Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Niemiła niespodzianka. Dokument " The Last Journey of the Vikings" bez polskiego tłumaczenia.

Czyli podobnie jak było z Prime Video trzeba czekać..

Za to opis dokumentu w języku polskim ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie Viaplay pojawiły się dwa premierowe nieźle oceniane seriale: "Newsreader" (IMDB 7.7/10) który z opisu mnie nawet zainteresował i "Family Law" (IMDB 7.2/10). Oprócz tego dostępne już w Amazonie bardzo dobre komediowe "Parks and Recreation" (8.6/10 na IMDB).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2021 o 11:43, lakiman napisał:

Niemiła niespodzianka. Dokument " The Last Journey of the Vikings" bez polskiego tłumaczenia.

Czyli podobnie jak było z Prime Video trzeba czekać..

Za to opis dokumentu w języku polskim ;-)

 

Tak im się zdarza.

Dokument "Crime Scene Sweden" ma napisy angielskie, było dawno temu zgłaszane, że brak polskich. W skandynawskich Viaplay też ma tylko angielskie, ale tam prawie wszyscy ten język znają. 

napisyeng.jpg

 

 

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Co z filmów nowych i dobrych?

W tym celu trzeba zmienić serwis i wątek :)

Viaplay celuje głównie w starocie, ja to lubię, ale inni będą rozczarowani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 23:02, Toma441 napisał:

A w styczniu serial Carnival, chyba nigdzie wcześniej nie pokazywany. W sumie jest już pokaźna liczba produkcji, które wcześniej nie miały premiery w PL na innych platformach. 

 

W dniu 4.01.2022 o 12:38, Toma441 napisał:

Tak. To mój błąd. Serial nosi tytuł Cardinal.. 😉

 

IMG-20220104-124017.jpg

Faktycznie. "Nie był pokazywany." 🤣🤣🤣 W Ale Kino+ premiera jakieś dwa lata temu, jak nie więcej. Przez ten czas był dostępny również w nc+Go/Canal+Online. Dopiero nie tak dawno wyleciał z oferty. 

 

 

Ale faktycznie - mogę potwierdzić,  bo serial oglądałem. I jest bardzo dobry. :)

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2022 o 11:38, tyrla napisał:

Wychodzi na to, że wszystkie mecze PNA będą z polskim komentarzem.

Nie odpisali na moje pytanie na TT w tym temacie. Niestety wyglada na to, że nie wszystkie. Mam nadzieje, ze jednak to sie zmieni i zapewnia polski komentarz do wszystkich spotkan, skoro angazuja do tego komentowania tego turnieju tak liczna grupe komenatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...