Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Adamus napisał:

Wyżej Kolega napisał,jak ustawić,ma być aktywny

Rzecz w tym, że na każdej mojej karcie w mBank mam aktywne 3D-Secure. Po akceptacji płatności w aplikacji mobilnej po kilkunastu sekundach zwracany jest błąd. A na stronie Viaplay pojawia się informacja, że problem dotyczy usługi 3D-Secure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg money.pl Viaplay od sezonu 2022/23 pokaże Ligę Mistrzów 🙄  Pomylili LM z liga angielska.

Cytat

Za 34 zł miesięcznie Viaplay oferuje nam sporo, choć na główne atrakcje przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Od przyszłego roku platforma będzie bowiem transmitowała mecze Ligi Mistrzów (22/23), a pół roku później również wyścigi F1.

https://www.money.pl/gospodarka/netflixowi-rosnie-konkurencja-viaplay-wchodzi-do-polski-z-nowa-oferta-6668190375213984a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szumnych zapowiedziach spodziewałem się, że ta nowa jakość, którą wprowadzą na nasz rynek to jednak będzie coś więcej niż 720p, oby do czasu przejęcia Premier League nadawali przynajmniej w 1080.

 

Zakładałem też, że od startu udostępnią masę materiałów z pierwszej i drugiej Bundesligi a tu nic. Nawet właśnie nie można jakości przećwiczyć na materiałach sportowych. 

 

Byłem bardzo pozytywnie nastawiony do viaplay ale sport, na stałe w 720 to nie ukrywajmy lipa w 2021 roku🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90-sekundowe opóźnienie transmisji sportowych, do którego sami się przyznają, jest dla nich DYSKWALIFIKUJĄCE. I choćby Bundesliga była dostępna tylko na ich streamingu, to wcale nie zmienia faktu, że KAŻDY w Polsce będzie miał o półtorej minuty opóźnioną transmisję "na żywo". Uprzedzając odpowiedzi, TAK, przeglądanie wyników w aplikacji flashscore.pl podczas oglądania meczu jest czymś normalnym i powszechnym - tak robię ja i większość moich znajomych. Oglądając mecz mojej ulubionej Premier League o godz. 16, nie wyobrażam sobie, bym nie podpatrywał jednocześnie wyników wszystkich spotkań rozgrywanych w Anglii o tej właśnie godzinie. Być może tzw. "niedzielnego kibica" czy "Janusza z wąsem" inne wyniki nie interesują, ale prawdziwego fana Premier League i owszem :)

Sprawa druga, to pożal się Boże jakość 720p (sic!). Ludzie! Mamy XXI wiek - Canal+ już od dawna realizuje mecze w wyższej rozdzielczości, a te najlepsze podaje w Canal+4K. Tymczasem "wijaplej"? - Trzy metry mułu, dno i wodorosty... I wiecie co? Macie racje, że technologia satelitarna jest droższa w utrzymaniu (transpondery, własne dekodery, anteny satelitarne etc.), ale pomimo tego, za nią idzie JAKOŚĆ. Z kolei, "wijaplej" w ogóle nie ma na głowie takich wydatków technicznych jak CANAL+, a i tak proponuje w Polsce badziew. Miałem rację, gdy pisałem, że to "firma-kogucik" - byle po taniości, a i tak "ciemny lud to kupi". Nie pomyliłem się ani co do milimetra :-)

To jest jednak prawda, że Polakowi to może wcisnąć nawet największy S Y F, a ten się będzie cieszył, całował "Pana" po rękach i robił w pampersy ze szczęścia. Jak czytam te bezkrytyczne, G Ł U P I E i totalnie bezrefleksyjne pieśni pochwalne niektórych użytkowników na cześć NENT, to powiem Wam jedno... Zbiera mnie na odruch wymiotny, bo zwyczajnie wstyd mi za takich ludzi. To jest najwyższy poziom tzw. "cebulactwa", jaki w ogóle istnieje. Gdyby NENT potrzebowało kogoś na stanowisko rzecznika prasowego lub przedstawiciela, to daleko szukać nie musi. Wystarczy, ze zajrzy na to forum. A w zasadzie... to po co ma kogoś zatrudniać, skoro na tym forum mają swój wolontariat? Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać? :-)

Edytowane przez CashBackPlease
  • Popieram 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pawop napisał:

W takim razie z sat też nie oglądasz na żywo. Opóźnienie to opóźnienie, nieważne czy 4 czy 40 sekund

I w tym miejscu możemy spisać protokół rozbieżności. Jest właśnie BARDZO WAŻNE czy to będą 4 sekundy czy 40 sekund (lub 90 sekund jak twierdzi "wijaplej"), bo to jest ZASADNICZA RÓŻNICA. Porównywanie 4 sekund do 90 sekund poślizgu jest zwykłą G Ł U P O T Ą, albo szukaniem na siłę usprawiedliwienia na NENT z powodu braku argumentów :) 

Po prostu nie można na siłę bronić czegoś, czego wybronić się nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie DAZN DE do VIAPLAY :)

 

 

Bundesliga

 Liga Mistrzów

 LaLiga (Hiszpania)

 Primeira Liga (Portugalia)

 Eredivisie (Holandia)

 Championship (Anglia)

 League One (Anglia)

 League Two (Anglia)

 Coupe de France (Francja)

 Copa Libertadores (Ameryka Południowa)

 Copa Sudamericana (Ameryka Południowa)

 Copa del Rey (Hiszpania)

 Puchar Anglii (Anglia)

 Tarcza Wspólnoty FA (Anglia)

 Carabao Cup (Anglia)

 A-League (Australia)

 MLS (Stany Zjednoczone)

 League Two (Anglia)

 Puchar Świata i kwalifikacje do mistrzostw Europy

 Liga Narodów UEFA

koszykówkaNba

 NCAA College Koszykówka

futbol amerykańskiNfl

 Sieć NFL

 NFL RedZone

boksMatchroom Boks

 GGG (włas inie

 Złoty Chłopiec Boks

baseballMLB (własówk

piłka ręcznaLiga Mistrzów EHF

 Liga Europejska EHF

 Puchar Europy EHF

rzutkiPuchar Świata

 Rzutki premier League

 World Matchplay

 Wszystkie inne turnieje telewizyjne PDC

hokej na lodzieNhl

mmaUfc

tenisTurnieje WTA

 Australian Open (przez Eurosport)

 French Open (przez Eurosport)

 US Open (przez Eurosport)

Olympiaprzez Eurosport

kolarstwoTour de France (przez Eurosport)

hokej na trawie

narciarstwo alpejskie

skoki narciarskie

snooker

biathlon

Sporty motorowe

Kolarstwo torowe

lekkoatletyka

snowboard

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Memłek napisał:

Porównajcie DAZN DE do VIAPLAY :)

 

 

Bundesliga

 Liga Mistrzów

 LaLiga (Hiszpania)

 Primeira Liga (Portugalia)

 Eredivisie (Holandia)

 Championship (Anglia)

 League One (Anglia)

 League Two (Anglia)

 Coupe de France (Francja)

 Copa Libertadores (Ameryka Południowa)

 Copa Sudamericana (Ameryka Południowa)

 Copa del Rey (Hiszpania)

 Puchar Anglii (Anglia)

 Tarcza Wspólnoty FA (Anglia)

 Carabao Cup (Anglia)

 A-League (Australia)

 MLS (Stany Zjednoczone)

 League Two (Anglia)

 Puchar Świata i kwalifikacje do mistrzostw Europy

 Liga Narodów UEFA

koszykówkaNba

 NCAA College Koszykówka

futbol amerykańskiNfl

 Sieć NFL

 NFL RedZone

boksMatchroom Boks

 GGG (włas inie

 Złoty Chłopiec Boks

baseballMLB (własówk

piłka ręcznaLiga Mistrzów EHF

 Liga Europejska EHF

 Puchar Europy EHF

rzutkiPuchar Świata

 Rzutki premier League

 World Matchplay

 Wszystkie inne turnieje telewizyjne PDC

hokej na lodzieNhl

mmaUfc

tenisTurnieje WTA

 Australian Open (przez Eurosport)

 French Open (przez Eurosport)

 US Open (przez Eurosport)

Olympiaprzez Eurosport

kolarstwoTour de France (przez Eurosport)

hokej na trawie

narciarstwo alpejskie

skoki narciarskie

snooker

biathlon

Sporty motorowe

Kolarstwo torowe

lekkoatletyka

snowboard

 

VIAPLAY PL :

--Snooker :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów Bundesligi, ale nie tylka pewną alternatywą dla Viaplay będzie czeskie Telly, który za ok 30 zl  miesiecznie oferuje dostep do m.in.:

- ligi angielskiej

- hiszpanskiej

- wloskiej

- niemieckiej

- UFC

- NFL

- NBA

- NHL

- turnieje ATP

- Moto GP

- NASCAR

- GP na zuzlu

 

https://telly.cz/sport/

 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...