Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Charlie1978KK napisał:

 

Bardziej martwi mnie brak podglądu urządzeń i w ogóle możliwości zarządzania nimi. Z nieznanych powodów Viaplay nie ma takiej opcji w żadnej ze swoich wersji.

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bgmnt napisał:

Były pół roku temu płacze, że sama bundesliga za 34 zł, teraz jest masa praw to trzeba się doczepić do 720p...

 

720p już przewałkowane  , to teraz problem z tłumaczeniami.  Do tego 2 w nocy NHL , o jeju straszne to jest :P

No cóż to my Polacy ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bgmnt napisał:

Były pół roku temu płacze, że sama bundesliga za 34 zł, teraz jest masa praw to trzeba się doczepić do 720p...

Nie, narzekanie dotyczy 720p za 34 zł. to że tam była tylko Bundesliga to wielu uznało za plus tej usługi..niestety w syfiatej jakości przyjdzie oglądać jeszcze więcej rzeczy:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

720p już przewałkowane  , to teraz problem z tłumaczeniami.  Do tego 2 w nocy NHL , o jeju straszne to jest :P

No cóż to my Polacy ;)

Widziałam to NHL w 720p, nie o 2-giej w nocy, w tej dyscyplinie bardzo szybko poruszają się, interesujący efekt na 65 calach :)

Do tego stopnia, że jedyne zrzuty jakie nadawały się do pokazania były ze studia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrlaOczywiście. W NBA Passie też większość transmisji tak leci jak i amerykańskich kanałów HD via sat.

No ale to jest Polska, tutaj mamy takie smaczki jak Antena TV w "hd" 2 Mbps w naziemnej to nie pozwolimy sobie na byle co ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bgmnt napisał:

 

NHL pass nie oferuje zbyt dobrej jakości, zdecydowanie lepsza jest w kanałach tv. Wiec tu niezbyt jest co bronić..

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zuzia napisał:

Widziałam to NHL w 720p, nie o 2-giej w nocy, w tej dyscyplinie bardzo szybko poruszają się, interesujący efekt na 65 calach :)

 

 

 

Jeśli będę miał ochotę obejrzeć , a w nocy sie spi , gdzi sie przebudze  to wlacze TV 32 cale ,  bo taki mam sypialni. Nie straszne mi 720p :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Toma441 napisał:

To nieprawda. Wojewódzki sobie zakpił, a Miszczak to zdementował, w sensie info o końcu programu, a tym samym jego przenosinach na platformę streamingową. ;)

Właśnie przeczytałem że to był fejk :D A już myślałem że poprowadzi 2. sezon "Fort Boyard" 😄

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...