Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Jak na Apple Viaplay ma 8 mega to kupuje w następnym tygodniu  nie ma problemów. Ile by nie kosztowało.

Nie wyrywaj się tak do wydatków. Poczekaj, aż te 8 Mbps będzie wartością średnią i dla wszystkich transmisji. Albo poczekaj, aż podniosą bitrate dla wszystkich urządzeń, wtedy ok. tysiąc zł zostanie Ci w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jakość jest ważna, może kiedyś doczekamy wyższego bitrate.. ale przy obciążonych serwerach Android TV jakoś łatwiej się poddaje niż Apple TV. Tu jest większa pewność co do stabilności streamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Czy na Waszych iPhonach i iPadach transmisje sportowe są w 25 fps? Czy tylko u mnie w transmisjach z odtworzenia nie ma funkcji „wznów”? Zawsze się odpalają od początku…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2023 o 14:19, swordfish napisał(a):

Pewnie światło co do prawdziwej liczby odbiorców rzuca badanie oglądalności serwisów vod. Dane rzecz jasne są mocno przekłamane, bo liczona jest statystyka wyświetleń strony i aplikacji (ktoś może oglądać tylko zwiastuny i przeglądać wyłącznie ofertę). 
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polscy-internauci-dluzej-netflix-hbo-max-bez-jednej-trzeciej-uzytkownikow-top10-vod-w-polsce

 

W Top 10 serwisów vod nie ma Viaplay. Czyli jak już wspomniano wyżej, ktoś ma wykupiony promocyjnie pakiet dodatkowy do oferty kablówki/operatora GSM/sat, a nie odpalił aplikacji ani razu i nigdy się nie rejestrował. Viaplay może mieć na pewno więcej odbiorców niż AppleTV+, ale nie jest w stanie pokonać WP.PL (to chyba usługa Pilot WP). Proszę nie podawać, że na WP.PL są treści bezpłatne i dlatego może generować więcej odsłon. Na Netflix, D+ i Player nie ma żadnego bezpłatnego dostępu, a są w Top 3. 

Jak najbardziej Viaplay jest w Top 10.

Q4-Streaming-services-marketshare-infogr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, czerstwy said:

Jakość dzisiejszego meczu PL to tragedia. Nie przypominam sobie tak słabej jakości.Bywa tak że jakość już kilka razy tak spadała że robiłas się pikseloza gorzej niz SD.

Już myślałem ze mam omamy ze jest gorzej 😂 przy golu jak pokazywali trybuny to ludzie wyglądali jak w fifa 98

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jak najbardziej Viaplay jest w Top 10.

Q4-Streaming-services-marketshare-infogr

Mierzone na podstawie zainteresowania w JustWatch, czyli liczba zapytań na stronie. Viaplay ma ten sam poziom zapytań co D+ i ATV+. Układ diagramu sugeruje, że większą oglądalność ma serwis z jabłkiem niż uszy Mickey Mouse i szwedzkie klopsiki. Poczekajmy za kilka miesięcy i zobaczymy, gdzie wskoczy SkyShowtime. Nie sądzę, aby Viaplay poszedł do góry. F1 jest niszą dla emocjonujących się sportem. Brak mocnych nowości tak jak HBO ma swoje "Gry o tron", a Netflix "Stranger Things". Seriale Viaplay nie istnieją w świadomości odbiorców, nawet serialomaniacy omijają szerokim łukiem. A to co u nich króluje w Top 10, to najczęściej produkcje licencyjne. Ich własne treści nie są zauważane przez krytyków i widzów. Co wcale nie znaczy, że są złe. Nie mogą zdobyć popularności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jak najbardziej Viaplay jest w Top 10.

Q4-Streaming-services-marketshare-infogr

Tak, jasne, wskakuje. Chyba tylko w tym zestawieniu. Canal+Online nie ma, bo ten serwis wrzuca go jako Player. 🤣😂

Teraz, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jeśli chodzi o liczbę płatnych użytkowników, to Viaplay też jest w Top 10.

Jakieś źródło tych rewelacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, bgmnt said:

@lakiman Ja go zauważyłem dzisiaj na dodatkowych streamach F1.

Jak długo jest nie wiem, nie miałem dostępu do ATV od miesiąca, dziś podłaczyłem z powrotem.

Dziś na 3. treningu ponownie kamera podkładowa w 8 Mbps/720p. Reszta tradycyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kunkore napisał(a):

To jest 5-6Mbps, jeśli average nie dochodzi nawet do 6 to ten profil jest zwyczajną bujdą :P

 

56 minut temu, czerstwy napisał(a):

Ale tak się manipuluje danymi które sa komuś na ręke. I robi aferę że nikt nie wspomniał o tym sukcesie serwisu.

Trzeba jakoś próbować chociaż bronić swoje teorie ;). 

 

A ktoś widział to 4K, które miało nadejść wraz ze startem Premier League, a potem F1? 😂🤣

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...