Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawa Bundesligi zostały zakupione przez NENT/Viaplay, a nie Eleven. Także tutaj nie ma dylematów (i przez kilka najbliższych lat nie będzie) w stylu "wolę Eleven, niż Viaplay", bo na Eleven Bundesligi po prostu nie ma. Na chwilę obecną zapewne większość wolałaby Eleven (a jeszcze bardziej C+, albo TVP 4k), ale nie ma takiej opcji - jeżeli chce się oglądać Bundeslige legalnie i po polsku, to jest nie(stety) tylko Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy-wszystkie mecze w jednym miejscu do wyboru a nie jak wcześniej C+ Eleven i Eleven4 do którego nie miałem dostępu. Drugi wielki plus to brak reklam. Minusem jest średnia jakość obrazu ale dramatu u mnie nie ma. Plusy przewyższają minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darius010 napisał:

 

Kiedyś ci przeszkadzało, że nie jest w 4K teraz reklamy. Ciekawa ewolucja. 

Udawane 4K, reklamy , tak przeszkadzało mi to.  Wyłączność Bundesligi w Eleven pamiętasz? Jak się podzieli z Canal+ , mnie to nie bolało bo jestem abo PC+ , ale ludzie z CP już zapomnieli swoje rozgoryczenie z tego powodu? 

Teraz Eleven jest dobry z przekazem podprogowym i cena 15 zł? 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, kamil2505 napisał:

Akurat to moja sprawa co ja mogę zrobić. I nic Ci do tego. 

Player jest pierwszy, ale HBO jest kolejne, które ma zamiar wprowadzić płatny pakiet z reklamami.

 

34zł przy tak kiepskiej ofercie i jakości, a podawanie argumentu, że to dlatego, bo nie ma reklam toż to śmieszność. 

 

Ciekawe ilu wolałoby te reklamy w przerwie meczu i 15,90zł za Bundesligę i inne ligi w pakiecie w Eleven.

Nie śmieszność, tylko uzasadnienie ceny, która i tak jest niska.

Eleven na sat i w kablówkach masz w 1080p25, a to się nie nadaje do oglądania meczów. Lepsze 720p50, bo jest płynność. Dopiero gdzieś od miesiąca jest Eleven w 1080p50, ale online. Tutaj faktycznie jest lepiej od Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Jeśli chodzi o Viaplay to tak, jakość niespecjalna. Natomiast C+S, pomijając C+4K, w usłudze online ma taką samą jakość jak na sat, a Eleven lepszą niż na sat. PSP4K w Ipla miażdży jakością wszystko pozostałe.

I tu właśnie cały pies pogrzebany jak to mówią, bo widzisz, można za to zapłacić i mieć jakość, a nie oferować dynamicznego sportu w pixelach. Tego właśnie brakuje viaplay i brak reklam tego nie zrekompensuje niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie śmieszność, tylko uzasadnienie ceny, która i tak jest niska.

Eleven na sat i w kablówkach masz w 1080p25, a to się nie nadaje do oglądania meczów. Lepsze 720p50, bo jest płynność. Dopiero gdzieś od miesiąca jest Eleven w 1080p50, ale online. Tutaj faktycznie jest lepiej od Viaplay.

Eleven w jest w UPC w 50 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Nie śmieszność, tylko uzasadnienie ceny, która i tak jest niska.

Eleven na sat i w kablówkach masz w 1080p25, a to się nie nadaje do oglądania meczów. Lepsze 720p50, bo jest płynność. Dopiero gdzieś od miesiąca jest Eleven w 1080p50, ale online. Tutaj faktycznie jest lepiej od Viaplay.

Aż się zaśmiałem. 

Patrząc na media społecznościowe to chyba Polacy znowu nie zrozumieli oferty. Powinni wiedzieć, że w końcu brak reklam kosztuje. A że 34zł tylko za jedną ligę i kiepską jakość obrazu to i tak cena "promocyjna" i powinna być jeszcze większa. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, kingofsouth napisał:

Włączyłem teraz Eleven 4K ( Vectra dekoder)
Nic to wspólnego z 4K nie ma....

981758cc39a8ab7701065a3c2360bc27.jpg

Eleven za 15 zł próbuje podrasować coś do 4K, w viaplay mamy 720p ze ścinkami na AndroitdTV, opóźnieniem i rozjechanym obrazem z dźwiękiem za 34 zł miesięcznie.  Chyba jest różnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
28 minut temu, kamil2505 napisał:

Aż się zaśmiałem. 

Patrząc na media społecznościowe to chyba Polacy znowu nie zrozumieli oferty. Powinni wiedzieć, że w końcu brak reklam kosztuje. A że 34zł tylko za jedną ligę i kiepską jakość obrazu to i tak cena "promocyjna" i powinna być jeszcze większa. 🤣

Brak reklam jest uzasadnieniem czy ci się to podoba czy nie. Przecież to takie oczywiste, przynajmniej dla każdego myślącego. 

Edytowane przez Sentence
Nie obrażamy na forum. Wycięto część treści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Brak reklam jest uzasadnieniem czy ci się to podoba czy nie. 

Nie za jedną ligę w cenie 34zł w tak kiepskiej jakości. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik SzuwarekC+ kosztuje w kablówkach od 34 zł nawet do 59 za paczkę.

Wskaż mi uzasadnienie reklam , przecież to pakiet premium.

 

Dzisiaj w Viapley nie ma reklam , jesteś pewny że za jakiś  czas ich nie będzie?

Na pewno nie będą się pytać subskrybentów o ich zgodę.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Teraz, lakiman napisał:

@Wodnik SzuwarekC+ kosztuje w kablówkach od 34 zł nawet do 59 za paczkę.

Wskaż mi uzasadnienie reklam , przecież to pakiet premium.

 

Dzisiaj w Viapley nie ma reklam , jesteś pewny że za jakiś  czas ich nie będzie?

Na pewno nie będą się pytać subskrybentów o ich zgodę.

 

Już pisałem, że kanały linearne to rak w technologiach i nie ma sensu się już nad tym rozwodzić.

W Dazn i Viaplay nie ma od lat. 100% pewności oczywiście nie ma, że w przyszłości się nie pojawią. Wtedy będzie można narzekać na cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...