostali maila, a im nadal działa, innym nie działa. Warto użyć czatu, aby wyjaśnić sytuację jeśli ktoś ma problem z przedłużeniem darmowego dostępu.
Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utedea ty myślisz,że nagle każdy klient UPC skorzystał z darmowej usługi Viaplay?

Spora cześć klientów nie interesuje się sportem, nie przeczytała maila lub się po prostu nie zalogowała.

Chyba ,ze UPC podała wyniki ile osób skorzystało z promocji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede czy i był wzrost liczby osób płacących dowiemy się z raportu rocznego, który pewnie będzie za 2 miesiące.

Wzrost RU w Gemiusie jest znaczący i większy niż przy propagującym rozdawnictwo C+ czy Amazonie za 49 zł rocznie.

 

@Anita Kaźmierska Sorry za dubla z linkiem, nie zauważyłem posta @tyrla ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, lakiman said:

@utedea ty myślisz,że nagle każdy klient UPC skorzystał z darmowej usługi Viaplay?

Spora cześć klientów nie interesuje się sportem, nie przeczytała maila lub się po prostu nie zalogowała.

Chyba ,ze UPC podała wyniki ile osób skorzystało z promocji?

 

 

nie wiem i nie interesuje mnie czy "każdy" ale chyba oczywiste jest że takich ludzi będzie masa więc wynik może być mylący. Chyba jednak viaplay narazie nie osiąga wyników jakie zakładali skoro do kolejnych operatorów dorzucają transmisje bundesligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...