Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kamil2505 napisał:

Pisząc post o 5zł miałem na myśli to, że starają się zwiększyć swoją bazę abonencką, co z resztą robią przez różne promocje podobnie jak CANAL+, Player czy Prime Video. 

 

Na końcu jednak się i tak liczy ARPU. 

jakie promocje? jedyną promocje na viaplay jaką widziałem to ta na mecz legii inne wymagają playa albo upc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawop napisał:

Nie do końca, bo co z tego, że ARPU będzie na poziomie 120 PLN, podczas gdy baza abonencka to będzie 25 tys?
Jedno musi iść w parze z drugim

No oczywiście, że tak. Równie dobrze ARPU może wynosić 10zł przy 150tys.

Dlatego też informacja o pozyskanych 250tys subskrybentów niewiele mówi. 

 

8 minut temu, _Artek_ napisał:

jakie promocje? jedyną promocje na viaplay jaką widziałem to ta na mecz legii inne wymagają playa albo upc. 

Ja przy przedłużeniu umowy w Play na internet dostałem propozycję 100GB internetu więcej + Viaplay za 5zł dodatkowo na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:
Godzinę temu, _Artek_ napisał:

jakie promocje? jedyną promocje na viaplay jaką widziałem to ta na mecz legii inne wymagają playa albo upc. 

 

Ja przy przedłużeniu umowy w Play na internet dostałem propozycję 100GB internetu więcej + Viaplay za 5zł dodatkowo na 24 miesiące.

 chyba kolega mnie nie czyta

 

Godzinę temu, tyrla napisał:

No a co stoi na przeszkodzie żeby mieć dostęp do TV Playa ? ;)

kolejne zobowiązanie na 24 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ najpierw sobie przeczytaj do czego odnosiła się moja wypowiedź. 

 

Tak swoją drogą - w tej promocji, którą  ja otrzymałem od Play za 5zł więcej jest dodatkowo 100GB i Viaplay. Czyli mam w cenie 120zł 24 miesiace Viaplay - co stanowi 3,5 miesiąca oglądania przy standardowej kwocie. Jeżeli ktoś jest fanem Bundesligi czy nawet Premier League to chyba nie ma się nad czym zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy najpierw trzeba mieć możliwość skorzystania z światłowodu. Dla niektórych to może być szokujące, ale nadal nie wszyscy mogę z tej opcji skorzystać.

 

Podałem tylko przykład ile płaciłem wcześniej i co mi zaproponowano na przedłużenie za dopłatę 5zł. Dla porównania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w tym wątku wrze :)

Zajrzałam w poszukiwaniu Full HD, a z otworzenia nadal wszystko w 720p. Poza jednym spotkaniem.

 

 

0e75ca27b3be8.jpg

 

 

No i bitrate 5 Mbps to jest zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kunkore napisał:

No nie do końca, rugby i Schalke nie były w UPC, a były w 1080p

Były, a obecnie nie ma już nic w Full HD. Może testy jakieś. A może nas zaskoczą i wprowadzą lepszą jakość - wersja optymistyczna. Tymczasem wszystko leci po staremu, w 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...