Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz na to potwierdzenia , to są tylko tez Twoje domysły przez NIKOGO nie potwierdzone, więc nie puszczaj w eter tez które nie mają swojej kopii w potwierdzeniu OKEY 
To jest po prostu zdrowy rozsądek, ale widać dla Ciebie to coś nieznanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to może potwierdzić, dostał taki mail od HBO MAX z taką poniższą treścią:

 

11 czerwca automatycznie przeniesiemy Twoje konto z HBO Max do Max. Wystarczy, że w nowej aplikacji zarejestrujesz się przy użyciu tych samych danych, z których dziś korzystasz do logowania w HBO Max. Twoje profile, historia oglądania, dane konta oraz szczegóły subskrypcji będą już w Max – a Ty możesz po prostu zacząć oglądać!

Korespondencja HBO Max rozsyłana do klientów platformy

 

źródło: https://android.com.pl/rozrywka/746435-hbo-max-rozsyla-wazne-maile/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz jeszcze potwierdzenie

https://www.4ksummit.com/paris-2024-will-consolidate-4k-hdr-as-the-top-tv-standard-for-the-next-decade/

https://www.insidethegames.biz/articles/1142524/paris-2024-broadcast-4k-most-connected


Nie zmienia to faktu, że abonent C+ nie będzie miał okazji (po raz kolejny) oglądać IO w 4K.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał(a):

To jest po prostu zdrowy rozsądek, ale widać dla Ciebie to coś nieznanego

nie musisz być prostXXXX prawda, ja Ci nie ubliżam w swobodnej dyskusji :) ?? rozsądek podpowiada że nie można też sypać twierdzeniami do których sam nie jesteś pewien , i oficjalnie u źródła nie mają do tego pewności -  ba nie możesz ich podeprzeć żadnym prawdziwym faktem co za tym idzie  - blagierujesz dla hecy by sie coś pisało - SZEJM ON JU !! nawet jeśli potwierdzi się Twoja szemrana teza - przybije Ci " piątkę " i wstawie ikonkę emocji dla zasady i wspólnego honoru  - bo Twoje potwierdzenie nie będzie dowodem na to że miałeś rację ( nie ma jej potwierdzenia u źródeł - MAX wiec irracjonalne jest je sobie przypisać ) okeee ? głęboki oddech i możesz mi odpisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, escapers napisał(a):

potrafisz czytać?

Nie tylko 😉 i uwierz mi na słowo, że widzę różnicę pomiędzy HD a 4K 😉

Oczywiście wszystkiego dowiemy się przed startem IO, no chyba, że już masz pewne świeższe info, że nie będzie tych wybranych transmisji w natywnym 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Wodnik Szuwarek said:

Tylko jedno, bo Media2 spisało wszystko z tego tematu.

Nie znam, ale wszyscy małpują, gdzie nie zajrzeć na jedno kopyto, w komentarzach spekulacje, jeden mądrzejszy od drugiego. Naprawdę nikt nic nie wie na pewno, zadałem pytanie, zero konkretów.

Just now, Wodnik Szuwarek said:

Lekkoatletyka i tenis w 4K to pewniaki.

Tenis zagranicą w Max jest w HD.

Ten co ostatnio leciał. Wróże Jackowskie swoje plotą.

Edytowane przez Bułgar
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gizior89 napisał(a):

Nie tylko 😉 i uwierz mi na słowo, że widzę różnicę pomiędzy HD a 4K 😉

Oczywiście wszystkiego dowiemy się przed startem IO, no chyba, że już masz pewne świeższe info, że nie będzie tych wybranych transmisji w natywnym 4K

Gdzieś czytałem że rezygnują z 4K ale to może dotyczyło tylko niektórych transmisji.. spróbuję znaleźć bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było.. za dużo ostatnio się dzieje w kwestii MAX/HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, escapers napisał(a):

Gdzieś czytałem że rezygnują z 4K ale to może dotyczyło tylko niektórych transmisji.. spróbuję znaleźć bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było

Rezygnacja z 4K dotyczyła jedynie Euro 2024 i finału LM.

Jak NARAZIE :)

Zobaczymy co wymyślą wraz ze startem nowych rozgrywek.

IO mają być produkowane w natywnym 4K o czym poinformował Mario Reis, dyrektor techniczny OBS. .

 

"The 2024 Paris Olympic Games will be the 'most connected in the world,' and their entire native production will be in 4K, stated Mario Reis, Director of Telecommunications at Olympic Broadcasting Services (OBS)"

 

@Bułgar w żadnym zagranicznym Max'ie nie ma transmisji sportowych w jakości 4K.

Jedynie w Stanach niektóre wybrane transmisje mają Dolby Vision ale nie 4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści HBO dostępne dotychczas w Playerze od 11 czerwca 2024 r. obejrzymy wyłącznie na platformie Max.

Ale nadal będą oferować pakiet HBO w serwisie. Jestem ciekaw czy pozostawią 3 kanały linearne (HBO, HBO2, HBO3).

 

Specjalna promocja przygotowana dla użytkowników Playera umożliwi zakup jednego z dwóch pakietów: Pakietu Podstawowego lub Pakietu Standard w cenie niższej niż regularna na platformie Max.

Nie wiadomo czy do tej promocji nie będzie klient zmuszony posiadać pakietu powiązanego z serwisem player.pl

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek99 Jakby nie mogli dać też jakiejś oferty na Premium (dla dotychczasowych użytkowników Playera). Traktują ten pakiet jak jakiś święty grał, a w 2024 r. UHD to normalność.

Wygląda na to, że jedynym słusznym wyborem (jeżeli ktoś chce Premium na stałe) będzie bezpośrednia subskrypcja. Trzeba liczyć na jakąś przyzwoitą promocje na start platformy. Może powtórka z 30 procentowej zniżki? Co raz bardziej kuriozalnie wyglądają te ich "tańce z pakietami".

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dominikkk napisał(a):

 

@Bułgar w żadnym zagranicznym Max'ie nie ma transmisji sportowych w jakości 4K.

Jedynie w Stanach niektóre wybrane transmisje mają Dolby Vision ale nie 4K.

 

Wielka szkoda. Dla mnie - kompletnie jest to niezrozumiałe. 

Po raz kolejny jako abonent C+ nie będę miał szansy oglądania IO w 4K 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matinen posiadam pakiet HBO w playerze, nic jeszcze w tym temacie nie informują swoich dotychczasowych klientów. Ale pewnie z automatu przeniosą do Pakietu Standard, lepsze to niż pakiet z reklamami.

W playerze posiadam również pakiet CANAL+ oraz CANAL+ online, jeżeli je stracę, przejdę do CANAL+ online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marek99 napisał(a):

Treści HBO dostępne dotychczas w Playerze od 11 czerwca 2024 r. obejrzymy wyłącznie na platformie Max.

Ale nadal będą oferować pakiet HBO w serwisie. Jestem ciekaw czy pozostawią 3 kanały linearne (HBO, HBO2, HBO3).

 

Specjalna promocja przygotowana dla użytkowników Playera umożliwi zakup jednego z dwóch pakietów: Pakietu Podstawowego lub Pakietu Standard w cenie niższej niż regularna na platformie Max.

Nie wiadomo czy do tej promocji nie będzie klient zmuszony posiadać pakietu powiązanego z serwisem player.pl

Gdzie tak jest napisane?

Mnie interesuje Premium i zapisałem się na tą promocję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matinen napisał(a):

@Marek99 Trzeba liczyć na jakąś przyzwoitą promocje na start platformy. Może powtórka z 30 procentowej zniżki? Co raz bardziej kuriozalnie wyglądają te ich "tańce z pakietami".

Nie liczyłbym na to, że dla Polski zrobią wyjątek skoro we wszystkich europejskich państwach, w których usługa wystartowała już 21 maja zaoferowali 16 % zniżki kupując pakiet roczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Gdzie tak jest napisane?

Mnie interesuje Premium i zapisałem się na tą promocję.

https://pomoc.player.pl/max dotyczy treści HBO w playerze > Mam pakiet HBO w Player

https://promocja.player.pl/zapis_na_MAX > Pytania > Dlaczego warto skorzystać z kodu promocyjnego?

Widać, że na bieżąco aktualizują informacje. 

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dominikkk napisał(a):

Nie liczyłbym na to, że dla Polski zrobią wyjątek skoro we wszystkich europejskich państwach, w których usługa wystartowała już 21 maja zaoferowali 16 % zniżki kupując pakiet roczny.

Szczerze mówiąc nie śledziłem jak jest w innych krajach. Skoro jest tak jak piszesz to pewnie w Polsce będzie analogicznie.

Mój "problem" polega na tym, że potrzebuje dostępu do Speedway GP. Do tej pory mam Eurosport Extra w Playerze. Jeżeli potwierdzą się wieści, że pakiet ze sportem będzie można wykupić tylko w bezpośredniej subskrypcji to za bardzo nie będę miał wyboru...

Aktualnie mam HBO Max (w c+ online) za 10 zł +15 zl za Playera. Teraz żeby mieć "Eurosport Extra" będę musiał zapłacić 70 zł (ewentualna zniżka przy pakiecie rocznym. 45 zł więcej żeby mieć to co do tej pory. Kuriozum.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lojalki tylko subskrypcję c+ online, a tutaj nie było żadnych konkretnych informacji. Obawiam się że w takim przypadku będzie tylko pakiet standard, a to trochę słabo. Zobaczę jak wyjdzie w praniu i wtedy będę ewentualnie zmieniał na to co będzie dla mnie korzystniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...