Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie można, ale nie zawsze są, szczególnie do skandynawskich produkcji, a poza tym to jest normalny płatny pakiet, a nie jakieś materiały z torrentów lub podobnych miejsc, aby sobie zawracać dodatkowo głowę szukaniem i dopasowywaniem napisów, które z założenia powinny być dostępne w legalnej usłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam na Viaplay Multiligę Bundesligi. Myślę, że to powinno być standardem w każdej kolejce, podobnie jak przy Premier League. Kiedyś czytałem, że jedyne prawa do Multiligi (w Niemczech nazywają to Konferenz) miał Sky. Jak widać pozmieniało się. 

Zresztą Multiliga z polskim komentarzem przy półfinałach LE i LK również była strzałem w dziesiątkę. Dziwi mnie, że Polsat mając od lat prawa do LM nie robi transmisji łączonych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, picassopawel napisał(a):

Właśnie oglądam na Viaplay Multiligę Bundesligi. Myślę, że to powinno być standardem w każdej kolejce, podobnie jak przy Premier League. Kiedyś czytałem, że jedyne prawa do Multiligi (w Niemczech nazywają to Konferenz) miał Sky. Jak widać pozmieniało się. 

Zresztą Multiliga z polskim komentarzem przy półfinałach LE i LK również była strzałem w dziesiątkę. Dziwi mnie, że Polsat mając od lat prawa do LM nie robi transmisji łączonych.

WŁASNIE to było cos wspanialego.Aby tak było juz wkazdej kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/20/2023 at 4:53 PM, kisiel95 said:

Oby Viaplay przejął LM, wtedy będzie multiliga.

Teraz oglądam po WiFi na TV i odległość jest nawet daleka do routera, nic nie tnie

2 lata zajęło im puszczenie Multi w Bundes to skąd pewność ze w LM by była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny argument porównujący - totalnie bezsensowny skoro nie widomo czy multi by było 😂

Pomijajac już kolejna spora podwyżkę, ale na bank wielu by chętnie płaciło np 80zl za dodatkowe LM i potencjalna multilige 😆

 

edit: dziś dobre kombo- i mecz City i Dortmundu komentarz idzie za szybko 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, utede napisał(a):

2 lata zajęło im puszczenie Multi w Bundes to skąd pewność ze w LM by była?

Albo byłoby Instant Highlights.

Myślę, że dostaliby taki feed od UEFA. Z Bundesligą musieli zrobić.

29 minut temu, utede napisał(a):

Pomijajac już kolejna spora podwyżkę, ale na bank wielu by chętnie płaciło np 80zl za dodatkowe LM i potencjalna multilige 😆

Dużo ludzi ma Viaplay taniej, co już pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, kisiel95 said:

Dużo ludzi ma Viaplay taniej, co już pisałem.

Ile to jest dużo? 5? 50? 90 procent? 
Poza tym co to za argument- jak ktoś będzie dzielił usługę na 10 osób to znaczy ze kosztuje 5.5zl?

Cena oficjalna to 55zl i to jest punkt wyjściowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to jest dużo? 5? 50? 90 procent? 
Poza tym co to za argument- jak ktoś będzie dzielił usługę na 10 osób to znaczy ze kosztuje 5.5zl?
Cena oficjalna to 55zl i to jest punkt wyjściowy. 
Na dziesięć osób się nie da, bo dwie mogą na raz oglądać. To nie jest punkt wyjściowy, to oferta bez umowy. Canal+ w ramach umowy też ma taniej kanały ze swojej paczki, co niektórzy mi pisali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2023 o 16:25, picassopawel napisał(a):

Właśnie oglądam na Viaplay Multiligę Bundesligi. Myślę, że to powinno być standardem w każdej kolejce, podobnie jak przy Premier League. Kiedyś czytałem, że jedyne prawa do Multiligi (w Niemczech nazywają to Konferenz) miał Sky. Jak widać pozmieniało się. 

Zresztą Multiliga z polskim komentarzem przy półfinałach LE i LK również była strzałem w dziesiątkę. 

Multiliga Bundesligi w Viaplay nie jest oficjalnym przekazem DFL. Taki nadal posiada na wyłączność Sky. Multiliga Bundesligi w Viaplay PL jest ich własnym tworem i nie jest pokazywana w żadnych innych krajach gdzie dostępne jest Viaplay, nawet w Skandynawii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pare razy się zdarzyło. Do tego Borek był jasnowidzem i każda groźna akcje komentował szybciej niż obraz
Mi się nie zdarzało, pewnie dlatego, że mam wbite lekkie opóźnienie dźwięku w KODI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...