Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiadomo czy się zgodzi bo w opisie ma ze to strona klientów cyfry i enki.Na kabel może mieć wy[beep]ane.Jesli się dogadają co ceny będą jak u innych tego chyba jesteśmy pewni wszyscy.Jak się nazywa ta kobita co tak zachwalala ten [beep]ami kanał?Ciekawe czy teraz też wyda oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co zrobimy jak nawet się dogadają ale cen będą takie jak u innych?

Silver 29zł, Gold 39zł, Platinium 49zł a może i nawet 59zł? Ja nie dam rady płacić 49zł za Canal+ Sport :/

Do czego to doszło, żeby jedna platforma miała prawa do wszystkich najważniejszych transmisji sportowych :/

otóż to ja obecnie płace 29 za paczkę i niebyło źle, szkoda tylko że nie wszystko jest w HD ale to co mnie interesowało najbardziej czyli liga hiszpańska przeważnie jest na canal plus sport hd i jakoś to było, i jakby nie patrzeć 29 to nie 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian za brakujące kanały z paczki Canal+ abonenci sieci Multimedia powinni dostać dostęp do kanału Novela TV.Bo jak powszechnie wiadomo abonenci MM wprost "uwielbiają" telenowele :D

Haha ja chyba jestem abonentem 3 kategorii bo nie dostałem uprawnień na ten cudowny kanał :lol2:

A tak na poważnie chyba najwyższy czas zaabonować jakąś zagraniczną platformę cyfrową z dobrą ofertą sportową bo to co wyczyniają polskie sieci kablowe i platformy satelitarne przechodzi ludzkie pojęcie.Tylko szkoda ekstraklasy bo w UK tylko 3 mecze w weekend pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak z tym będzie ? Za 5 dni będziemy wszystko wiedzieć ?

Może chociaż jak się dogadają to będzie cała paczka w HD.

Wierzysz w cuda ?? Bo ja jakoś niespecjalnie. Multimedia będzie się tłumaczyć że dla 'dobra" abonentów została zmuszona do zostania przy umowie na starych warunkach z NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w cuda, ale ja już sam nie wiem... Jestem zbulwersowany najbardziej tym, że nie ma zwykłego C+ Family bo było tam kilka filmów, które chciałem obejrzeć... A ten C+ Family 2 to w rzeczywistości jest C+ Film 3 bo filmów dla całej rodziny jest tam jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...