Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Discovery Historia to teraz ty pojechałeś :lol2: Jaka wyłączność w n, skoro Discovery Historia jest także w platformie Orange/TP :arrow:https://satkurier.pl/news/51305/discovery-historia-z-nowej-czestotliwosci-tez-w-orange.html :?: A nie pojawia się w TNK, bo nie będą z TNK robić konkurencji dla n, a C+ i CP pewnie nie są zainteresowane tym kanałem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

heh, pomarzyć zawsze można, zeby dal to albo tamto. Zastanawia mnie fakt, czy rzeczywiście w tym roku dołaczą jakieś dwa nowe programy, bo krążyły plotki, że mają być w sumie 4. Dwa juz dodano a co z resztą? Moze ktoś coś wie co by mogli jeszcze dać? Mowa była o TVN Seriale m.in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze by tak dodać Canal ,HBO i nFilmy?

Nie masz za dużych wymagań co do oferty programowej za te 10 czy 13 zł? :roll:

 

Akurat VH1 walczy o przetrwanie więc jest możliwość obopólnej korzyści ze strony TNK prawie darmowy kanał, ze strony VH1 udokumentowany wzrost oglądalności/dostępności. Dużo nie wymagam bo dużo nie potrzebuje :) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby tak zaczęli robić dodatkowe pakiety? Np. wszystkie BBC za 10zł albo HBO, HBO2, HBO Comedy za 20zł. Czy wszystkie Filmboxy za 25zł. Wpłacasz na konto z dopiskiem i oglądasz jak na kartę, to co chcesz. Pewnie znalazło by się wiele chętnych... którzy olali by nkę i poszli do TnK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja również mam ważną kartę do 2016 r., ale cóż kto wie co będzie? Kto by przewidział w najśmielszych snach, że TnK będzie w HD? Zastanawia mnie tylko fakt, czy z SD jesli ktoś ma wykupione na 2 lata, bedzie migl na HD? Choć do tego 3ba mieć chyba inną kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez to hd, n może potracić klientów ale po co robić hd, bo kto wyda koło 400 zł za sam dekoder, i to nie będzie tania inwestycja dla tych co chcą tnk mieć jak telefon na kartę, najpierw kazali kupować komuś dkoder SD, a jak ktoś chce mieć min. Axn ,Eska ,Eurosport i Kanały HD, niech sobie kupi nowy dekoder my po prostu chcemy zarobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie umiecie czytać? Karta sama będzie kosztowała 99zł... Nie będzie potrzebny do niej tuner. Oczywiście opcja z tunerem + 3 miesięcznym abonamentem będzie kosztowała 398zł. Ale sama karta tylko 99zł... więc nie podniecajcie się i nie bulwersujcie się, a nauczcie się czytać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodza mnie słuchy że dekoder jest parowany z kartą. I niestety pakiety Premium HD nie można kupić samych :(

 

TnK SD po 2016 roku przechodzi automatycznie na TnK HD. Prawdopodobne jest że możliwość przejścia będzie uruchomiona wcześniej na życzenie klienta. Oferta TnK będzie w sprzedaży tylko do 2012 później tylko TnK HD. To jakiś tuz z ITI podobno wywieszczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zwykłą kartę TNK będzie się dało aktywować na nowszą ?? Dzięki czemu będzie można oglądać nowe kanały np. Axn SD ?

Bo chodzi mi teraz o Dekoder SD bo przecież eurosport itp. będzie w sd. Wtedy dochodzą ci nowe kanały Sd bez HD, jest taka możliwość??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zastanawiam się, czy jest w ogóle teraz sens spekulować nad nowymi kanałami w wersji SD? Czy do wersji SD dołączą teraz kanały HD, np. za dodatkową opłatą? Bo "NSportHD" to chyba fikcja w SD TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie umiecie czytać? Karta sama będzie kosztowała 99zł... Nie będzie potrzebny do niej tuner. Oczywiście opcja z tunerem + 3 miesięcznym abonamentem będzie kosztowała 398zł. Ale sama karta tylko 99zł... więc nie podniecajcie się i nie bulwersujcie się, a nauczcie się czytać :]

A gdzieś ty to wyczytał... na razie wygląda na to, że samą kartę kupioną za 99 zł można sobie w [beep]ę wsadzić i tam dekodować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...