Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aboutreka napisał:

To że Polsat placi niewiele wiecej niz poprzednio, nie oznacza ze placi malo. Trzeba by bylo poznac kwoty, bo sama podwyzka jeszcze niewiele mowi. Wazny jest punkt startowy.

120-130mln euro było w czasach poprzedniego kontraktu, ale nie wiem czy za całość, czy za sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, Pawop napisał:

Ciężko się z Tobą rozmawia.
Jeśli masz jakiś problem, to należy napisać na jakim sprzęcie a nie że na telefonie za mniej niż 3 tys.

Sony Xperia XZ1, więc normalny telefon, który nie powinien mieć problemów z udźwignięciem transmisji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas finału żadnych cięć nie było, chociaż oglądałem dopiero od momentu zakończenia meczu Ligi Mistrzów EHF na Eurosporcie (swoją drogą polska ekipa przeszła dalej :) ). Za to pojawiły się czarne plansze. Ale to podczas studia. 

Sam obraz meczu jednak dość "płynny", szczególnie jak spojrzy się na publikę. Komentarz Wolskiego - jak zwykle doskonały. 

 

No i pochwalę też Viaplay za sobotnią Multiligę. Świetnie się to oglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś ważniejszy mecz to wysyp komentarzy komu lepiej działało, prawie jak w dziale dvb-t, jestem 80 km od nadajnika na siatkowej mi kaltkuje na pokojowej nie ma wcale a na kierunkowej trochę przerywa.... 21 wiek, złotówki im nie dam dopóki nie poprawia jakości...i od razu zaznaczę ze mnie stać... Szkoda mi po prostu oczu i nerwów. Płacić za to, to jak zostawić złodziejowi otwarte drzwi i wyjechać na miesiąc.... 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że U MNIE wszystko było w porządku i bardzo dobry obraz. Co mnie obchodzą głosy innych? Ktoś narzeka to ja też mam rytualnie psy wieszać na Viaplay? Już kiedyś zadałem pytanie co jest przyczyną tego, że u jednych jest dobrze a u innych źle i nie doczekałem się ani jednego merytorycznego postu.

Edytowane przez Kirk
Wycięta zaczepka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...