Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś jakiś inny po tym powrocie.

Tylu ludzi pisze o syfie w meczach Bundesligi i 99% z nich ma lepszego neta niż te 10 Mbps o którym klepiesz.

Mamy po 100, 200 Mbps i co to daje skoro Viabadziew uprawia tanią amatorkę transmitując mecze, a ty udajesz mądrego inaczej i bredzisz o wymogu 10 Mbps.

  • Popieram 6
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko kolega Czerstwy ma taki słaby net , każdy inny mający problemy z meczami ma powyżej tych zakichanych 10 Mbps, a ty zrobiłeś z tego fantastyczną jakość Viabadziewia pod warunkiem neta powyżej 10 Mbps.

Typowe w tym temacie.

Na dodatek "palisz głupa" wmawiając non stop o fantastyczności streamu spirtowego tego serwisu co jest po prostu kłamliwe.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie napisałem, ani nawet nie podejmowałem tego tematu w ostatnich postach. Napisałem jedynie, że @Wodnik Szuwarek ma rację i trzeba koledze czerstwemu to powtórzyć jeszcze 10 razy to może zrozumie czym się różni transmisja live i jej buforowanie od streamingu filmu z dysku serwera a tutaj znowu zaczęło się bełkotanie hejterów i ich projekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie rozumiesz, że nie tylko Czerstwy ma problemy? Czy może inaczej nie chcesz rozumieć.

Temat ma absurdalną ilość stron dzięki właśnie takim bzdurom które wypisuje kilku fanbojów, a reszta musi to korygować non stop.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 6
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

. Zobaczymy na tym szybszym jak będzie wyglądać Liga angielska😃

Będzie wyglądać tak jak teraz Bundesliga czyli żałośnie.

Nie poprawili nic od startu i nie zanosi się aby to zrobili w następnych miesiącach.

Mi to "wisi" bo są i będą inne opcje na angielską i to z sat.

Współczuję tym którzy teraz oglądają w C+ sat, często w 4K na 55 czy 65 calach, a od sierpnia zostaną z Viaplay.

Doprawdy współczuję.

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tracer10 napisał:

 

Współczuję tym którzy teraz oglądają w C+ sat, często w 4K na 55 czy 65 calach, a od sierpnia zostaną z Viaplay.

Doprawdy współczuję.

 

"Niedobry", a technicznie wyprzedzający o lata świetlne Szwedów  Canal+ porzucił fanów PL na pastwę Viaplay.

Smutne to i straszne.😬

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być wybór , jak w HBO-HBO GO czy Canal Plus - Canal Plus online   kto chce wykupuje tv a kto chce to online ja np.mam tv bez androida na chromecascie się przycina obraz w tv , w telefonie i komputer ok więc lipa trzeba ogladac na mniejszym ekranie a wydarzenia typu ostatnio KSW od godziny 22 do końca zaczelo zacinać i wywalać z aplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
21 godzin temu, tail# napisał:

Dla mnie rozwiązanie jest bardzo proste - jeżeli ligę angielską będą transmitować w conajmniej takiej jakości jak na Canal+ to będę ich klientem.

Właśnie teraz leci liga angielska w tej niby „lepszej” jakości. Okazuje się, że jest tak samo przeciętna jak Bundesliga w Viaplay. W lepszej jakości jest tylko Ekstraklasa. Summa summarum, PL będzie wyglądać tak samo jak do tej pory, a wybrane mecze 4K w Viaplay będą lepszej jakości niż w C+ 4K z fejkowymi kolorami, czyli będzie zmiana na plus 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koziol1005 napisał:

.mam tv bez androida na chromecascie się przycina obraz w tv

Ja cały czas korzystam z Chromecast 3 i nic mi nie przycina. Były drobne problemy ale do przełknięcia.

 

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Właśnie teraz leci liga angielska w tej niby „lepszej” jakości. Okazuje się, że jest tak samo przeciętna jak Bundesliga w Viaplay

Oglądałem i potwierdzam Twoje spostrzeżenia.

Pewnie lepiej by było gdyby wszystkie mecze były w kablu ale jest jak jest. Wcześniej było tak, że mecze Bundesligi były w 3 różnych miejscach-Eleven, C+ i Eleven 4 do którego nie miałem dostępu. Teraz mam wszystko w jednym miejscu i sam decyduję co chcę obejrzeć. To jest dla mnie decydująca przewaga nawet kosztem ciut gorszej jakości bo dla mnie przede wszystkim liczy się mecz a jakość jest na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
28 minut temu, tracer10 napisał:

Beton w akcji, napisz coś jeszcze pośmiejemy się.😄

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby porównywać jakość streamu Bundesligi do transmisji sat PL w C+.

Odstaw już.

Tak się akurat składa, że przez święta miałem dostęp do tv sat i wyszły te twoje kłamstwa . Po pierwsze, w C+ online jest dokładnie ta sama jakość co na satelicie. Po drugie, ta cudowna jakość PL to mity i legendy. Także w Viaplay na pewno nie będzie gorzej, a może być nawet lepiej 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy świątecznym obiedzie była odpalona Multi Premier League na C+ (sygnał DVB-C z UPC, więc >10 Mbps) i jakość większości spotkań to było takie trochę lepsze SD. W HD był pasek na dole z wynikami i logo ;).

Potem lansik szefa sportu w Lexusie z Arkiem Malarzem całościowo w bardzo ładnym HD i następny mecz PL znowu mydełko.

Więc naprawdę polecałbym trochę pooglądać te mecze zamiast powtarzać utarte opinie, bo Bundesliga w 720p w Viaplay nie wygląda nic gorzej (a nawet czasami lepiej) i takie są fakty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiecej zdecydowanie osob zainteresowanych usługą. Skąd poewność że odpowiednio zainwestuja w serwery itp? Skąd pewność że dostaną w dobrej jakosci przekazy? itd itd. Nie opowiadaj bajek bo nic nie wiesz jak bedzie. A jak będzie to będziemy wiedzieć jak te prawa pojawią się w Viaplay. Bo jak  do tej pory to robisz z siebie wróżbitę Macieja. Taroty to chyba nie to forum. Edit I nie ty będziesz tu decydował kto będzie się wypowiadał  w tym wątku a kto nie. Pewnie na rękę by ci to było gdyby troche osob tu się nie wypowiadało. Lepiej by było ludziom ciemnotę wciskać gdyby nikt nie negował tego co piszesz.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

@czerstwypisząc o dymach Viaplay, chodziło mi o kupowanie kolejnych praw sportowych. Widać jaką mają strategię. Tu nie trzeba nic wymyślać. To fakty. Jeśli jakość będzie coraz gorsza, to subskrypcje będą odpływać, wiec muszą cały czas inwestować w system rozproszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

@czerstwypisząc o dymach Viaplay, chodziło mi o kupowanie kolejnych praw sportowych. Widać jaką mają strategię. Tu nie trzeba nic wymyślać. To fakty. Jeśli jakość będzie coraz gorsza, to subskrypcje będą odpływać, wiec muszą cały czas inwestować w system rozproszony.

No widać jaką mają strategię - kupowanie tych samych praw na kilka rynków. Jest to najczęściej Bundesliga, Premier League, Formuła 1. I takie też kupili i u nas. 

 

To, że wydali sporo więcej na pewne prawa tv od innych nadawców nie oznacza jeszcze, że tak będą postępować w przypadku innych praw. "Zimówki" też niektórzy wie[beep]i, że kupią i jakoś nie kupili. Więc wieszczenie, że będą "dymy" są tak samo prawdopodobne jak to, że "dymów" nie będzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...