Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to Was nie rozumiem. Macie w MM pakiet Canal+ za 29-39zł, a w nim między innymi C+Sport. Wyzywacie MM od najgorszych, a tymczasem dzięki braku zmian jest to chyba najlepsza oferta na kanały Canal+ na polskim rynku. Chcecie nowych nazw pakietów i płacić 30zł więcej bo jakiegoś Family1 nie ma? Za miesiąc na tym Family1 będą same ogony ligi hiszpańskiej i francuskiej...

 

Wasze "błagania" zostaną wysłuchane to znowu będziecie narzekać, że trzeba płacić 60zł za paczkę, a do tej pory mieliście ją za 30zł. Ot logika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Was nie rozumiem. Macie w MM pakiet Canal+ za 29-39zł, a w nim między innymi C+Sport. Wyzywacie MM od najgorszych, a tymczasem dzięki braku zmian jest to chyba najlepsza oferta na kanały Canal+ na polskim rynku. Chcecie nowych nazw pakietów i płacić 30zł więcej bo jakiegoś Family1 nie ma? Za miesiąc na tym Family1 będą same ogony ligi hiszpańskiej i francuskiej...

 

Wasze "błagania" zostaną wysłuchane to znowu będziecie narzekać, że trzeba płacić 60zł za paczkę, a do tej pory mieliście ją za 30zł. Ot logika...

 

No w sumie się zgadzam, choćby nie wiem co zrobiła MM to Platyny za 33zł (stawiam że 59zł i może jakaś okresowa promocja za 49zł) mieć nie będę, więc jakby nie patrzeć z każdej strony [beep]a :/

 

No właśnie kolego nie rozumiesz.Jest tutaj sporo osób które wykupiło C+ dla naszej ligi i teraz co maja oglądać? angielską lub hiszpańską ? może ich nie lubią.

 

neuron a co zrobisz jak się dogadają i zrobią cenę od 1.06 49-59zł? Dla mnie to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Was nie rozumiem. Macie w MM pakiet Canal+ za 29-39zł, a w nim między innymi C+Sport. Wyzywacie MM od najgorszych, a tymczasem dzięki braku zmian jest to chyba najlepsza oferta na kanały Canal+ na polskim rynku. Chcecie nowych nazw pakietów i płacić 30zł więcej bo jakiegoś Family1 nie ma? Za miesiąc na tym Family1 będą same ogony ligi hiszpańskiej i francuskiej...

 

Wasze "błagania" zostaną wysłuchane to znowu będziecie narzekać, że trzeba płacić 60zł za paczkę, a do tej pory mieliście ją za 30zł. Ot logika...

 

Masz rację, ale niektórzy chcieliby mieć pełen pakiet. Jak zerkniecie np. na plan transmisji sportowych w przyszły weekend, jest sporo ciekawych meczy także na C+ Family.

Czasami przy dopłacie 10zł można mieć dodatkowe 2 kanały i wiemy że nic nas nie ominie. Często tak jest, że mecz który akurat chcemy obejrzeć jest na tym kanale którego nie mamy.

Ciekawe też że nic nie słychać na temat nsport. Podobno był on zaoferowany wszystkim kablówkom w dobrej cenie. Jest to troch jak dopełnienie paczki C+ i ja osobiście nie mam nic przeciwko dopłacie paru groszy, mając full opcję.

Oczywiście ktoś może mieć inne zdanie ale to tylko nasze życzenia, które i tak ich (beep) obchodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesują jakieś dziadowskie pół produkty,brakujące kanały itp. Mam abonament w MM dla Canal+ dla Ekstraklasy,ligi angielskiej i premier filmowych.I to mnie najbardziej interesuje..Płace i wymagam do [beep]y nędzy pełnej paczki Canal+ .Płace prawie 180 zł abonamentu !!!!!! Pytam się za co ? Skoro MM kompletnie olewa takich klientów jak ja,to winszuje. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie interesują jakieś dziadowskie pół produkty,brakujące kanały itp. Mam abonament w MM dla Canal+ dla Ekstraklasy,ligi angielskiej i premier filmowych.I to mnie najbardziej interesuje..Płace i wymagam do [beep] nędzy pełnej paczki Canal+ .Płace prawie 180 zł abonamentu !!!!!! Pytam się za co ?

 

Przypuszczam że za internet, tv i telefon :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież doskonale wiecie, że generalnie na Family nie będzie polskiej ligi, prędzej bym się spodziewał że do końca sezonu będą promować Family a potem będziecie mieć tam same słabe mecze.

 

Poza tym macie też Ekstraklasę na Polsacie Sport. W tym tygodniu macie 4 mecze na PS, 1 na ESP2 oraz 1 na C+Sport, to razem 6 spotkań. Mówienie że nie macie dostępu do polskiej ligi przy takim układzie jest nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty jeszcze robisz w MM? Ja bym brał pakiet Platinium w NC+, podobno można w promocji zamiast 119 za 99zł :) ewentualnie ten za 199 miałbyś wszystko :D

Dobre pytanie :D Hehe. Do końca umowy mam niecały rok i już na pewno nie przedłużę umowy z MM za "całokształt twórczości"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w UPC ceny pakietów C+ bez promocji wyglądają tak

http://www.upc.pl/telewizja/pakiety-dod ... et-canal+/

"My też jesteśmy kibicami. Zmiany wprowadzone w ramach pakietu CANAL+ są zdecydowanie na plus. Cena pozostaje bez zmian, wszystkie kanały będą nadawane całodobowo, wzbogacona została zawartość programowa to oznacza więcej premierowych wydarz...eń sportowych"

https://www.facebook.com/UPCpolska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przywaliło! Przecież widzicie że to stara oferta!!! Nie ma podziału na Silver, Gold, Platyna - jadą na starej umowie z C+ tylko że u nich wcześniej była cała paczka, więc teraz mają i tak wszystkie kanały.

 

Dodatkowo, tak jak już wspomnieliśmy nie wykluczamy dodania kanału nSport do oferty UPC.

 

Tego im będę zazdrościł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...