Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nie można cofać kanałów w Maxie, choć w Playerze było można.

W ogóle brakuje informacji w serwisie o ofercie.

Do listy filmów i seriali jeszcze da się dogrzebać (i nie tak przejrzyście jak w Playerze), ale nie ma żadnej informacji przed zakupem o liście kanałów telewizyjnych. (Oczywiście była informacja medialna, no ale takie rzeczy powinni podać w swoim serwisie).

W Playerze była bardzo ładna wyszukiwarka, gdzie dało się odnaleźć każdy tytuł i każdy kanał i to jeszcze przed wykupieniem pakietu.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajrzałem do kanałów TVN i HBO i tego jak działają, to w życiu bym nie zapłacił za to 20 złotych. 

 

Powinni uczyć się od Canal+ Online albo Megogo, jak warto zrobić panel działania kanałów telewizyjnych. Żeby przełączyć kanał, muszę wrócić do głównego menu :D  Słabe to na MAX-a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dostęp do 3 kanałów HBO i tam można cofać/przewijać aktualny program, nie można tego robić przy kanale TVN. Jak wygląda sytuacja przy pakiecie "Kanały TV i Sport" musi ktoś go sobie wykupić i potem zrecenzować.

 

Nie trzeba przełączać się do głównego menu, przy oglądaniu kanału można klikając pilotem w dół zobaczyć spis kanałów i co obecnie leci.

 

Max to nie player, a player to nie Max. Pamiętajmy, że taką aplikację mają w każdym kraju z totalnym chaosem. 

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem kod na skrzynkę pocztową.

 

Wykorzystaj kod do dnia 30.06.2024 r. Oferta Specjalna 25 zł (obniżona o 4,99 zł) ważna co miesiąc do momentu przedłużenia subskrypcji w styczniu 2025 r. Najniższa cena przed obniżką 29,99 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 też dostałem przed chwilką. Taka sobie ta oferta.

Jednak jeszcze nie kasuję maila 😀

23 minuty temu, opolsky napisał(a):

Jak zajrzałem do kanałów TVN i HBO i tego jak działają, to w życiu bym nie zapłacił za to 20 złotych. 

 

Powinni uczyć się od Canal+ Online albo Megogo, jak warto zrobić panel działania kanałów telewizyjnych. Żeby przełączyć kanał, muszę wrócić do głównego menu :D  Słabe to na MAX-a 

Jaki masz system?

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zajrzałem do kanałów TVN i HBO i tego jak działają, to w życiu bym nie zapłacił za to 20 złotych. 
 
Powinni uczyć się od Canal+ Online albo Megogo, jak warto zrobić panel działania kanałów telewizyjnych. Żeby przełączyć kanał, muszę wrócić do głównego menu   Słabe to na MAX-a 
W Max kanały TV to tylko mało potrzebny dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ dotrzymało obietnicy i dodało mnie do opcji MAX premium.

Co więcej?

Miałem nosa z kwestią zanotowania tego co jest na liście do obejrzenia.

Owszem, zapamiętało 90% pozycji natomiast z listy wypadł mi np. nowy "Aquaman". Co więcej serial "Supernatural" pokazuje, żebym oglądał odcinek wcześniej.

Takie niuanse.

Ogólnie ta apka chodzi szybciej.

 

I jeszcze jedno- moje zródło dotyczące losów playera miało rację. Będzie to usługa typu fast.

I co teraz @Wodnik Szuwarek? Bo tak obśmiewałeś.

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał(a):

Tymczasem przyszedł mi kod promocyjny dla użytkowników Playera.
Proponują pakiet Standardowy za 25zł/msc i to z tego co zrozumiałem, tylko do stycznia 2025 r.

Nie wiadomo czy można do tego dokupić "Kanały TV i Sport".

 

Można.

Właśnie skorzystałem z tej oferty Playera i w systemie jest opcja dokupienia "Kanały TV i Sport" w cenie 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje.upc.pl pokazały się dwie oferty pakietowe z MAXem oraz kanałami HBO (HBO, HBO2, HBO3).

 

Max Standard - 24,99zł/mies., umowa na 12 mies. i bezpłatna aktywacja, następnie 29,99 zł/mies.

Max Premium - 44,99zł/mies., umowa na 12 mies. i bezpłatna aktywacja, następnie 49,99 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Marek99 napisał(a):

Max Standard - 24,99zł/mies., umowa na 12 mies. i bezpłatna aktywacja, następnie 29,99 zł/mies.

Max Premium - 44,99zł/mies., umowa na 12 mies. i bezpłatna aktywacja, następnie 49,99 zł/mies.

 

To chyba będą standardowe ceny u operatorów przy rocznych zobowiązaniach. W przypadku Standardu cena zbliżona do pakietu rocznego

Co ciekawe regulaminie jest to rozłożone: HBO HD 20 zł + Max Standardowy 4,99 zł / Max Premium 24,99 zł

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...