Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pawop napisał:

Kupiłem kabel w iSpocie za 99 i wszystko działa. Te problemy z C+ Online to chyba nie przez kabel emoji848.png

@Pawop zapewne za 99 kupiłeś Vivolink Pro HDMI Cable Metal Head 2m - Kabel HDMI

 

Dane techniczne

Materiał płaszcza kabla: polichlorek winylu (PVC)

Materiał kabla: miedź

Długość kabla: 2 m

Złącza: HDMI męski - HDMI męski, pozłacane

Wersja HDMI: 2.0

Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz

Maksymalna rozdzielczość: 4096 x 2160 pikseli. 

 

Jest też jeszcze jeden za 99, ale obydwa i tak mają wersję 2.0, u mnie jest 2.1, zresztą nie wiem, czy oni nie dedykują nawet 2.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Kupiłem Jinya jet to High Speed. Sprzedawca w iSpocie powiedział, że będzie śmigało.
Nie wydaje mi się, żeby przycinki na C+Online były winą kabla, skoro wszystko inne dobrze działa. Sprawdzę jeszcze na kablu o XBX.

Ta Jinya jest też 2.0, ale ze mnie żaden fachowiec. Jak pisałem zobaczę wieczorem.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pawop napisał:

Wiem, ale 2.1 potrzebny jest do wyższych rozdzielczości i odświeżania

Wiem że Xiaomi to nie to samo, ale tam miałem podobnie jak Ty. Kupiłem nawet adapter USB-Ethernet, żeby nie było po wifi. O dziwo zakłócenia ustały, ale po jakimś czasie znowu to się pojawiało. Pomagał restart urządzenia, generalnie zaczęło mnie to wk... i kupiłem Apple. Przez weekend na C+Online oglądałem nawet z 5cm i żadnych drgań, czy przycięć nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo najlepszych chęci nie udało mi się zakupić przystawki.

EuroAgd RTV ( mają fajną promocję świąteczną...), Media Markt: brak w sklepach stacjonarnych.

Spróbuję jeszcze w Media Expert.

Wszędzie braki magazynowe na Apple TV 32 4K, a jak napisałem preferuję w tym przypadku zakup w sklepie stacjonarnym.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

W sklepie Apple czas wysyłki: 1-2 tygodnie. Widać oni też nie mają na stanie i też muszą czekać na dostawę z fabryki lub paczka od razu leci samolotem prosto z fabryki do klienta.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mimo najlepszych chęci nie udało mi się zakupić przystawki.
EuroAgd RTV ( mają fajną promocję świąteczną...), Media Markt: brak w sklepach stacjonarnych.
Spróbuję jeszcze w Media Expert.
Wszędzie braki magazynowe na Apple TV 32 4K, a jak napisałem preferuję w tym przypadku zakup w sklepie stacjonarnym.
 
Kupiłem wczoraj w Euro, a dziś już mają braki. W iSpocie wczoraj też nie mieli.
Czemu nie xhcesz kupić w apple online store będziesz miał trzy miesiące Apple TV+ za darmo.
Jak kupisz w sklepie stcjonarnym, to też jest 3 miesiące gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Delta21 napisał:

Jak założysz konto Apple ID na inny kraj też się dostanie 3 miesiące gratis :) Tak przynajmniej miałam z Apple ID USA. Jeszcze nie wchodziłam, nie sprawdzałam czy nie wygasło ;)

 

Kupiłem na Allegro, założyłem nowe konto z polskim ID i też mam 3mce za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawop napisał:

Wiem, ale 2.1 potrzebny jest do wyższych rozdzielczości i odświeżania

@Pawop Sprawdziłem, to o czym pisałeś odnośnie C+Online i tak: przy scenach dynamicznych jest to prawie niezauważalne, wcześniej na xiaomi wyglądało to bardziej "bezczelnie". Mocniej dopiero widać jak włączyłem końcówkę filmu i napisy. Aktualizacja apki była 8.12.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, że przed zakupem zostały mi chyba 2 tygodnie subskrybcji i wystarczyło, że kliknąłem w info o 3 miesiącach za free... I zmieniła się data po potwierdzeniu zakupu przez Apple id. Ostatecznie wszystko się skumulowało. Dokończyłem subskrybcję i dalej miałem 3 darmowe miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam poprzednią wersję przez ponad rok za telewizorem, ustawioną bokiem, nic się nie działo, ale czy tak można? nie wiem, nie zgłębiałam tematu  ;)

Widzę, że są nawet specjalne uchwyty  https://www.amazon.pl/Pinowu-ścienny-pilotem-kompatybilny-generacji/dp/B07MH9KFX2/ ale informacji jako takiej w Internecie brak.

Przebrnęłam przez informacje o bezpieczeństwie, podręcznik użytkownika - żadnych informacji.

Edytowane przez Delta21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...