Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Wodnik Szwarek to mnie rozbawiłeś żeby wybierać tv  bo ma dany system i będzie na nim Viaplay działać😂Myślałem że masz cudowne rozwiazanie w postaci np przystawki gdzie działa to bardzo dobrze i bez łączeń kablami.Mam sporo pudełem przy tv kolejne nie potrzebne a tak gdzieś w ukryciu jeszcze jeszcze.Edit Dokładnie mam Netfixa i zero problemów na android.Jedyne problemy jakie miewam to gdy jest coś nie tak z internetem

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem oglądam BT Sports u syna w pokoju na Android tv, żadnych problemów leci w 50fps.. także tu winić androida to sobie możecie ale bez jaj ta usługa ma problemy na wszystkim na czym się pojawia..opinie na trustpilocie świadczą o jednym. Pisałem o tym jak wystartowali..

Edytowane przez Umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, waldek1979 napisał:

@Wodnik Szuwarek

Tego nie da się już czytać. Jaki Andriod Tv ma problem? To ten skandynawski badziew ma problem. Dlaczego Netflix się nie przycina?

Netflix nie streamuje w 50 kl./s, bo filmy i seriale są kręcone w 24. Problem z Androidem jest znany od lat. Dopiero wersja 12 stanie się używalna.

https://forum.satkurier.pl/topic/34529-viaplay/page/285/?tab=comments#comment-1693052

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 minuty temu, czerstwy napisał:

@Wodnik Szwarek to mnie rozbawiłeś żeby wybierać tv  bo ma dany system i będzie na nim Viaplay działać😂Myślałem że masz cudowne rozwiazanie w postaci np przystawki gdzie działa to bardzo dobrze i bez łączeń kablami.Mam sporo pudełem przy tv kolejne nie potrzebne a tak gdzieś w ukryciu jeszcze jeszcze.

Wymieniłem systemy na których bezproblemowo działa streaming 50 fps, czyli C+ online i Viaplay. Co ty masz, co zamierzasz i co myślisz, guzik mnie obchodzi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix nie streamuje w 50 kl./s, bo filmy i seriale są kręcone w 24. Problem z Androidem jest znany od lat. Dopiero wersja 12 stanie się używalna.
https://forum.satkurier.pl/topic/34529-viaplay/page/285/?tab=comments#comment-1693052
Niby wina androida, ale są aplikacje, które sobie z tym świetnie radzą, a są takie, które nie. U mnie na Shield Pro 2019 Viaplay działa płynnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Umek napisał:

Pytanie czy warto kupić Apple TV by oglądać Viaplay ..to jakby kupić mercedesa by na farmie gnojówkę wozić:)

Po prostu warto kupić Apple tv. Nie tyle dla Viaplay, a dlatego jak to urządzenie działa i co oferuje. Dopóki nie używałem to nie miałem świadomości różnicy. A jest ona odczuwalna niemal przy każdej aplikacji. I tak samo jest w przypadku Viaplay, drugim przykładem na ewidentną poprawę jest HBO GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
15 minut temu, czerstwy napisał:

Czyli potwierdziłeś to o czym pisałem juz wielokrotnie stream to dzaidostwo bo nie działa poprawnie na wiodącym systemie  u nas.

Wiodącym systemem jest Tizen, a nie Android TV :jupi:

 

Samsung-Tizen-inne-telewizory-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Toma441 napisał:

Po prostu warto kupić Apple tv. Nie tyle dla Viaplay, a dlatego jak to urządzenie działa i co oferuje. Dopóki nie używałem to nie miałem świadomości różnicy. A jest ona odczuwalna niemal przy każdej aplikacji. I tak samo jest w przypadku Viaplay, drugim przykładem na ewidentną poprawę jest HBO GO. 

Pełna zgoda, a jeśli ktoś już posiada och urządzenia to jest świetnym uzupełnieniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
2 godziny temu, waldek1979 napisał:

@Wodnik Szuwarek

Jakie systemy, jakie urządzenia. Oni sprzedają usługę, a nie testują. Albo coś działa, albo nie.

Skoro Product Manager z Google odpowiedzialny za system Android TV potwierdził, że wina leży po stronie systemu, to sprawa jest jasna i oczywista. Naprawią to w Android 12 i stream będzie płynnie działać.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Umek napisał:

Samo to że napiszesz Samsung nic nie znaczy.. model najlepiej podaj.

 

Godzinę temu, Kmicik napisał:

Nie wiem czy ja mam problem czy to taki ujowy stream viaplay. Gdy oglądam mecz w włączonym HDR+ przy locie piłki widzę ją podwójnie a nawet potrójnie ale gdy wyłączę HDR+ to juz jest normalnie. Tv 4K samsung...

ue49ku6400s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Skoro Product Manager z Google odpowiedzialny za system Android TV potwierdził, że wina leży po stronie systemu, to sprawa jest jasna i oczywista. Naprawią to w Android 12 i stream będzie płynnie działać.

Taka poważna firma doświadczeniem  i nie przewidziała,  że przy 50 fps, gdy większość apek tak płynnie pokazuje sport-  będą błędy.. no cóż.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja mam problem czy to taki ujowy stream viaplay. Gdy oglądam mecz w włączonym HDR+ przy locie piłki widzę ją podwójnie a nawet potrójnie ale gdy wyłączę HDR+ to juz jest normalnie. Tv 4K samsung...
Nikt świadomie nie używa HDR+. Pamiętaj, że ulepszacze to nic dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W C+ online jest podobny efekt na Android TV przy strumieniach 50 fps. Pomaga zmiana z domyślnych 60 Hz na 50 Hz, ale tylko w przystawkach, bo w TV nie ma takiej opcji.

Potwierdzam bo właśnie tak robię gdy chce obejrzeć mecz na viaplay zmieniam na 50hz i obraz idealnie płynny ( chromcast 4) 

Niestety gdy chce obejrzeć film lub serial na Netflix to muszę zmienić ponownie na 60 Hz bo na Netflixie przy 50 obraz się minimalnie chaczy 

Irytujące są te ciągłe zmiany odświeżania ale dobrze że wogóle manualnie da się to zrobić 

Przydała by się jakaś funkcja auto która potrafi  dostosować się optymalnie do liczby klatek 

Mam nadzieję że to nastąpi kiedyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam zainteresowanie flagowym programem "Fort Boyard"? Po za materiałami prasowymi nie widzę za dużo ekscytacji wśród zwykłych zjadaczy chleba. Grażyna i Janusz chyba jeszcze nie oglądali. W mediach społecznościowych cisza, po za postami uczestników z bardzo skromną liczbą "lajków" na dzień dobry. Jak to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 minutę temu, michuk napisał:

Przydała by się jakaś funkcja auto która potrafi  dostosować się optymalnie do liczby klatek 

Mam nadzieję że to nastąpi kiedyś 

Taka funkcja właśnie będzie od Android TV 12. Jak masz Chromecast 4 to aktualizację dostaniesz szybko. Wiem, że tam jest Google TV, ale i tak oparty na Android TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, swordfish said:

Jak tam zainteresowanie flagowym programem "Fort Boyard"? Po za materiałami prasowymi nie widzę za dużo ekscytacji wśród zwykłych zjadaczy chleba. Grażyna i Janusz chyba jeszcze nie oglądali. W mediach społecznościowych cisza, po za postami uczestników z bardzo skromną liczbą "lajków" na dzień dobry. Jak to możliwe?

Grażyna z Januszem nie tweetują, ale pewnie viaplay też nie mają.

Taka"Receptura" z TVNu też na Filmwebie całe 100 głosów i kilkanaście komentarzy, a "Sex Education" 100 tysięcy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszą posty na oficjalnym fanpage'u Fort Boyard Polska. 

W poście piszą przykładowo "Oglądaj pierwsze dwa odcinki Fort Boyard Polska #fortboyard #viaplaypl", a ludzie odpowiadają "Gdzie to można oglądać?".

 

Czyżby nazwa #viaplaypl nic im nie mówiła??? Tyle reklam, a viaplay nadal jest noname'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...