Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to będziecie mieli nowe kanały :lol2:

PS: To nie żart ;)

(...) Na razie nieoficjalnie wiadomo, że prawdopodobnie przybędzie aż 4 nowe kanały, w tym od dawna zapowiadany kanał TV4, który już od dawna ma załączoną identyfikację systemu CAID Conax dla TNK. Inne kanały będą miłym zaskoczeniem. Niewątpliwie ma to wpłynąć na gwałtowny wzrost zainteresowania ofertą Telewizji na kartę, która ku zaskoczeniu decydentów w ITI doskonale zaskoczyła i będzie rozwiajana, bo mniej kosztuje niż droższa opcja jaką jest telewizja nowej generacji n.(...)
:arrow:https://satkurier.pl/news/52900/roczne-k ... 169zl.html

Niestety będzie drożej, ale nie ma czemu się dziwić, jeśli oferta zostanie poszerzona :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zaszła pewna pomyłka podczas przekazywaniu tych nieoficjalnych informacji i zamiast 4 kanałów będzie to tylko TV4? :> :D

A z drugiej strony jestem ciekaw co to będą za kanały... Czyżby coś z produkcji ITI? :> Może Wojna i Pokój, bo na nFilmy w SD to raczej się nie zdecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, ze niektóre bajki dla dzieci w Disney Channel uczą agresji i ja nigdy nie pozwoliłbym wnukom ich oglądać. Nie liczyłem, ale wydaje mi się, że większą część czasu zajmują programy dla młodzieży i maluchy i tak nie mają czego oglądać. Myślę, że Krajowa Rada RiTV powinna zainteresować się tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora ta podwyżka, z 10zł na 14zł (przy opłaceniu karty na rok). Trzeba będzie się zastanowić czy nie opłacić karty już teraz przed podwyżką cen. 50zł zostanie w kieszeni.

 

EDIT:

Chciałbym uzupełnić, że te 14 zł to tylko moje wyliczenie 169:12 (cena zestawu startowego : liczba miesięcy) i nie jest poparte żadnymi oficjalnymi informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale rozochociliście się, szkoda tylko że ta podwyżka, w sumiem mam doładowane do 2 lutego 2011 r., ale zastanawiam się czy nie opłacić abonentu na drugi rok z góry będzie duuuża oszczędność bo prawie 100 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego akurat Kino Polska.

Uważam, że lepiej by było gdyby pojawił się N FILM SD - wtedy nie trzeba by było płacić za emisję programu u siebie.

Choć i tak się cieszę.

To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników TNK.

 

Na Universal Channel bym nie liczył, ale może pojawić się jeszcze Disney XD, FIlmbox SD albo Wojna i Pokój.

To by było nawet logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...