Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lakiman napisał:

Powodzenia życzę osobom, które będą chciały teraz  sprzedać przystawkę.

Nabywca powinien wiedzieć o "czkawce" na Canal+.

Ostatnio nie sprawdzałem, ale pewnie nie poprawili od praktycznie roku czasu, czy o problemie z HDR na HBO Max.

Bzdury pleciesz. Nie sprzedajesz dostępu, czy subskrybcji do danej aplikacji, a sprzęt od Apple. Generalnie widzę, że  wymyślasz problemy, które de facto nie dotyczą bezpośrednio tego sprzętu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sprzęt na którym są problemy z aplikacjami.

Jak nie Prime Video, to Canal+ a obecnie HBO Max.

 

Niektórym może służyć nawet jako podstawka pod kwiatek. 

* HBO Max w korespondencji nie odnosi się się do ewentualnych błędów samej aplikacji, ale do sprzętu, ustawień itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z aplikacjami, które wynikają z błędów poszczególnych ich wersji, a nie sposobu działania sprzętu, który służy do ich instalowania i jest wyposażony w konkretne funkcje obrazu i dźwięku. Samo to, że sugerujesz, ze sprzedawca takiej przystawki powinien się tłumaczyć ewentualnemu nabywcy produktu Apple z tego, że „Na HBO Max nie działa Hdr” dowodzi, że nie widzisz, gdzie leży różnica między sprzętem (fizyczną przystawką), a aplikacją (oprogramowaniem od zewnętrznego dostawcy).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla klienta jest ważne, że sprzęt nie radzi sobie z kilkoma aplikacjami, czyja to wina, to sprawa drugorzędna. Zgodzę się jednak, że sprzedawca nie musi o tym informować. Ale jest jeszcze coś takiego jak uczciwość...

Sprzęt sobie radzi. To aplikacje mają błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sprzęt, podłączam i źle działają aplikacje. Mnie nie obchodzi czyja to wina. Po prostu nie działa. Jeśli są problemy, to niech Apple TV cofnie certyfikację, wtedy sprawa będzie jasna, a nie udają od roku, że nic się nie dzieje, a C+ nie da się oglądać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Pawop napisał:

Dla klienta jest ważne, że sprzęt nie radzi sobie z kilkoma aplikacjami, czyja to wina, to sprawa drugorzędna. Zgodzę się jednak, że sprzedawca nie musi o tym informować. Ale jest jeszcze coś takiego jak uczciwość...

Sprzęt sobie radzi, bo HDR na tym sprzęcie działa, poza HBO Max (w danym momencie). I to jest naturalna kolej rzeczy wynikająca z rozwoju danej wersji aplikacji. Gdyby sprzęt był wadliwy funkcja X nie działałaby na żadnej aplikacji z tą funkcją. (HDR w tym wypadku.) Nieuczciwe jest sugerowanie w co drugim poście wad sprzętu, które w istocie nie są wynikiem jego specyfikacji czy hardware'u. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem : u mnie też reklama po włączeniu TVN , a mam jeszcze 180 dni płatnego pakietu :)

Treści 4k są (nadal) u mnie w Playerze

 

Zauważyłem drobne zmiany w apce Viaplay na Apple tv 4k :

- większy napis "na żywo" na belce informacyjnej podczas transmisji 

- obok napisu pojawiają się godziny jej trwania np 20:29-22:30

Moze to nieistotne szczegóły, ale wg mnie jest dzięki temu czytelniej i wygląda zgrabnie. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Toma441 napisał:

Aż sprawdziłem : u mnie też reklama po włączeniu TVN , a mam jeszcze 180 dni płatnego pakietu :)

Treści 4k są (nadal) u mnie w Playerze

Zauważyłem drobne zmiany w apce Viaplay na Apple tv 4k :

Na którym ATV masz treści 4K  na Player - 2021 czy 2022?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...