Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, lakiman napisał:

Ale ty chrzanisz...

Canal+ prawie rok oferował sport w 25 fps przez internet i obiecuje wciąż mityczne treści 4K.

Jest taka malutka różnica- Canal+ online to alternatywa przekazu satelitarnego, który w najgorszym ich wydaniu przebija jakością przekaz Viaplay, a w mojej rodzinie razi oczy nawet osoby nigdy niezwracające uwagi na jakość transmisji. Ja ostatnio mecze online z Canal+ oglądałem ze 3 lata temu na wakacjach i choć nie mam nic do meczów w streamingu, bo często tak ogladam II ligę w sportize, to nawet tam czasem puszczają w 1080p i oczywiscie lepiej to wygląda niż hit Bundesligi w Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lakiman napisał:

Pytanie proszę skierować do @CashBackPlease 

On się specjalizuje odnośnie jakości technicznej i zawartości serwisu.

😉

Już ze 100 razy to samo pisane..

 

Nie ma chyba serwisu  streamingowego, żeby zachwycać się jakością w kontekście oglądania wydarzeń sportowych.

A kto się w tym momencie zachwyca? Warto nie siać dezinformacji i nie wprowadzać w błąd, przynajmniej tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Zauważyłem, że TVP Sport dodała na swoim profilu facebookowym skróty meczów 3. kolejki Bundesligi: Borussia Dortmund - Hoffenheim i Bayern - Hertha.

Ciekawe, czy jest to element współpracy z Viaplay czy z Bundesligą. Możliwe, że nabyli internetowy pakiet skrótów od Bundesligi.
Viaplay udostępnia na swoich profilach w social mediach analizy, a TVP Sport normalne skróty meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, swordfish napisał:

Czy mogę poprosić o podanie Top 5 seriali Viaplay, które warto obejrzeć w pierwszej kolejności?

Jest tu kilka perełek i z pewnością mogę polecić seriale o tematyce kryminalnej "Most nad Sundem" czy "Pod osłoną mroku". Jeśli lubisz klimaty ll WŚ to warto obejrzeć "Bitwa o ciężką wodę". W mojej poczekalni są natomiast "Box 21", "Przesłuchanie", "The Head" i "Co kryje prawda". Ogólnie jest w czym wybierać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem teściowi sprezentować Bundesligę, po tym jak miesiąc temu kupił ELEVEN i nie doczytał że tam tego nie będzie... NIestety TV ma smart ale sprzed lat więc dokupiłem Mi boxS (przystawkę androidTV), ale nie mogę zainstalować Viaplay bo wyskakuje komunikat w sklepie play że mój kraj jest nie obsługiwany, co zrobić z takim fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jak tutaj będzie, to znaczy, że tak.

https://www.nentgroup.com/news/news-releases

NHL jest w Szwecji (Viaplay)

 

 

https://viaplay.se/sport/ishockey/nhl

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi będą w 720p puszczać NHL? Jak tak można ? Będą zaraz przegrzane internety :PJeśli to prawda, to czekam jeszcze na skoki narciarskie :D

Dobrze, niech kupują płacę 34 zł , to niech oferta się powiększa :brawo:

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik , jak widać idą jak burza ;)  Oczywiście , będą komentarze , kto ogląda NHL. Ja na to odpowiadam : jakaś część społeczeństwa ogląda.

 

Nawet niech NHL ogląda 2 tyś osób w Polsce , to i tak więcej jak tych co wzięli udział w ankiecie i nie są zainteresowani Viplay :P

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...