Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - kwestie techniczne


Brady
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

@swordfish @Pawop

 

Ostatnie wydania programów takich jak "Kropki nad i", "Faktów po faktach", "Kawy na ławę", "Loży prasowej", "Szkła kontaktowego", "Czarno na białym" czy "Tak jest" można też oglądać za pośrednictwem playera https://player.pl/playerplus/news, ale też za pośrednictwem pakietu Kanały TV za 20zł, udostępniają dla kanału TVN24 i TVN24BIS 7. dniowy program wstecz.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Balrog306 napisał(a):

Wiecie może czy w planie standard ma być HDR, podstawowy lub lepszy? Czy tak jak 4K zarezerwowane tylko dla premium?

 

Z tego co piszą to tylko Premium będzie miało HDR.. ale oczywiście dla niektórych tutaj na forum i tak w standardzie będziesz miał więcej niż obecnie.. więc co tam HDR.. 4K.. Dolby Atmos.. i cała reszta.. 

 

https://hd-report.com/2024/01/14/my-max-plan-no-longer-gets-4k-hdr-or-dolby-atmos-what-do-i-do/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Maxa trzeba cenowo porównywać z takimi serwisami jak Netflix, Polsat Box Go oraz Disney+.

Cennikowo mi najbardziej odpowiada, nie jest źle, nie jest drogo, nawet gdybym stracił w przyszłym tygodniu dostęp do płatnego pakietu w playerze za 50zł w którym to posiadam player (bez reklam), kanały tv, HBO (w tym HBO MAX), CANAL+ (w tym CANAL+ online), mam już wybór co mam konkretnie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, michael112 napisał(a):

A w pakiecie Podstawowym też będą treści z HBO czy tylko VOD TVN'owski i Discovery'owski?

Goły Player z reklamami - treści TVN i Discovery. Kanały HBO dopiero od Standardowego. Podejrzewam, że do Podstawowego mogą być wrzucane promocyjne odcinki (pilotowe) niektórych seriali lub starsze tytuły sprzed lat. Zobaczymy zaraz ze "Skazaną 4", czy jako serial Maxa od Podstawy, czy dopiero od Standardu. Na pewno "Ród Smoka" od Standardu po za odcinkiem startowym/pilotażowym.

 

Co do posiadanej zniżki 33% na zawsze. Gdyby ją uznawali do pakietu Premium cena wychodziłaby 33,49 zł. Jeśli uznać w pakiecie dodatkowym "kanały tv i sport", to ten dodatek powinien kosztować 13,40 zł. Podejrzewam, że rabat dla pakietu dodatkowego nie będzie obowiązywać.

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się opłacać tym, którzy korzystają z oferty Canal+ w playerze, zwłaszcza że przez playera można także wykupić dostęp do HBO, czyli docelowo Maxa. Ale tutaj się wszystko może zmienić i obecna oferta playera może wylecieć w powietrze. Okaże się po 11.06.

Tak swoją drogą - czy na forum jest ktoś, kto subskrybuje obecnie Canal+ w playerze i mógłby sprawdzić, czy nadal da się oglądać kanały Canal+ przez aplikację playera w rozdzielczości HD na urządzeniach z Widevine L3? No bo bezpośrednio przez C+ online jest tylko 540p i to byłby znaczny atut playera, jeśli tutaj byłoby nadal 1080p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jakie treści przejdą z Playera do Max. Czy jakieś gnioty zostaną na wyłączność w Playerze? Gnioty mam na myśli "Na wspólnej", "Ukryta prawda", "Szpital", "Detektywi" itd. Może jako produkcje pasujące im do kanałów fast zostawią w Playerze, a do Max przejdą te "luksusowe" pozycje - Rozenek, Majdan, Wojewódzki i Gessler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, patryszq napisał(a):

Bo w zasadzie jestem , będę w kropce , mam dobrą cena za playera bez reklam 10zł , i reasumując chyba nie będzie się opłacało mieć i MAX i Player ?? 

Jeśli zależy Tobie na treści TVN i Discovery, a nie potrzebujesz oglądać seriali takich jak "Skazana" i "Ród Smoka’", możesz zostać w Player. Przypomnę, że te "ekskluziwy" jak "Skazana" będę premierowo w Max, a nie w Player. Premierowo w Player mogą pozostać wyłącznie paradokumenty i telenowela "Na wspólnej". Player generalnie widać, że wygaszają niż rozwijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cennikowo owszem:
pakiet premium 30,00zł + do tego pakiet sport 40,00zł
razem wychodzi 70,00zł/mies.
 
To są rzeczy nieporównywalne. Ten kto jest zainteresowany SVOD nie mysli o PBG. To tak jakbyś porównywał zakup kubka i szczotki do kibla, bo są w podobnej cenie
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, swordfish napisał(a):

Jeśli zależy Tobie na treści TVN i Discovery, a nie potrzebujesz oglądać seriali takich jak "Skazana" i "Ród Smoka’", możesz zostać w Player. Przypomnę, że te "ekskluziwy" jak "Skazana" będę premierowo w Max, a nie w Player. Premierowo w Player mogą pozostać wyłącznie paradokumenty i telenowela "Na wspólnej". Player generalnie widać, że wygaszają niż rozwijają.

MAX będę mieć w cenie w Polsat Box więc w zasadzie nie odczuje zmian ( cenowych ) bo i tak zostaje z tym co mam czyli MAX Premium , więc wychodzi na to że zrezygnuje z PLAYERA bez reklam po 11 czerwca , chyba że ktoś będzie chciał przejąć konto po mnie bo tak też mogę zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...