Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz od tego darmowy YT i nie potrzeba do tego viaplay. I też będziesz miał angielski komentarz.

Jakby one mogły być odtwarzane kolejno, bez błędów i z polskim komentarzem to może bym się mniej czepiał. Fuszerka i tyle

Oni są od tego, żeby rozgrywki były dobrze opakowane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pawop napisał:

No taaa, straszny problem, kliknąć i odpalić nowy skrót emoji38.png
Ja to uważam za dobre rozwiązanie.



 

Tak, klikasz i zamiast odpalenia się następnego to najpierw wyskakuje błąd. Dopiero jak kolejny raz klikniesz to wskakuje. Rozumiem, że cały czas masz podejście, że jak u ciebie coś dobrze działa to u innych tez powinno. Niestety rzeczywistość jest inna.

Do tego nie po polsku.

 

No tak, nic nie jest problemem. Płaćmy i nie wymagajmy. 

 

Ba, ja nie doprecyzowałem, że już lepiej to robić na YT bo tam nie wywala błędu i można sobie to ustawić w pętli każdy skrót bez klikania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez polskiego komentarza to już lekkie przegięcie.
Na C+ były skróty bez komentarza i było to super rozwiązanie. Jakiego komentarza potrzebujesz w 5 min skrótach? Większym przegięciem jest brak tłumaczenia magazynów PL


No tak, nic nie jest problemem. Płaćmy i nie wymagajmy.

To, że Tobie coś nie pasuje, nie oznacza od razu, że jest to problem. Problem jest to, że od razu nie odpalają Ci się skróty, ale same skróty nie są problemem.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Na C+ były skróty bez komentarza i było to super rozwiązanie. Jakiego komentarza potrzebujesz w 5 min skrótach? Większym przegięciem jest brak tłumaczenia magazynów PL

Nieprawda. C+ miał sport+, który był idealnym rozwiązaniem. Każdy skrót miał komentarz polski.

Miałeś jeszcze w sobotę premier league+ w sobotę po meczach też z polskim komentarzem.

1 godzinę temu, Pawop napisał:

To, że Tobie coś nie pasuje, nie oznacza od razu, że jest to problem. Problem jest to, że od razu nie odpalają Ci się skróty, ale same skróty nie są problemem.

Owszem, to że coś mi nie pasuje oznacza, że jest problemem bo nie tylko ja tak uważam. Problemem jest podejscie byle jakie viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis streamingowy Viaplay rozpoczyna zdjęcia do pierwszej polskiej komedii Viaplay Originals - "Klątwa" w reżyserii Tomasza Koneckiego. W obsadzie Agnieszka Więdłocha, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Anna Nehrebecka.
https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/komedia-klatwa-viaplay-polski-film-obsada-premiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 kolejce z 32 meczów LE i LKE Viaplay pokaże 15 meczów (11 LE i 4 LKE) z polskim komentarzem, a reszte bez komentarza.

18.45 LE - 3 mecze z podwojna obsada komentatorska, 3 mecze z pojedyncza obsada, 2 bez komentarza

21.00 LE - 2 mecze z podwojna obsada, 3 mecze z 1 komentatorem, 3 bez komentarza
18.45 LKE - 3 mecze z podwojna obsada komentatorska, 5 bez komentarza

21.00 LKE - tylko jeden mecz z jednym komentatorem, 7 bez komentarza

Do tego multiliga, prawdopodobnia nie tylko z LE ale łącznie z LKE.

Mecz Lecha skomentuje Wolski z Wichniarkiem. Czasem to nie bedzie debiut komentatorski Wichniarka w Viaplay?

 

Ciekaw jestem tego duetu. Jest potencjal na bardzo dobry komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Quagliarella - The Untold Truth" - kolejny batdzo dobry dokument. Pozycja godna uwagi nie tylko dla fanów włoskiej piłki, szkoda. że bez lektora, ale przynajmniej z napisami. Właśnie brak tłumaczeń jest dla mnie niezrozumiały, mają mnóstwo dokumentów, a brak na nich choćby napisów. 

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...