Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Marek99 said:

Jeżeli masz możliwość zakupu pakietu "Kanały TV i Sport" to go wykup, i sam się przekonasz czy są wszystkie kanały jak piszą w swoich materiałach prasowych, a nie pociągasz kogoś do jego zakupu, z resztą i tak wielu z nas posiada zakupiony pakiet u operatorów z brakiem możliwości zakupu tego pakietu.

 

3 hours ago, michael112 said:

Tak samo jak inni, nie mam ochoty kupować kota w worku.

Najlepiej by inni kupili kota w worku i Tobie podali na tacy co i jak. Zrób zbiórkę z resztą malkontentów, napisz coś od siebie zamiast  marudzić. Jak nie nie pasuje, nie kupuj, proste. Intencje decydentów Max`a są jasne, wyciągnąć kasy ile się, wszelkimi sposobami i nieujawnianie wszystkich detali oferty temu służą. Sam kupiłem polską subskrypcję jako kota w worku.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdzałem to 4K jest naprawdę dobre, jakby poprawili te z HBO Max.. ale HD jest słabiutkie.. szkoda że tak mało tych treści w 4K.. 

Wydaje mi się że do końca roku jak rozdali wszystkim premium to nie będzie dużej zmiany w jakości.. a jedynie będą przez ten czas poprawiać bibliotekę.. i może powoli migrować to co się da do 4K.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać się osób obeznanych z tematem w jednej kwestii. Subskrybowałem HBO Max od początku tj. jestem objęty tą lojalnościową zniżką 33%. Kilka dni temu dostałem maila o następującej treści:
 

Cytat

 

Twoje konto będzie już czekać w serwisie Max

11 czerwca automatycznie przeniesiemy Twoje konto z HBO Max do Max. Wystarczy, że w nowej aplikacji zarejestrujesz się przy użyciu tych samych danych, z których dziś korzystasz do logowania w HBO Max. Twoje profile, historia oglądania, dane konta oraz szczegóły subskrypcji będą już w Max – a Ty możesz po prostu zacząć oglądać!

 

Wczoraj zalogowałem się bez rejestracji i wszystko działało tj. moja historia oglądania, moje konta etc.

 

Tak się zastanawiam czy mam się jeszcze jakoś rejestrować? Bo nie bardzo rozumiem tego mailowego komunikatu HBO Max / MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo prawdę mówiąc nie wiedziałbym nawet jak się zarejestrować, bo mojego planu tam nie ma. Są tylko te 3 nowe pakiety w których to nie jestem.

 

Aha i jeszcze jedno pytanie. Gdy chcę wejść w adres MAX przez Google albo wpisuje adres bezpośredni, albo używam odnośnika z ich oficjalnych maili do mnie to cały czas odsyła mnie do strony MAX w języku... czeskim. Też tak macie? Dopiero gdy się przez tą stronę zaloguję wtedy platforma MAX zmienia się w polską wersję językową. O co tu biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fillion napisał(a):

Nie wchodziłeś przed startem naszej wersji Max na stronę Max? Może zapisało Ci tamtą wersję z automatu w ustawieniach albo jakieś ciasteczka?

Wchodziłem, ale się nie rejestrowałem ani nie logowałem. A wchodziłem dlatego, że gdy wpisywałem w Google: HBO Max to cały czas wyskakiwała mi ta czeska strona MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, kolos22 said:

@Project_ALF Wyłącz ruter lub modem i włącz ponownie po 1 minucie. Napisz, czy pomogło.

Jak umarłemu kadzidło. Może jeszcze format dysku niech zrobi 😄 

18 minutes ago, Project_ALF said:

Wyczyściłem wszystko CCleanerem i ręcznie, no i problem nadal występuje. Masakra. VPN nie mam włączonego. Dobra, popytam jeszcze na innych forach.

Oprócz ciasteczek jeszcze pamięć podręczna. Na ten przykład w FF wchodzisz na about:preferences#privacy w sekcji Ciasteczka i dane witryn wybierasz Zachowane dane, wpisujesz max.com, usuwasz, potwierdzasz, restart przeglądarki. Robię tak, bo przełączam się miedzy polską, a bułgarską subskrypcją i miałem ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kolos22 napisał(a):

@Project_ALF Wyłącz ruter lub modem i włącz ponownie po 1 minucie. Napisz, czy pomogło.

Nie pomogło. Reasumując:

 

Gdy chcę wejść w adres MAX przez Google albo wpisuje adres bezpośredni, albo używam odnośnika z ich oficjalnych maili do mnie to cały czas odsyła mnie do strony MAX w języku... czeskim. Też tak macie? Dopiero gdy włączę czeski napis "zaloguj" w ich języku to PRIHLASIT SE wtedy platforma MAX zmienia się w polską wersję językową. O co tu biega?

 

Wyczyściłem ciasteczka i wszystko inne CCleanerem oraz ręcznie, no i problem nadal występuje. Masakra. VPN-u nie mam włączonego.

 

Dzieje się tak zarówno na przeglądarce Mozilla, Opera jak i Edge. Na dwóch różnych laptopach tak się dzieje.

 

Może problem jest w moim... IP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Project_ALF said:

Dzieje się tak zarówno na przeglądarce Mozilla, Opera jak i Edge. Na dwóch różnych laptopach tak się dzieje.

 

Może problem jest w moim... IP? 

No raczej nie masz IP z puli przypisanej do Czech skoro jak mniemam siedzisz w Polsce. Na polskie wchodzę przez https://www.max.com/pl/pl i bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bambuczako napisał(a):

@Project_ALF A jak wchodzisz z innego urządzenia podłączonego do tej samej sieci WiFi, to też masz stronę MAX po czesku?

Tak, na smartfonie również występuje ten problem.

 

@Bułgar wbijam w ten odnośnik i od razu mam czeską stronę MAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapers wszystko się zgadza. Mój dostawca, moje miasto, moje województwo. Nie znam się na tym, ale w miejscu adresu IP wyskakuje coś takiego:

 

IPv4: ? (w tym miejscu jest mój adres IP, pozwolicie że go zakryję)

IPv6: ? Not detected

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...