Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Arkon napisał:

@sheldoncooper7373Najlepiej do każdego serwisu inna przystawka, to by dopiero było super. Nie sądzę, że na Apple działa lepiej, bo nigdy nie miałem problemów z płynnością, ale z jakością obrazu. Może jeszcze napiszesz, że na Apple jakość jest tak dobra jak choćby Netflixa.

Słuchaj jakość jest idealna, ale, że oni dają 720p no to wiadomo, że lipa, ja tylko pisałem, że jest idealna w sensie maksymalna to co oni oferują, jeśli ktoś ma problem to te urządzenie go rozwiązuje  i wg mnie jest warte swojej ceny, jak każde urządzenie z tej firmy (Apple)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sheldoncooper7373 napisał:

Słuchaj jakość jest idealna, ale, że oni dają 720p no to wiadomo, że lipa, ja tylko pisałem, że jest idealna w sensie maksymalna to co oni oferują, jeśli ktoś ma problem to te urządzenie go rozwiązuje  i wg mnie jest warte swojej ceny, jak każde urządzenie z tej firmy (Apple)

Wydaje mi się, że na swoim androidzie też mam taką jakość, bardziej ludzie skarżyli się na płynność. Z tym akurat nigdy nie miałem problemu. Na tym samym tv jest z kolei problem z Canal+ online. I tak ten streaming raz działa lepiej, a raz gorzej. Na razie nie ma podjazdu do normalnych kanałów tv. Na Eleven czy Canal+ jakość jest zdecydowanie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy obiektywni jak ktoś nie korzysta z ekosystemu apple to zakup ATV4k mija się z celem niestety jednak mając dostęp do obu platform google tv/TV os muaszę to potwierdzić o ile przy materiałach z odtworzenia nie ma to znaczenia o tyle przy transmisjach na żywo na apple tb nie ma spadków jakości na google tv są......a platforma podobno chce trafić do "masowego klienta" ;D 

 

 

5 minut temu, Zuzia napisał:

@Anita Kaźmierska Działa też dla kont z aktywną subskrypcją? Czy to ta sama promocja o której od dawna piszemy?

 

jak anulujesz obecną to powinno zadziałać ale głowy nie dam ;D

Swoją drogą  sprawdzał ktoś jak to chodzi na nvidia shield. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

@Anita Kaźmierska Działa też dla kont z aktywną subskrypcją? Czy to ta sama promocja o której od dawna piszemy?

 

No właśnie? Bo jadę teraz na okresie próbnym i czy mogę zrezygnować przed końcem i zastosować voucher?

Po wklepaniu kodu teraz, w czasie próby,  mam komunikat , że  oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. 

Czy po rezygnacji z subskrybcji w czasie próby  trzeba będzie zakładać nowe konto na inny email? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sheldoncooper7373 napisał:

Witam Panowie i Panie, ja tu kiedyś marudziłem poirytowany na brak płynności Viaplay na laptopach, telewizorach i innych urządzeniach, namówiony przez kilku użytkowników zakupiłem najnowszy Apple TV 4K (udało się wyrwać nówkę za 699zł) i powiem tak, jakość jest idealna, brak jakichkolwiek problemów z płynnością, nie widzę żadnej różnicy w stosunku do transmisji w TV satelitarnej, reasumując jeśli ktoś ma problem z płynnością, to nie jest to problem złego internetu, tylko złego sprzętu.... 

Piszę o tym od dawna 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Artek_ napisał:

jak anulujesz obecną to powinno zadziałać ale głowy nie dam ;D

Sprawdziłam i przy aktywnej subskrypcji płatnej nie da się wbić kodu.

 

voucher.jpg

 

Na koncie bez aktywnej subskrypcji działa.

voucher0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Bądźmy obiektywni jak ktoś nie korzysta z ekosystemu apple to zakup ATV4k mija się z celem. 

Mam Apple tv 4k, a nie mam iphone, bo uważam, że go nie potrzebuję. Korzystam z ATV codziennie, jako z podstawowego sprzętu do streamingu. Zrezygnowałem całkowicie z  tvkablowej, mi boxa oddałem rodzicom. Mam jeszcze w zanadrzu Fire TV Stick 4K (raczej jako ciekawostkę). 

Sumarycznie nie uważam, żebym coś tracił mając Apple tv 4k bez iphone. Wykorzystuje go w 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, listek2000 napisał:

No właśnie? Bo jadę teraz na okresie próbnym i czy mogę zrezygnować przed końcem i zastosować voucher?

Po wklepaniu kodu teraz, w czasie próby,  mam komunikat , że  oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. 

Czy po rezygnacji z subskrybcji w czasie próby  trzeba będzie zakładać nowe konto na inny email? 

Poczekaj do końca okresu próbnego anuuj subskrybcje i wpisz nową z kodem uwaga na zmianę karty płatniczej i na zmianę dnia okresu rozliczeniowego u mnie jedno albo drugie anulowało voucher i jak się dowiedziałem że mogę mieć ksw i mecz legii  za 17zł  napisałem do viaplay i mi go reaktywowali. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Arkon napisał:

Wydaje mi się, że na swoim androidzie też mam taką jakość, bardziej ludzie skarżyli się na płynność. Z tym akurat nigdy nie miałem problemu. Na tym samym tv jest z kolei problem z Canal+ online. I tak ten streaming raz działa lepiej, a raz gorzej. Na razie nie ma podjazdu do normalnych kanałów tv. Na Eleven czy Canal+ jakość jest zdecydowanie lepsza.

A na Apple mi wszystko działa mega płynnie, eleveny canal plusy itd. taka różnica android a IOS :)

6 minut temu, Toma441 napisał:

Piszę o tym od dawna 🙂

Wiem i Ci dziękuję, zakupiłem i się jaram mega :) dzięki między innymi Tobie mam jakość i płynność :)

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Mam Apple tv 4k, a nie mam iphone, bo uważam, że go nie potrzebuję. Korzystam z ATV codziennie, jako z podstawowego sprzętu do streamingu. Zrezygnowałem całkowicie z  tvkablowej, mi boxa oddałem rodzicom. Mam jeszcze w zanadrzu Fire TV Stick 4K (raczej jako ciekawostkę). 

Sumarycznie nie uważam, żebym coś tracił mając Apple tv 4k bez iphone. Wykorzystuje go w 110%

Dokładnie, ale dużo ludzi mówi, że po co komuś Apple tv 4k jeśli nie ma iphona, a no to po to, że to jest obecnie najlepsze urządzenie do streamingu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toma441 napisał:

Mam Apple tv 4k, a nie mam iphone, bo uważam, że go nie potrzebuję. Korzystam z ATV codziennie, jako z podstawowego sprzętu do streamingu. Zrezygnowałem całkowicie z  tvkablowej, mi boxa oddałem rodzicom. Mam jeszcze w zanadrzu Fire TV Stick 4K (raczej jako ciekawostkę). 

Sumarycznie nie uważam, żebym coś tracił mając Apple tv 4k bez iphone. Wykorzystuje go w 110%

no nie wiem czy w 110 bo nie korzystasz z jakiejś 1/3 funkcjonalności gdybym nie miał ekosystemu apple brałbym raczej przystawkę od nvidii ale to chyba nie ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Artek_ napisał:

no nie wiem czy w 110 bo nie korzystasz z jakiejś 1/3 funkcjonalności. 

Zdaje sobie sprawę, że jego możliwości się nieco poszerzają, kiedy masz inny sprzęt tej firmy, natomiast ja wykorzystuję ATV dokładnie do tego do czego został stworzony, a odpłaca mi jakością, więc nie mam wrażenia, żebym cokolwiek tracił. W zasadzie żadne kwestie dotyczące Viaplay w odniesieniu do jakości mnie nie dotyczą 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Anita Kaźmierska napisał:

@Zuzia Sprawdziłam, bo mam konto z anulowaną jakiś czas temu subskrypcją i da się skorzystać z tej promocji 17 zł miesięcznie przez 4 miesiące, z kodem LEGIA2021.

Dzięki, czyli tak samo jak u mnie.

Viaplay zachęca tych co już nie płacą, a tym co płacą pokazuje figę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

 mając lepszą jakość dtramingu na przystawce premium od apple zamiast popularniejszego i bardziej powszechnego android tv

To raczej "wina" Androida, że ma niższe standardy, albo zasługą Apple jest to, że ma wyższe 🙂

Apki się po prostu dostosowuje do wymagań stawianych przez funkcjonujące platformy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zuzia napisał:

Dzięki, czyli tak samo jak u mnie.

Viaplay zachęca tych co już nie płacą, a tym co płacą pokazuje figę :)

 

Zawszę możesz anulować subskrypcję, poczekać do końca jej trwania i minutę po zakończeniu aktualnej subskrypcji wpisać voucher. Nie musisz zakładać nowego konta. Najważniejsze żeby w chwili wpisywania kodu vouchera nie mieć aktywnej subskrypcji. Działa ponieważ wczoraj to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, _Artek_ napisał:

A mi chodzi o to że platforma chce trafić do masowego klienta dodając swoją usługę do abonamentu w play i jednocześnie mając lepszą jakość dtramingu na przystawce premium od apple zamiast popularniejszego i bardziej powszechnego android tv trochę się to "kupy" nie trzyma 

To proste. Apple TV 4K są dwa: 2017 i 2021. Oba mają topowe specyfikacje i najnowszy tvOS. Telewizorów i boxów z Androidem są setki, mają różne specyfikacje i różne wersje systemu. Stąd ta różnica w działaniu i jakości aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...