Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślę tak jak kolega wyżej. Tv4-siatkówka, liga europejska, nsport-liga mistrzów, tvp sport- speedway ekstraliga, PLK, trochę piłki ręcznej, 1liga polskiej piłki nożnej. Jest trochę tego sportu za 10zł. Na więcej kanałów nie ma co liczyć z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. TV 4 zostanie włączona do TnK. Trzeba tylko cierpliwie czekać.....

Zapominacie o identyfikacji wizualnej TNK która w całości opiera się na programach telewizyjnych i audycjach.

Pewnie w marcu pojawią się nowe opakowania, ulotki. Nie bez powodu trwa akcja "N + TNK". Coś trzeba przecież z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym przed chwilą w dziale o "TVP", ale powtórze też tutaj (bo chyba ten dział i wątek jest najbardziej adekwatny :D ), że mój "Globo HD S1" przed chwilą wyświetlił na przekazie "TVP Sport" z 12284 obecność systemu "Conax", więc zapowiada się wyłączenie "TVP Sport" z 11508 i ciekawi mnie coraz bardziej na co szykują tam (tzn. na 11508) tyle miejsca :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek regularnie i widzę że moderatorzy czyszczą powtarzające sie narzekania na brak "obiecanego" TV4 w TNK. Bardzo dobrze - pochwała dla modków. Ale pozwolę sobie dodać też trochę na ten temat. Czy teraz dodadzą np w przeciągu tygodnia? Nie. Jeszcze jest sporo zamieszania ze zmianami na tp "TNK". Jak kolega cmabb zauważył Jeszcze trwa promocja dodawania zestawów TNK do n. Musi pewnie minąć trochę czasu by nkowicze nacieszyli się tym zestawem (wiem nie mądre zdanie... że się nacieszą nastoma kanałami sd przy swoich nastu kanałach HD ale chodzi mi o całe zamieszanie z ich dystrybucja, poznaniem oferty TNK). Po tym będzie można myśleć o poszerzeniu oferty programowej. Ja na miejscu Speców od reklamy z ITI dodałbym 2 kanały.. ale nie naraz :) Najpierw TV4 z kampanią medialną w TV (głównie jedynka i Polsat). A potem (po wakacjach) Discovery Historia - jest już na tp gdzie można łatwo dodać kodowanie dla TNK. i znowu kampania reklamowa w TV. Dlaczego takie terminy wydają mi się najlepsze? Teraz sporo ludzi doładowało konta (między innymi ja) - kasa na reklamę o TV4 w tnk jest ;) Po wakacjach - październik listopad - przedświąteczny czas - najlepszy na zakupy pod choinkę. A do tego dodając nowy kanał wtedy mogą być pewni że na takich forach jak to będzie huczeć od plotek i co za tym idzie zwiększy się zainteresowanie ofertą.

 

Dobra jeszcze 2 kwestie... Pierwsze - zaraz zostanie podniesione że 10 zł nie jest z gumy... Tak racja.. ale każda platforma musi się rozwijać (nie zmieniając wysokości Abonamentu) bo jak nie będzie rozbudowywana to sie stanie czymś takim jak Pakiet Mini z CP... Ostatnio przeglądałem cały wątek (a jak od 1 postu) i te 3 lata temu (2006 pierwszy post jak dobrze pamiętam) za TVP 1,2, Polsat, TVN, TVN7, TV4, Polsat 2 cena abonamentu była atrakcyjna i oferta oczekiwana... Dziś mimo że nie zmniejszyli ilości kanałów i wysokości abonamentu oferta programowa stała się nie dostosowana do dzisiejszego "mało wymagającego" klienta.

 

Druga kwestia - super dla ITI było by gdyby Na tp TNK uruchomili specjalny kanał promujący i TNK i "n". Gdyby był jeszcze FTA (i pokazując co minutę fragment 10 sek z jakiegoś kanału) zachęcił by do kupna osoby które jeszcze bawią się w tunery czysto FTA. Nie wiem czy na emisję takiego kanału jest wymagana zgoda KRRiT ale teraz można było by zrobić z tego test (tak jak Rebel TV) emitować bez koncesji z dodanym prefiksem test.

 

No to sporo tego do czytania - heh i pewnie znowu wyobraźnia mnie poniosła jak z 3/4 podstrony temu ale chyba ten temat po to jest (zmiany, propozycje, sugestie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fajnie kolego żeś to opisał. Ja natomiast wczoraj zauważyłem w studiu olimpiskim, iż jest nadawano ono w Dolby Digital. Szkoda tylko, że TVP robi to na czas igrzysk. Uważam, że w Polsce wszystlkie kanały powinne non stop nadawać w Dolby!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane. Ja ostatnio poluje na tvn tylko na filmy w dolby jak nie ma dolby to nie bardzo mnie ciągnie do oglądania. TNK za mało się promuje. Wyobrazicie sobie że jak mówię znajomym że mam telewizje na kartę to nie wiedzą co to hehe. Ta oferta jest bardzo dobra. Nawet jak nie dołączą TV4 to ja jej nie zamienię na nic. Mam nadzieje że ta telewizja planuje przejść na HD wtedy to już prawdziwa bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to szczególnie po ostatnim weekendzie straciłem sporo entuzjazmu do oglądania głównego "TVN`u", a to przez SZALONĄ ilość reklam w czasie zwłaszcza filmów (w niedzielę w czasie filmu "Bliźniacy" pierwszy blok trwał około 15 minut !) :shock:!

 

Wiem, że tak jest już od lat i dlatego staram się oglądać "TVN" tylko jeśli to "konieczne" (przeważnie nagrywam, a później wycinam reklamy :D ), ale akurat mi się to w niedzielę zdarzyło, WKURZYŁEM się i postanowiłem się Wam teraz wyżalić :D ...

 

PRZECIEŻ W CZASIE TYCH REKLAM MOŻNA ZAPOMNIEĆ CO BYŁO PRZED NIMI !!!

 

"Krajowa Rada" powinna "poobcinać" "TVN" i głównemu "Polsatowi" (tam jest prawie tak samo) limit emisji reklam w trakcie programów MAKSYMALNIE do 5 MINUT, a w zamian niech dają nawet te 15, albo 20 minut, ale między programami i wszyscy będa ukontentowani :D!

 

Wybaczcie, że trochę nie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się wtrącę i zgodzę- sprawa kreskówek w Tnk jest zupełnie zaniedbana. A skoro to ograniczona oferta dla niemajętnych ludzi... takowi także posiadają małe dzieci i chętnie wzięliby zestaw tnk z jakimś kanałem z bajkami. Po to, by nie wiązać się na lata z platformami "normalnymi" skoro brakuje często pieniędzy na codzienne potrzeby. A tak- jeden zakup i ... codziennie parę godzin spokoju i ciszy w domu, bo gromadka maluchów zasiada przed ekranem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w TnK jest już kanał dla dzieci - Disney Channel, a po drugie to pozostawienie dzieci na "parę godzin" przed telewizorem to niezbyt dobre rozwiązanie, biorąc pod uwagę dobro dzieci oczywiście. Wyrośnie później druga taka Hannah Montana i jeszcze tego by brakowało... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no właśnie, dlatego może byłoby lepiej zastąpienie kanały Diney Channel innym kanałem, a co do zostawiania dzieci przed tel;ewizorem samych aby mieć spokój, to radzę jednak z dziećmi oglądać bajki, i decydować, czy rzeczywiście powinne oglądać wszystkie bajki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Disney ma fajne bajki dla małych dzieci. Klub przyjaciół myszki miki, o kubusiu puchatku na tropie, o wróżkach chrzestnych. Często z chrześniakiem je oglądamy. Ale ich seriale - to porażka. Dlatego powinien być jeszcze jeden kanał na wymianę. Jak do tej pory Polsat kopiował programy tvn-u (Polsat news - jak tvn24, polsat play - jak tvn turbo, polsat cafe - jak tvn style) to może czas by tvn stworzył (z pulsem) kanał dla Dzieci (przykład polsatowskiego jim jam). Puls by w zamian dostał miejsce na tp iti, Bajki tvn kiedyś kupowało (denis rozrabiaka, tom i jerry kids, przyjaciele z zielonego lasu), Puls też kupił dobre bajki (tom i jerry, flinstonowie, jetsonowie). Baza więc by była. Dokupić kilka produkcji i voila. iti mogło by też odnowić prawa do bajek z archiwum tvn7/rtl7 (z serialem "czy boisz sie ciemności" i "Dragon Ballem" :D).

 

heh pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...