Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Peja88 napisał:

Mam pytanie laika. Czy jak kupię Chromecast i udostepnie mecz z laptopa na tv 55 calowy to ten obraz będzie taki płynny jak na laptopie ?? 

Ja tak oglądam przez Chromcast 3 i wszystko elegancko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, sebczak napisał:
10 godzin temu, wilos napisał:
 
Darmowy miesiąc , prawdziwe dane dostaniemy za miesiąc

Za kolejny miesiąc dane będą jeszcze lepsze, bo nie ma możliwości usunięcia konta ani metody płatności. Czy Ktoś wie jak usunąć konto?

Tak jak w Netflix. Trzeba pisać emaila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tracer10 napisał:

Ciekawe rzeczy piszesz, prawa kupione na kredyt który trzeba zacząć spłacać nie za kilka lat zapewne.

Płynność finansowa mówi ci to coś?

Skąd ją wezmną jak nie będzie odpowiedniej liczby abo?

Następne kredyty czy pokrywanie strat z rynku polskiego zyskami za Skandynawii?

Odpowiedz sobie.

Odpowiedziałam już sobie tylko zostawiam przemyślenia dla siebie, bo nie lubię innym zaglądać do kieszeni :)

Dopłacają, splajtują, czy wyjdą na swoje, nie moja to rzecz.

 

Wiem, że dobre rzeczy kosztują i trzeba płacić za usługę, ale 720p to standard sprzed kilkunastu lat i nie tego oczekuje klient posiadający dobry TV w 2021 roku. Dlatego promocje poszły w ruch i dostają 0 zł, a przy każdej rezygnacji podany powód, że oczekiwane jest 1080p lub 4K.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ci odpowiedziałem na twoje bardzo pewne stwierdzenie, że stać ich dopłacać kilka lat do biznesu. Według mnie ich nie stać na takie coś żeby do polskiego rynku dokładać non stop siano i to nie małe. Jak tylko im w tabelkach braknie za kilka miechów to przypełzną na kolanach do wszystkich możliwych dostawców treści.

Już zresztą się przykleili do Kanału Sportowego np. i to tak, że Pol zaczyna bredzić jak rzadko kiedy.😄

I nagle okaże się, że da się np. zrobić kanał linearny dla PL, Bundesligi i co tam jeszcze mają lub będą mieli.

I tu akurat im kibicuję bo linearny to jednak linearny.

PL w streamie w jakości sprzed 15 lat? Kufa nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tracer10 napisał:

Tylko ci odpowiedziałem na twoje bardzo pewne stwierdzenie, że stać ich dopłacać kilka lat do biznesu. 

Aż tak pewna nie jestem ich finansów, ale w tym, że raczej będą dopłacać jak widzę jesteśmy zgodni :)

 

15 minut temu, dynecik napisał:

No to mnie śmiecie naciągnęli na 34 zł bo właśnie wróciłem z weekendu sprawdzam maila i widzę, że subskrypcja odnowiona, a rezygnowałem z tego od razu bo wziąłem tylko zobaczyć na własne oczy jak to wygląda.

Już tu pisałam, że karta to mina, właśnie przez podobne sytuacje. W Viaplay nie widzę opcji jej odpięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dynecik napisał:

No to mnie naciągnęli na 34 zł bo właśnie wróciłem z weekendu sprawdzam maila i widzę, że subskrypcja odnowiona, a rezygnowałem z tego od razu bo wziąłem tylko zobaczyć na własne oczy jak to wygląda.

Uff to u mnie zadziałała rezygnacja, uffffffff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc Telewizji Polsat, jako takiej, też nie stać, żeby "dokładać do biznesu", ale Grupę Polsat już stać jak najbardziej, dlatego może sobie pozwolić na masę kanałów o całkiem niskiej oglądalności, żeby umieszczać w nich dobrze płatne reklamy 🙂 Tak samo Viaplay, to tylko niewielka część Nent Group z jedenastoma kanałami tv, platformą satelitarną i dwoma platformami do streamingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomo21 napisał:

Można wykupić w tym dziadostwie dostęp do pojedynczego meczu? Od przyszłego tygodnia będę miał dostęp gratis w UPC (nowa umowa) ale już w tym tygodniu jest mecz Legii. Jest opcja jednorazowego dostępu czy muszę na cały miesiąc zawierać umowę?

Wypróbuj serwis.

Może nie jest to takie dziadostwo jak to się każdemu kto nie testował wydaje.

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Tak jak w Netflix. Trzeba pisać emaila.

Jesteś pewny?

Zaznaczyłem na koncie, że rezygnuję z serwisu po okresie testowym skoro za free mam w play. 

To nie wystarczy?

* Dostałem maila potw. rozw.umowy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dynecik napisał:

No to mnie naciągnęli na 34 zł bo właśnie wróciłem z weekendu sprawdzam maila i widzę, że subskrypcja odnowiona, a rezygnowałem z tego od razu bo wziąłem tylko zobaczyć na własne oczy jak to wygląda.

Pewnie nie potwierdziłeś drugi raz. Też o mało nie przeoczyłem. Za pierwszym razem przy rezygnacji odsyłają cię jeszcze do oferty żebyś niby zmienił zdanie i musisz zjechać na dół i drugi raz im powiedzieć baj baj. ;) Sprytni są... Sporo osób się natnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, the cable guy napisał:

Pewnie nie potwierdziłeś drugi raz. Też o mało nie przeoczyłem. Za pierwszym razem przy rezygnacji odsyłają cię jeszcze do oferty żebyś niby zmienił zdanie i musisz zjechać na dół i drugi raz im powiedzieć baj baj. ;) Sprytni są... Sporo osób się natnie. 

Taki urok karty.

Ta ergonomia jest przemyślna i identyczna we wszystkich wersjach Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dopiero od nowego sezonu Premier League. Choć ciągle liczę, że na święta będą jakieś fajne promocje w Platformie Canal+, najlepiej tak jak z PSP- gratis dla abonentów C+. Bo że Vectra mnie zaskoczy jakąś dobrą ofertą straciłem złudzenia, nawet UPC staje się bardziej atrakcyjny finansowo od mojej kablówki. Jeszcze nadzieja w Play i internecie stacjonarnym z Viaplay za 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...