Skocz do zawartości

Viaplay - oferta programowa


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wiadomo, że ofertę programową filmowo-serialową mają co najwyżej średnią, z ofertą sportową już zdecydowanie lepiej.

21 minut temu, aro napisał(a):

Wiadomo jaka cena  w T-Mobile?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałem sobie odpalić magazyn PL od początku. To nie da rady bo do 22.15 bedzie leciała plansza dziękujemy za transmisję. Nie da się tego przewinąć.

Super. Musze czekać do 22.16 mimo, że oni już pewnie są w drodze do domu. 

I jeszcze trzeba się śpieszyć bo ten super magazyn ma datę tylko 48 godzin.

Taki to nowoczesny ten striming fundują. Oprócz tego inne mankamenty wspominałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2022 o 00:28, swordfish napisał(a):

I nie wszystkie orginalsy Viaplay docierają do Polski, np. nie ma u nas norweskiego "Delete Me".

http://viaplay.com/gb-en/series/delete-me

Wystarczyło ponarzekać, że nie ma i od razu "Delete Me" pojawił się w Viaplay Polska. Oceny ma przeciętne, ale po pierwszym odcinku muszę pochwalić za świetne ujęcia z dna basenu i nietypową konstrukcję opowieści. Zdarzenia oglądamy od końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy Viaplay na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023: Piotr Chłystek, Grzegorz Chodkowski (TVP), Piotr Dębowski (TVP), Kamil Gapiński (Weszło), Tomasz Górski, Mateusz Juza, Szymon Ratajczak. Eksperci: Jan Korczak-Mleczko, Tomasz Rosiński, Marcin Smolarczyk, Grzegorz Tkaczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.01.2023 o 18:24, live1 napisał(a):

Kamil Gapiński

Najlepszy undergroundowy komentator w tym kraju. Będzie zabawa. Bardzo szanuje Viaplay za obsadę dziennkarską. Szkoda że tak mało robią Nhl po polsku. A tak btw to żałowałem że Mistrzostwa świata PDC Darts nie były w Viaplay bo 25 FPS na tvp to średniowiecze

Edytowane przez kocik89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 1.01.2023 o 18:11, Pawop napisał(a):

Sokół, Jermakow, a trzeci?

Aldona, czyli mniejsze zło.

W dniu 1.01.2023 o 19:12, fan tv napisał(a):

Michał Gąsiorowski też chyba będzie z tego co było można usłyszeć między wierszami podczas ostatniej transmisji w Eleven.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Chcę się delektować wyścigami F1, a ten pseudo znawca F1 zawsze wszystko psuł razem z Kapicą :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...