Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lakiman napisał:

Gdyby nie oczopląs na niektórych meczach Bundesligii mógłbym potwierdzić.

C+ online nawet ogarnia Android TV 7.

 

Wpis był o awariach w każdym meczu. To po prostu nieprawda. 

Co z tego, że Canal+ Online "ogarnia" androida 7 jak canal + online w apce dla przykładu nie ogarnia prostej funkcji "Oglądaj dalej" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Netflixa i Amazona i tam nie mam przycięć i braków płynności.Dziś chyba pierwszy raz na Netfixie wywalało mi film  nie z winy mojego internetu.Na satelicie podobnie nie pamiętam kiedy miałem jakieś problemy z sygnałem itp.Ale mam bardzo dobra antene i osprzęt.A tu problemy na czym by nie było oglądane oraz na różnych internetach.Wnisek że serwis to bubel i oby go poprawili nim tu zawita PL.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czerstwy napisał:

Posiadam Netflixa i Amazona i tam nie mam przycięć i braków płynności

Nie porównuj transmisji sportowych w których są dynamiczne sceny z filmami.Na serialach i filmach w Viaplay też nie ma nigdy żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, czerstwy napisał:

A tu problemy na czym by nie było oglądane oraz na różnych internetach.Wnisek że serwis to bubel i oby go poprawili nim tu zawita PL.

Gdyby Viaplay prezentowało tylko filmy nie byłoby postów z problemami na temat płynności. Kluczem do sytuacji jest hasło "sport w streamingu". Poza tym na Apple tv 4k nie ma problemów z korzystaniem z tej platformy.

Natomiast... określenie "bubel" pada dosyć często w stronę innego serwisu, z literką "C" w nazwie od co najmniej roku i tam się mało kto kwapi do napraw jakości, a w tym wątku, jak zwykle każdy liczy: najpierw opóźnienie - ze stoperem w ręku, czy usterki, przy pomocy kalkulatora 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bubel" Canal+, który sobie radzi doskonale z płynnością transmisji sportowych..proszę Cię

A o Viaplay jak napisałeś są setki postów, z których wynika że Viaplay..dobrze sobie radzi tylko  na wybranych urządzeniach i systemach.

Tak zostanie zapamiętany start tego serwisu.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, z mojego punktu widzenia serwis Canal+ działa lepiej ( odnosząc się do płynności sportu) niż na starcie serwisu.Nie chodzi tu o 50 fps, ale  brak zacięć.

Co prawda trwało to kilka dobrych miesięcy, zatem czekam aż Viaplay też się ogarnie.

A testy 1080p i faktycznie poprawa jakości serwisu ( są transmisje z dobrą jakością) świadczą, że są czynione  w tym kierunku postępy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam nic co byłoby warte pełnej ceny tego abonamentu myśle że ViaPlay do startu PL i F1 będzie wciskany gdzie się da i komu się da a jaki będzie realny  zysk i jakość  tego serwisu okaże się dopiero od nowego sezonu PL i F1  teraz po prostu nie mają powodu żeby w to inwestować sam żałuję że zamiast wziąć 30 dni za darmo wziąłem 4x 17zł gdyby nie to po 30 dniach bym anulował mimo że mam apple tv na którym ta usługa działa bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lakiman napisał:

"Bubel" Canal+, który sobie radzi doskonale z płynnością transmisji sportowych..proszę Cię

 

 

 

Proszę Cię. Rok temu kupiłem Boxa 4k,bez 4k i usługa miała na starcie problemy z buforowaniem, do których nikt nie chciał się przyznać. Tak zaczęli. I do tej pory większych lub mniejszych problemów jest sporo i także w transmisjach. Dlatego z doskonałością bym tu nie przesadzał. A wisienką na torcie jest to, że np. Viaplay od startu pojawił się na Tizenie, z czym C+ miał spory problem, tak samo jak ma do dziś - z polską czcionką - na tej platformie 🙂

1 minutę temu, _Artek_ napisał:

 myśle że ViaPlay do startu PL i F1 będzie wciskany gdzie się da i komu się da a jaki będzie realny  zysk i jakość  tego serwisu okaże się dopiero od nowego sezonu PL i F1  

Na razie C+ online po roku jest wciskany gdzie się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

C+ online był dodawany do taniego wina bo był światowy dzień taniego wina... 

A jak będzie światowy dzień tanich pierogów, to też rzucą vouchery 🙂😉

Teraz, lakiman napisał:

Nazywanie serwisu  " bublem" bo nie ma 4K,  czy u kogoś buforuje  (nie jest to standard serwisu) 

Chyba faktycznie zapomniałeś jaki był ich start. Ja to dobrze pamiętam. I jak najbardziej można użyć słowa "Bubel", skoro promuje się usługę w określony sposób, a treści związanych z promocją usługi w tym serwisie nie ma. Przez rok! 

W kontekście Viaplay jakoś nie ma oporów, a ich działalność liczymy zaledwie w miesiącach. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Toma441 napisał:

A jak będzie światowy dzień tanich pierogów, to też rzucą vouchery 🙂😉

Tak Tak właśnie będzie bo chcą jak najwięcej zarobić na ostatnim sezonie PL 
a tak na poważnie wolałbym wykupić c+online w promocji (w którym jest sport i film niż viaplay w pełnej cenie.   w którym poza ligą europy i "Lewandowskim"  nie ma nic czego nie byłoby w innych serwisach streamingowych. 

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj @_Artek_że Viaplay oprócz sportu oferuje filmy i seriale.

To jest serwis " Total".

Amatorzy seriali niedostępnych w innych serwisach mogą coś znaleźć dla siebie.

😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

Tak Tak właśnie będzie bo chcą jak najwięcej zarobić na ostatnim sezonie PL 
a tak na poważnie wolałbym wykupić c+online w promocji (w którym jest sport i film niż viaplay w którym poza ligą europy i "Lewandowskim"  nie ma nic czego nie byłoby w innych serwisach streamingowych. 

Przecież o to chodzi, żeby kupować co kto lubi. Nie w tym rzecz. 

Rzecz jest w tym, że gdyby vouchery Viaplay były gdzie popadnie - od chipsów po wino- jak ma to miejsce w C+ to postów, że to "drugi Showmax" (co zresztą było od początku) i śmiechom nie byłoby końca, a w przypadku C+ to mistrzowsko prowadzona strategia marketingowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman Taaa do bólu powtarzalny i oglądany wyłącznie z sentymentu Boyard ;D czy jakoś tak. 😜

A mi chodzi o to że z trudem płacę 17zł za serwis w którym na żywo obejrzę ostatni mecz legii w LE na wyjeździe a co dopiero 34zł płacić.  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys subskrybcji nie wzięło się znikąd.

Pewnie zdziwiłbyś byś się ilu klientów ma sentyment do tego programu i w dodatku często był reklamowany jako wizytówka serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał:

Amatorzy seriali niedostępnych w innych serwisach mogą coś znaleźć dla siebie.

😉

Sa osoby nie abonujące serwisy jak Netflix , Amazon itd.

Dla nich (niedzielnego w papuciach widza do rosołku) usługa jest szyta na miarę. 

Film/serial do tego Lewandowski. To statystyczny Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...