Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja na pewno nie została stworzona specjalnie pod Android TV.

Zakup nowego telewizora, z mniejszym ekranem lub przystawki internetowej to tylko półśrodki, skoro inne apki jak Canal+ na android TV śmigają aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lakiman napisał:

Ewidentnie Viaplay ma problem z Bundesligą.

Nie tylko nie ma dobrej płynności, to obraz w telewizorze 55 cali wygląda jak rozciapane kolorowe guano

Chyba u Ciebie na twoim sprzęcie.

Kolejny raz napiszę PS5, Xbox jest poprawnie/ dobrze.

Nie płacisz,  to nie żartuj sobie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

 

Od razu trzeba było pisać , że chodzi Ci o Android TV.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem tematem wątku (art. II, pkt 5, ust. xiii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, waldzio napisał:

Mam różne aplikacje, ze sportem również. Potwierdzam, jakość obrazu Viaplay poniżej krytyki. W trakcie miesięcznego próbnego okresu wylogowałem się z tej aplikacji bez powrotu. Jak można się zachwycać takim badziewiem porównując obraz z przekazem satelitarnym?

Dokładnie, jakość na android tv żenada, na tizenie da się przełknąć. Ogólnie też zauważyłem że jakość w aplikacjach nie dorównuje satelicie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa w Play na internet. Konsultant zaproponował, że jeśli zdecyduje się płacić 5zł miesięcznie więcej niż teraz to może mi zaoferować Viaplay na 24 miesiące (do tego 100GB więcej niż dotychczas, ale to już swoją drogą).

 

Oferta bardzo atrakcyjna i warta rozważenia - z tym, że nie do końca jestem zadowolony z samego internetu i raczej rozglądałem się za czymś innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

Kończy mi się umowa w Play na internet. Konsultant zaproponował, że jeśli zdecyduje się płacić 5zł miesięcznie więcej niż teraz to może mi zaoferować Viaplay na 24 miesiące (do tego 100GB więcej niż dotychczas, ale to już swoją drogą).

Przebijają nawet UPC z ofertą 10 zł za Viaplay przy przedłużeniu na 24 mies. Play ma na razie najatrakcyjniejsze promocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w tym miesiącu.

Oferta jest bardzo atrakcyjna - ale tak jak powiedziałem - sam internet nie do końca mi odpowiada i stąd też myślałem o zmianie. 

 

Mimo wszystko +100GB i Viaplay na całą umowę za zaledwie +5zł to naprawdę ciekawa oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...