Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Racja, z tym że tutaj widać, że jeszcze nie ma dodanych naszych operatorów.

Tak, ewidentnie będzie też opcja zakupu przez iTunes (jak na 3 ss), ale póki co po kliknięciu "continue" nic się nie dzieje.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila z HBO Max po angielsku, że moje konto zostało zaktualizowane (zakładam, że chodzi o przeniesienie dostępu z HBO GO w ramach umowy z UPC do HBO Max). Mail zawiera przycisk "Oglądaj" ale po kliknięciu informuję, że serwis nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Po zmianie IP na USA przez VPN serwis się odpala, ale logowanie nie jest oczywiście możliwe bo na liście operatorów nie pojawia się UPC.

 

Powyższe można traktować jako potwierdzenie, że obecni posiadacze HBO GO w ramach swoich umów z operatorami kablowymi/satelitarnymi zostaną automatycznie zmigrowani do HBO Max. Pozostaję poczekać do 8 marca.

Edytowane przez creativeopinion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, creativeopinion napisał:

Właśnie dostałem maila z HBO Max po angielsku, że moje konto zostało zaktualizowane (zakładam, że chodzi o przeniesienie dostępu z HBO GO w ramach umowy z UPC do HBO Max). Mail zawiera przycisk "Oglądaj" ale po kliknięciu informuję, że serwis nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Po zmianie IP na USA przez VPN serwis się odpala, ale logowanie nie jest oczywiście możliwe bo na liście operatorów nie pojawia się UPC.

 

Od rana piszemy, że można się zalogować do HBO Max bez Vpna. Obecnie nic to nie daje,  bo jest blokada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, creativeopinion napisał:

Powyższe można traktować jako potwierdzenie, że obecni posiadacze HBO GO w ramach swoich umów z operatorami kablowymi/satelitarnymi zostaną automatycznie zmigrowani do HBO Max. Pozostaję poczekać do 8 marca.

Nie żeby coś ale to masz oficjalnie na stronie napisane od dobrych 2 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...