Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2021 o 23:37, regedit32 napisał:

W pakiecie za 4 Euro mies. jest dostęp do paczki muzycznej Trace Urban i mezzo. Ogólnie muszę przyznać, że przy takiej ofercie 30zł za pakiet premium w Polsat Box to skandal 😅

Nawet nie mów o tym Polsat Box Go bo ostatnio miałem z nimi do czynienia w kwestii jakiegoś upustu z tych 30 zeta. Zabetonowane dzbany. Zero promocji na Black Friday czy teraz na święta. Nie wspomnę nawet, że to jest warte maks 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z C+Online na Apple, a konkretnie jak wejdziemy w kanały na żywo i po wciśnięciu górnej strzałki na pilocie mamy podgląd co było, jest i będzie na danym kanale. W Android obok godzin miałem obrazek z danym programem, przy Apple jest godzina, a zamiast obrazka czarny kwadrat. Coś u mnie nie tak, czy to "soft" Apple?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał:

Tak było "od zawsze". W sensie nic się nie zmieniło ani na gorsze, ani na lepsze w kwestii "obrazków podglądu" czy "miniatur". Kiedy w lipcu miałem pakiet było tak samo i teraz, kiedy wykupiłem go na Święta. 

Dzięki @Pawop @Toma441, myślałem, że coś w ustawieniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby TVP Sport miała 50 fps to czemu nie..Domyślam się ,że aplikacji TVP VOD też nie ma na AppleTV?

Szkoda, bo dobra promocja się kończy w RTV Euro AGD a przystawki w magazynie jak nie było tak nadal nie ma. 😌

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy od TVP (Sport, Vod). Tak samo jak nie ma Canal + Premiery czy CDA. O ile to, że nie ma tej ostatniej apki wcale mnie nie dziwi, to brak treści od tvp czy wypożyczalni od c+ już tak, ale  na tym, żeby Apple Store się pokazać powinno najbardziej zależeć dostawcom. Kurski teraz promuje Sylwester Marzen, więc na takie błahostki nie ma czasu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Jakby TVP Sport miała 50 fps to czemu nie..Domyślam się ,że aplikacji TVP VOD też nie ma na AppleTV?

Szkoda, bo dobra promocja się kończy w RTV Euro AGD a przystawki w magazynie jak nie było tak nadal nie ma. 😌

 

Cóż ja nie czekałem i zakupiłem wersję 64 GB i tak się opłaca. Zdążyłem rozpakować ale pierwsze wrażenie wow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła fala zakupów :) A ja cieszę się, że nie kupiłam, bo chyba wolę kupić dostęp do serwisu z solidną jakością zamiast przystawki. Mam ten komfort, że TV spokojnie obsłuży 4K. Ale nie wykluczam zakupu kiedyś, używanego Apple, bo i tak stracę gwarancję przez zabawy z Kodi i funkcjami deweloperskimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rzeczy od TVP (Sport, Vod). Tak samo jak nie ma Canal + Premiery czy CDA. O ile to, że nie ma tej ostatniej apki wcale mnie nie dziwi, to brak treści od tvp czy wypożyczalni od c+ już tak, ale  na tym, żeby Apple Store się pokazać powinno najbardziej zależeć dostawcom. Kurski teraz promuje Sylwester Marzen, więc na takie błahostki nie ma czasu
TVP VOD to reklama na reklamie, żadna strata. C+Premiery też zbędne, bo taniej i w lepszej jakości jest w iTunes Filmy.

W iTunes Filmy jest dokładnie to samo co w aplikacji Apple TV? Chodzi mi wyłącznie o wypożyczanie i kupno nie o ATV+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawop napisał:

TVP VOD to reklama na reklamie, żadna strata. C+Premiery też zbędne, bo taniej i w lepszej jakości jest w iTunes Filmy.

W iTunes Filmy jest dokładnie to samo co w aplikacji Apple TV? Chodzi mi wyłącznie o wypożyczanie i kupno nie o ATV+

Zgoda, że są tam reklamy, natomiast reklamy też są w Polsat GO i ta aplikacja jest na Apple tv. Chodzi mi po prostu o to, że publicznemu nadawcy powinno zależeć, żeby tam się pojawić...podobnie jak C+ (szerszy dostęp). A klient już dalej zdecyduje... 

 

Z tego co zauważyłem Apka ATV i  odrębna "Movies"  zawiera dokładnie to samo. To znaczy wypożyczalnia ma po prostu swoją osobną apkę do której też można się dostać z poziomu zakładki w aplikacji Apple TV. 

Niestety w Polsce nie ma dostępu go iTunes TV, bo w PL nie można się zalogować do usługi operatora TV(kablowej) jak np w USA, gdzie chyba via Apple tv można zalogować się do praktycznie każdego operatora i odbierać kanały tv. 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zuzia napisał:

Ruszyła fala zakupów :) A ja cieszę się, że nie kupiłam, bo chyba wolę kupić dostęp do serwisu z solidną jakością zamiast przystawki. Mam ten komfort, że TV spokojnie obsłuży 4K. Ale nie wykluczam zakupu kiedyś, używanego Apple, bo i tak stracę gwarancję przez zabawy z Kodi i funkcjami deweloperskimi.

Ja tam wolę cieszyc się jakością i płynnością jak najszybciej bo tym prędzej zacznie się zwracać. To zakup na przyszłość na parę dobrych lat a że ze streamingu będzie się korzystać coraz więcej. Pierwsze wrażenia to bardzo ciężkie małe pudełko i super pilot wykonany z solidnego materiału :) Reszte opowiem po konfiguracji. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Z tego co zauważyłem Apka ATV i  odrębna "Movies"  zawiera dokładnie to samo. To znaczy wypożyczalnia ma po prostu swoją osobną apkę do której też można się dostać z poziomu zakładki w aplikacji Apple TV. 

Właśnie też mi się tak wydawało, ale wolałem się upewnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Delta21 czekam na Twoją relację i zrzuty parametrów streamu usług, które posiadasz, a to już konkretna kolekcja. 

@wojtmen ja płynność już mam, to co przycina załatwiam Kodi. Cała korzyść z Apple TV jaką widzę dla siebie to dostęp do profili jakościowych dla niego dedykowanych, krążą wieści, że są one wyższe, ale nikt jeszcze nie zrobił takiego dokładnego zestawienia, ile bitrate jest wyższe dla powiedzmy kilkunastu najpopularniejszych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, wojtmen napisał:

Cóż ja nie czekałem i zakupiłem wersję 64 GB i tak się opłaca. Zdążyłem rozpakować ale pierwsze wrażenie wow. 

Na razie i tak korzystam z Play Boxa 2.

Docelowo do maja planuję zastąpić go Apple TV.Do tego czasu może będzie jakaś jeszcze promocja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zgoda, że są tam reklamy, natomiast reklamy też są w Polsat GO i ta aplikacja jest na Apple tv. Chodzi mi po prostu o to, że publicznemu nadawcy powinno zależeć, żeby tam się pojawić...podobnie jak C+ (szerszy dostęp). A klient już dalej zdecyduje... 

Oczywiście, że lepiej żeby było niż nie było. Dla mnie TVP VOD i Polsat Go przez te reklamy są nieużywalne.
Skupiam się na Netflix, PV, HBO Go, C+, Viaplay, Player, NBA. Do tego dojdzie Disney+ i SkyShowtime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie żałuję zakupu. Jedyne czego brakuje to, to że tak bardzo ociągają się dostawcy ze startem D+ czy HBO Max w PL oraz właśnie tego, że w Polsce nie ma możliwości logowania się do usług operatora kablowego. Zastanawiam się teraz nad kupnem iphona, 🙂

a przekonało mnie do tego właśnie korzystanie z apple tv. Nawet nie chodzi o poszczególne aplikacje, a stabilność tego urządzenia. Żaden tv z tizenem czy mi box nie daje takiego poczucia stabilności i komfortu użytkowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lakiman napisał:

Na razie i tak korzystam z Play Boxa 2.

Docelowo do maja planuję zastąpić go Apple TV.Do tego czasu może będzie jakaś jeszcze promocja.

 

No ja też czekałem na wersję z 32 GB ale się nie doczekałem a promocje z ratami gratis i 0 % teoretycznie są do 31 grudnia. Raczej później też coś będzie. Ja miałem Play Now Boxa ale te pierwsza wersję i przepaść jest ogromna to samo Tizen na moim Samsungu napsul mi zbyt wiele krwi... 

Edytowane przez wojtmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się chce bawić w Kodi, bo przede wszystkim mam jedną listę kanałów z wielu serwisów, ułożoną jak chcę i z EPG. Tego mi nie da nawet Apple TV mimo jego niewątpliwych zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaming to również telewizja.

Dla niektórych zaletą może być mniejsza ilość kabli, elastyczność i wygoda.

 

Na innych rynkach firma Apple współpracuje z lokalnymi  operatorami ?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...