Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
7 minut temu, lakiman napisał:

Bundesliga komunikatem zachęcającym do wykupienia wyższego pakietu.. co oni kombinują...

Już pisałem, że będą nowe pakiety. Moderator usunął tłumacząc, że nie jest to oficjalne stanowisko Viaplay. Jest 632 strony tego tematu. Gdyby skrócić go do 10 stron, to miałbyś tylko i wyłącznie newsy z Viaplay Group z kilkoma komentarzami 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lakiman napisał:

Bundesliga komunikatem zachęcającym do wykupienia wyższego pakietu.. co oni kombinują...

Jako, że aplikacja jest wspólna na wiele rynków, a na niektórych jest rozbicie pakietowe, stąd u nas czasem wyskakują takie błędy. Pojawiają się też czasem w skandynawskich wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z ciekawości chciałem odpalić transmisję z meczu kobiet i pojawił się komunikat (nie pamiętam dokładnie) że ta transmisja nie należy do twojego pakietu. Dokup większy pakiet (coś w tym stylu). Po wyjściu z aplikacji i wejściu ponownie transmisja już się odpaliła normalnie, ale skoro taki komunikat mają już gotowy w jezyku polskim to nie zdziwię się jak ta podwyżka co będzie w przyszłym roku przyniesie też coś więcej.

 

edit: Komunikat brzmi tak: Wybierz bogatszy pakiet. Ta zawartość nie jest uwzględniona w twoim pakiecie. (Kod błedu: 5005).

Właśnie mi to wyskoczyło przy Premier League. Mam screena ale nie da się wstawić z urządzenia.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lanser123 napisał:

Coś takiego by się przydało - wykupiłbym sobie tylko Bundesligę po niższej cenie. 

 

Wątpię, aby Viaplay aż tak bardzo się rozdrabniało w pakietyzacji; gdzie wówczas by wcisnęli golf i inni dyscypliny niszowe, do których mają prawa?

 

Jeśli już, to powstaną pakiety typu MINI, MAXI, FULL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rozdziela film od sportu, albo przy samym sporcie zrobią właśnie taką pakietyzacje. Np. w tym full pakiecie za te 5 dych wszystko, a do tego dadzą jakiś tańszy pakiet z golfem, Indy Car, meczami z Afryki, meczami kobiet, MLB itp.

Teraz, Maris napisał:

Nie mogę oglądać meczu Tottenham - Southamptron. Po kilku sekundach robi się stop-klatka i sygnał dalej nie idzie. Internet mam światlowodowy 500 mb/s.

Może dlatego że Tottenham nie gra z Southampton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...